Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu

Do české armády se od roku 1989 investovaly stovky miliard korun z kapes daňových poplatníků.

Ovšem ukazuje se, že armáda České republiky zde není kvůli tomu, aby pomáhala českým lidem, ale aby hájila zájmy nadnárodních firem ve světě a třeba i takové Francie v africké Mali, vše je samozřejmě pro oblbnutí obyčejných lidí deklarováno, jako akce v boji proti terorismu, přece se nemůže říci pravda veřejně, že?Ano, česká armáda nemá kapacity na pomoc českým lidem, protože je využívá pro zájmy globálních oligarchů v Africe a Afganistanu.  Ukázka toho, jak česká armáda sere na české lidi, je například zde:  Kraj Vysočina požádal před pár dny českou armádu o pomoc pro české lid kvůli epidemií koronaviru. Vedení české armády ovšem odpovědělo, že odmítá pomoci českým lidem, protože na to nemá kapacity. Píše se o tom přímo v tiskové zprávě Kraje Vysočiny zde.

Pokud vás zajímají skutečné důvody české účasti na francouzských misích v Africe, tak si přečtěte třeba tento článek: Je příčinou francouzské intervence v Mali neokolonialismus a uran? Obdobně to je i v případě Afganistanu, kde naopak armády USA a jeho spojenců, včetně České republiky, zajišťuji jedinou vlnou cestu pro nadnárodní firmy do střední Asie k jejím nerostným surovinám …
A tak miliardy vytažené z kapes daňových poplatníků v České republice nejsou použity pro armádu chránící české lidi, ale jsou využiti pro armádu chránící zájmy globálních oligarchů a český člověk nechť si pomůže sám a nebo chcípne při epidemií …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Česká armáda odmítla pomoci českým lidem, musí totiž zajišťovat zájmy Francie v Africe a USA v Afganistanu

  • Takže nejen Člověk v tísni ale i armáda na nás kašle ! No to jsme to dopracovali jen chtějí prachy ale pomoci se od nich člověk nedočká !!!

  • Armádu máme je proto, aby bylo možné v režimu tajné nakupovat nesmysly od USA. Pokud je armáda využita, je to vždy jen v zájmu USA. Tento předražený spolek by se měl zrušit úplně.
    Vzpomínám si na otázku, kterou mi kdysi položila matka: „Proč na vojenské přísaze hrají Kdož jsů boží bojovníci“. Odpověděl jsem, že to bylo naposledy, kdy jsme bojovali. Od té doby jen leštíme zbraně pro někoho, kdo si pro ně přijde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*