Česká lékařka pracující v Německu varuje svět

Česká lékařka pracující v Německu varuje svět

„Včera v nemocnici v Německu, kde pracuji, jsme měli schůzku o tom, jak je příliv muslimských imigrantů ze Středního východu prostě neudržitelný. Chod klinik nemůže zvládnout mimořádné události, protože je přetížen vysokým počtem vážných zdravotních mimořádných událostí, které se začínají hromadit ve všech nemocnicích.“

Mnozí muslimové odmítají léčbu ženským personálem tady v Německu. Muslimští muži dělají nechutné připomínky a ponižují ženský personál, protože je pro ně nějaké nemuslimská žena jen děvka, nebo budoucí otrok. Po krátkém setkání s těmito krutými, sadistickými, a ženy nenávidějícími mlátiči, my, ženy, odmítáme jít mezi tyto zvířata, zejména muslimské muže z Afriky.

Vztahy mezi ženským nemocničním personálem a muslimskými přistěhovalci jsou od desíti k pěti. Vzhledem k nahlášeným znásilněním německých žen, migranti, kteří jsou do nemocnice, musí být doprovázeni policií.

Velmi vysoký počet migrantů má AIDS, Syfilis, tuberkulózu a mnoho exotických chorob, které my v Evropě neznáme a nevíme jak s nimi nakládat.

Pokud migrant obdrží předpis v lékárně, když se dozví, že za něj musí zaplatit v hotovosti, stane se agresivní. Bylo jim řečeno na Středním východě, že všechno v Německu budou mít zdarma. Všechno jim bude předáno na stříbrném podnose.

Zjištění, že musí platit za některé věci, vedou k hlasitým, násilným výbuchům, zejména pokud jde o léky pro děti. Mnoho z těchto muslimských imigrantů unáší děti, aby měli vyšší sociální dávky, poté, co se dostanou do Německa.

Při zjištění, že budou muset zaplatit za dětské léky, vzdají se své lsti a nechají děti se zaměstnanci farmacie se slovy: „Tak si je léčte sami!“

Nyní policie nejen že střeží kliniky a nemocnice, ale také velké lékárny.

Opravdu jsme si řekli otevřeně: Kde jsou všichni ti, kteří je vítali před televizními kamerami s nápisy na nádražích?! Ano, prozatím jsou hranice zavřené, ale milión z nich je již tady a my rozhodně nebudeme schopni se jich zbavit.

Až dosud byl počet nezaměstnaných v Německu 2,2 miliónů. Teď to bude minimálně 3,5 miliónů nebo více. Většina z těchto lidí jsou úplně nezaměstnaní. Absolutní minimum z nich má nějaké vzdělání. A co víc, jejich ženy obvykle vůbec nepracují. Odhaduji, že jedna z deseti je těhotná s mnoha dětmi v závěsu.

Statisíce z nich s sebou nesou kojence a malé děti do šesti let, mnohé děti jsou vyhublé a zanedbané. Pokud to tak bude pokračovat a německá vláda znovu otevře hranice, já jedu domů do České republiky. Nikdo mne tady nemůže udržet v této situaci, a to ani za dvojnásobný plat, než doma. Jela jsem do Německa, nikoli do Afriky nebo na Střední východ.

Dokonce i profesor, který vede naše oddělení, nám řekl, že je pro něj smutné se dívat, jak uklízečka, která dělá za 800 eur měsíčně, uklízí denně po mnoho let. Ona se musí smířit s odmítáním ze strany muslimských mužů, kdekoliv jdou. Musí sloužit mladým muslimům na chodbách, kteří tam stojí se svou nataženou rukou, požadujíc vše zdarma, a když to nedostanou, dostanou záchvat.

Oni vědí, že Německo a jeho občané jsou velmi civilizovaní. Když k tomu přidáte, že se svět dívá, tak tito zlí, líní, muslimští mladíci ví, že když křičí a vyhrožují násilím, němečtí lidé se vzdají.

Říkám vám, že nikdo, kdo s nimi nepřijde do nějakého kontaktu, nemá ani ponětí, jaké jsou to zvířata, zejména ti z Afriky a jak muslimští muži a ženy jednají s našimi zaměstnanci, pokud jsou to křesťané. Dívají se na nás dolů, slovně se vysmívají naším křesťanským hodnotám a poté požadují, aby bylo každé jejich přání okamžitě splněno.

V případě, že to Němci s jejich velkorysou povahou nezvládnou, pak zbytek Evropy bude v totálním chaosu.

Pro tuto chvíli, místí nemocniční personál nepřišel domů s žádnou chorobou, kterou přinesli, ale s tolika stovkami pacientů denně, je to jen otázka času.

V nemocnici v blízkosti Rýna, migranti napadli pracovníky nožem poté, co jim předali 8měsíční dítě na pokraji smrti, které táhli přes půl Evropy po dobu tří měsíců, než vyhledali lékařskou pomoc. Dítě zemřelo během dvou dnů, navzdory tomu, že dostalo nejlepší péči v jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel podstoupit operaci a dvě sestry byly přítomny na jednotce intenzivní péče.

 

(Nevo.news/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

  • Vsetkych okamžite nalozit do vlakov a nech idu tam.odkial prišli jeden prejav agresie a dovodenia alebo gulka medzi oči. Su to zvierata čo nemaju žiadne návyky či pracovné alebo hygienické

  • · Edit

    Marek Seidler, jak si vůbec můžeš dovolit tady někomu říkat, co by měl dělat a jak by se měl chovat? Možná ještě horší, než tento problém jsou takové košťata jako Ty – plná huba nesmyslných keců, ale až se něco stane i u nás, tak ticho po pěšině.
    Vzhledem k tomu, jaký jsi blb a co tu kážeš, by ses měl sebrat, táhnout za hranice, osobně vyhledat pár těchto jedinců a postarat se o ně. Vydělají na tom všichni: Ty budeš ukojen svou dobromyslností, frajeři se budou moct vrátit domů, kam se chtějí vrátit a my tady budeme mít o jednoho trotla míň.

  • Když se objeví ptačí chřipka, tak pracovníci v kombinézách a helmách konají jak zběsilí bez rozmyslu zabíjejí zvěř . neboť dostali rozkaz tak konat neboť se vyskytla infekce. A když pronikají migranti do Evropy tak pokud nejsou očividně ve velmi špatném zdravotním stavu, pak jsou všichni vpuštěni bez jakékoliv vstupní prohlídky a to jsou potencionálními nosiči virů se kterými si naše populace už neumí poradit ani na ni nejsou léky. Takže co nám to ti rádoby vůdcové do budoucna připravují za horor , to musí být každému jasné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*