Češi se uprchlíků obávají právem. Státní německá televize ukázala, jak imigranti řádí:

Češi se uprchlíků obávají právem. Státní německá televize ukázala, jak imigranti řádí:

Drogy a krádeže v berlínské čtvrti na denním pořádku. Bezmocní občané, policie i politici.

V médiích veřejné služby se donekonečna omílá, že Češi jsou xenofobním národem, který se bojí uprchlíků, i když žádného nespatřil. Podstata xenofobie přitom spočívá v tom, že jde o obavy z něčeho neznámého. Ale obyvatelé Česka velmi dobře vědí, čeho se obávají a mají, jak se zdá, více informací, než by si mediální manipulátoři přáli. To, že jsou obavy z imigrantů racionální, dokazují četná svědectví z německých měst.

Zatímco Český rozhlas spustil speciální web, nazvaný „Cíl Německo“, který má názorně demonstrovat, jak úspěšně se imigranti v této zemi začleňují do společnosti, státní německá televize ZDF před časem odvysílala dokument Kottbuser Tor. Ten ovšem líčí pravý opak. V této kdysi módní čtvrti Berlína, která je důležitým dopravním uzlem města, již naprostá většina obyvatel není německá, ale tvoří ji především imigranti z Turecka a Severní Afriky. Stala se oblastí s nejvyšším počtem imigrantů v metropoli a začalo se jí přezdívat malý Istanbul.  Jeden ze záběrů dokumentu ukazuje obchodní centrum s názvem Istanbul supermarket a všudypřítomné postávající mladíky s kapucemi na hlavě, kteří jsou součástí kriminálních band, řádících  poblíž stanice metra.  Jde především o organizované  skupiny drogových dealerů a kapsářů. Ti například obratně rozřezávají kabelky kolemjdoucích, nic netušících žen, žiletkami. Nebo dokonce neváhají vytipované oběti postříkat pepřovým sprejem, či dokonce fyzicky napadnout.

Kriminalita bez trestu

 

Zbytek původních obyvatel si stěžuje, že je policie nechala na holičkách. Přestože založili řadu občanských iniciativ, situace se  zde nelepší, ba naopak. Tvrdé drogy jsou zde na denním pořádku,  narkomani si aplikují drogy v metru i ve výtazích, všude se povalují injekční stříkačky. Drasticky narostla pouliční kriminalita, především krádeže.  Tuto kriminalitu se většinou nepodaří objasnit, vycvičené tlupy kriminálníků se v labyrintu na „Kotti“, jak je nechvalně proslulá čtvrť přezdívaná, umí rychle ztratit. Politici přiznávají, že nemají žádnou moc tomu čelit, a tak pouze návštěvníky Kotti varují, aby si dávali pozor na cennosti a aby zde ženy raději nechodily samotné. Zatímco dříve byla Kottbuser Tor považována pouze za problémovou oblast Berlína, dnes je označována za přímo nebezpečnou. Častými oběťmi trestných činů jsou turisté. Znepokojivý je nárůst útoků na homosexuály. Ze statistik vyplývá, že nejčastějšími pachateli jsou mladí muži  z Maroka, Tunisu, Sýrie, Lybie a Alžíru.  Ale zdaleka nejde jenom o Berlín. Podle německé policie se počet trestných činů, spáchaných uprchlíky nebo žadateli o azyl, v celé zemi dramaticky zvýšil.

Účet pro Merkelovou

 

Mainstreamová média se nás až dosud snažila také přesvědčit, že většina Němců je k imigrantům vstřícná a Angela Merkelová se stále těší vysoké podpoře, či dokonce, že její obliba roste. Výsledky víkendových voleb ve třech německých zemích však ukázaly, že tomu tak zdaleka není.  Její strana CDU výrazně oslabila a obrovský nárůst získala proti imigrační Alternativa pro Německo. A  samotná německá média konstatovala, že voliči Merkelové vystavili účet za její  uprchlickou politiku a že uprchlická krize polarizuje společnost jako  dosud nikdy. To samé platí o situaci v Česku. Češi velmi dobře vědí, co se v Německu děje a všímají si rovněž toho, že je část uprchlíků, mířících do Německa, ubytována v bezprostřední blízkosti našich hranic a do Čech dokonce jezdí nakupovat. To, že jde naprosté většině Čechů pouze o obavy z možného nárůstu kriminality a o zajištění bezpečnosti, potvrzuje aktuální výzkum MD Dnes. Ten ukázal, že přijímání uprchlíkům by Čechům nevadilo, kdyby měli záruky, že imigranti neohrozí jejich bezpečnost. Takový názor sdílí dokonce až 84 procent dotázaných.

 

Převzato z http://www.krajskelisty.cz

(Ilustrační obrázek Foto: Youtube, repro)Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Češi se uprchlíků obávají právem. Státní německá televize ukázala, jak imigranti řádí:

  • Stres a strach je přirozená obranná reakce. A u nás jsou pořád lidé, kteří melou tu svou mantru, že se bojíme a jsme de facto hloupí, protože my tu žádné uprchlíky nemáme a tváří se tak jako bychom měli podle nich mít nějakou diagnozu protože se bojíme. Naopak tyto horlivci, kteří nejsou schopni myslet o 2 tahy dopředu možná kvůli svému sníženému intelektu, což je ten pochopitelnější případ, ale je tu i další skupina, která je za ty kecy dobře honorována, ale všichni by si měli uvědomit, že kultura muslimská je zcela neslučitelná s naší kulturou. A oni jsou ještě v pozici ne ,že jsou pokorní a smířliví oni de facto naši rasu nemaji rádi a jejich postoj k ženám a k dětem, které prohazují plotem jako kamením a používají děti jako štíty je trestuhodný. Kdo s tímto nesouhlasí tak by se měl koukat do zemí, kde tuto multikulty mají a jak jsou tam lidé z toho na větvi. V naši zemi už muslimy máme i jejich mešity a to se nepočítá ? Vždyt už měli problém s policií za šíření nějaké nepatřičné literatury a dokonce už i někteří vystrkují růžky pomocí soudu, když nechtějí při výuce se přizpůsobit třeba s nošením šátku. Tyto horlivci by si měli uvědomit, že člověk má pomáhat, ale nemá se tím zničit to znamená že nesmíme si nechat zničit náš stát, abychom zde měli no go zony. Vždy je lepší prevence než pak hasit velký požár.

  • Řešením je vyměnit vlastizrádné politiky, protože tato invaze je shora řízena. Bez odstranění tohoto řízení nelze příliv lidí zastavit.
    Je to stejné jako s teroristy, musíte odstranit ty, kteří je k tomu podněcují a pak se smějí v teple za bukem jak s nimi někdo bojuje.
    A co se týče metod.. . čistě teoreticky většinový lid nemůže používat nedemokratické metody, protože on je zákon.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*