Česká média opět cenzurují, šíří falešné zprávy a hoaxy o hnutí SPD Tomio Okamura

Česká média opět cenzurují, šíří falešné zprávy a hoaxy o hnutí SPD Tomio Okamura

O “uprchlících” v Havířově se nešíří “fámy” uprchlíci v Havířově v bytech RPG – RESIDOMO, prostě neoddiskutovatelně jsou!!!

Naši regionální pisálci a presstituté, typičtí příslušníci mediální “žumpy”, tak jak ji přesně popsal pan prezident Zeman, opět zcela vědomě a úmyslně mystifikují a obelhávají své čtenáře.

Já s klidným svědomím uveřejním jejich článek, proč oni nezveřejní naše stanovisko???!!!!!

Opět píší zbaběle o SPD bez SPD, opět o nás lžou a píší úmyslně neuctivě a primitivně.

Minule byla naše členka Paní Turská , jen a pouze “Turská”, dnes jsme “Ti lidé”, naše vystoupení na zastupitelstvu “výlevy”, naše ověřené a na zastupitelstvu městem POTVRZENÉ informace o “uprchlících” v bytech RPG – RESIDOMO, “nesmysly”, přestože se prozatím veškeré naše informace potvrdily.

O opakovaném znemožnění vystoupení Krajského zastupitele za SPD Tomio Okamura je v Deníku presstitutské “ticho po pěšině” a to včetně komické “ochrany” mikrofonu dlaní sličné úřednice magistrátu, tak aby náhodou Krajský zastupitel přece jen nepromluvil 😉

Tohle je opravdu velmi hluboké dno bahna české politiky i “žurnalistiky”.

Nás se nikdo z Deníku na nic nezeptá, naše názory Deník nezveřejňuje, naše příspěvky na diskuzích se cenzurují, ale vesele se v Deníku neustále píše o nás bez nás.

Proč se čtenáři Deníku nesmí dozvědět, ani na diskuzi pod článkem, kdo jsme, co vlastně chceme, jaké jsou naše argumenty a jaké řešení nabízíme???

Proč se čtenáři Deníku nesmí dozvědět jak neobjektivně, zaujatě, falešně a nepravdivě informuje Deník své čtenáře??

Naštěstí žijeme v 21. století a pravda nepotřebuje regionální presstituty z Deníku aby mohla vyjít najevo;)

http://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/uprchlici-chteji-jinam-my-ani-nemame-misto-radnice-reaguji-na-famy-o-bezencich-20170306.html

Chcete se dozvědět více a osobně svým podpisem podpořit buďto referendum proti umisťování nelegálních imigrantů v Havířově a nebo naopak jejich příjímání do Havířova? U petičního stánku SPD TOMIO OKAMURA v Havířově na náměstí Republiky můžete obojí. OKAMUROVCI jsou tam každý pracovní den za přijatelného počasí od 10:00 do 17:00.

okamura stanek

 

Mgr. Lubomír Volný
Předseda RK SPD MSK

(Foto: Facebook.com)
Podobné články

Komentář “Česká média opět cenzurují, šíří falešné zprávy a hoaxy o hnutí SPD Tomio Okamura

  • Pan Okamura, který hlásá to co politici neradi slyší a proto v něm vidí nebezpečí. Ale je to nebezpečí pro politiky, kteří nás za 27 let přivedli do pozice r o z v o j o v é h o státu neboť naši lidé pracují za žebrácké mzdy. Je legrační, že by se měli více danit pracovníci s výdělkem 5O.000 Kč což je ale vypovídající o naší nuzotě, neboť částka 50.OOO je v Německu výše minimální mzdy. Je něco shnilého a shnilejší ve státech EU. Pan Okamura používá hlavně zdravý selský rozum, což je politikům nepochopitelné. Myslím, že pan Okamura leze na nervy i tím ,že mu stoupají preference volitelnosti a tak určitě záměrně oznmují, že má preference pod 5% Co se týče imigrantů tak s ním úplně souhlasím, protože mám zmapováno jak to vypadá ve státech, které jsou teď jimi zapleveleny a mají s nimi velké problémy. Strana Okamury je jediná, která se dá volit. Bacha na Realisty myslím, že tam platí když ptáčka lapají pěkně mu uzpívají.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*