Češi nechtějí vzdělané křesťany, tak dostanou nejspíše nevzdělané muslimy

Češi nechtějí vzdělané křesťany, tak dostanou nejspíše nevzdělané muslimy

Česko bere první lidi z tisíců afrických a islámských imigrantů, kteří mnohdy nemají ani pořádné základní vzdělání. Naopak vzdělaní, a nám kulturně blízci arabští křesťané, dostali od části české společnosti a TV Primy vzkaz: 

Zde u nás není pro křesťany vhodné a přátelské místo pro život.

Na Idnes.cz vyšel článek „Česko začalo jednat o přesídlení prvních 30 uprchlíků z Itálie a Řecka“ v němž se píše:
„Česká republika začala jednat o přesídlení prvních 30 uprchlíků, kteří do Evropy přišli přes Řecko a Itálii. V pondělí to uvedlo ministerstvo vnitra. Do konce roku 2017 by podle přijatých kvót mělo Česko přijmout celkem 2 691 běženců.“

Jaké je složení těchto běženců? Z dostupných zpráv je zřejmé, že jde vesměs o převážně lidi z muslimských zemí a s minimálním vzděláním. Na eurabia.cz vyšel článek (zde) o analýze německých odborníků. Píše se v ní, že:
Složení uprchlíků podle vzdělání je:
Uprchlíci s vysokoškolským vzděláním – 5 %
Uprchlíci s žádnou profesní kvalifikaci – 87 %

Pak se ještě dočteme, že:
První dva roky po příchodu do Německa je 90 % uprchlíků bez práce, po 5 letech je bez práce stále ještě 50 % uprchlíků!

Ilustrační obrázek  Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Tedy je vidět, o nás asi čeká, jakmile do České republiky dorazí první uprchlíci z kvót přerozdělovaných z EU. Nevěřím, že půjde pouze o těch 2 691 osob. Mnozí politici z ČSSD již dali najevo, že nechtějí přijmout pouze tisíce lidí, ale rovnou desítky tisíc! Jaká asi bude jejich úroveň vzdělání ukazuje výše uvedená německá statistika.

K tomu všemu ještě nezapomeňme na to, že tyto tisíce běženců příjme naše země do náruče levicových neziskových organizací, které si tak zajistí příliv nejen obrovských finančních částek, ale i potencionálních muslimských voličů.

A teď si to dejme do souvislosti se soukromým projektem Nadačního fondu Generace 21, který není vůbec financován ze státních peněz, jak se mylně někteří domnívají. Tento projekt pomáhá zachránit z muslimských oblastí pár stovek křesťanů, kteří mají středoškolské či vysokoškolské vzdělání a kteří mají zájem se zde integrovat. To že televize prima s muslimským tlumočníkem udělali hrubou manipulaci a lživou reportáž, kterou pak ještě umocnili dalšími reportážemi již nevypadá tak nevině, když to zasadíte do kontextu, že celý projekt přesídlení křesťanů z muslimské země, kde čelí teroru ze strany muslimů, ohrožuje hlavně projekty levicové lobby a muslimů na přesídlení milionu muslimů do Evropy. A samozřejmě i jejich minimálně stamilionové příjmy ze státního rozpočtu či EU.

Asi málokdo z těch kdož dnes pod vlivem lživých reportáži Primy útočí na křesťanské uprchlíky si uvědomuje, že kdyby byl projekt Nadačního fondu Generace 21 úspěšný, tak by zpochybnil levicový koncept přesídlení tisíců muslimů a financování levicových neziskových organizací. Protože to co Nadační fond Generace 21 dělá za zhruba 15 milionu korun od soukromých dárců, tak na to levicové neziskové organizace požaduji od českého státu mnohonásobně větší částky peněz!

Je až zarážející, jak nadšeně televize Prima opakovaně lhala a opakovaně vytváří nenávistnou kampaň proti křesťanům. A to vše za pomoci muslima, kterého jeho bývala žena Marta Albahri obviňuje z toho, že je napojen na islamistické struktury a je to radikální muslim nenávidějící křesťany. Nemám rád konspirace, ale tady u televize Prima fakt něco moc smrdí ….

Mimochodem i překladatel televize Prima Adam Homsi potvrdil, že Prima v první reportáži lhala, když dala vyjádření křesťanského uprchlíka jako odpověď na nabízené byty jihlavskou radnici. Jenže to už málo koho z obhájců lži Primy zajímá …

Nakonec vlastně televize Prima a ti co její lež hájí, si od levicových aktivistů zaslouží nejvyšší ocenění, protože za ně dělají špinavou práci …. A jak píše idnes.cz, tak první desítky (nejspíše muslimů) z tisíců běženců mohou přijet a začít plnit kapsy levičáku dotacemi a budoucí řady voličů české levice.

Doporučuji článek: Tlumočník Primy potvrdil manipulaci reportáže o křesťanských uprchlících 

Doporučuji blog kolegy blogera – Levice likviduje Evropu, a komu se to nelíbí, je fašista a neonacista

Tématu lži a manipulaci v reportáži Primy se věnuji v textu zde: Jak TV PRIMA vytvořila lživou reportáž o křesťanských uprchlících. Goebbels a muslimové mohou jásat nad kvalitou této propagandy

 

 

Lukáš Lhoťan

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Češi nechtějí vzdělané křesťany, tak dostanou nejspíše nevzdělané muslimy

  • Ti rádobykřesťani, ve skutečnosti nabubřelý povýšenecký zupácký nevděčný hovada, nejsou žádní uprchlíci, ale ekonomičtí imigranti, kteří se můžou kdykoliv vrátit domů, jak sami taky řekli. A opravdu stojí otázka tak, že buď dostaneme „vzdělané křesťany, nebo nevzdělané muslimy“? Já myslím, že nemusíme dostat nikoho, ani křesťany ani muslimy, a pokud už někoho dostaneme, nikde není napsáno, že se změnou vlády nepomažou zase šupito presto tam, odkud sem přivandrovali.

  • Pane Lhoťan fakt jste trapný jak pořád kejháte a obhajujete svou nadaci a plivete špínu na ostatní. Určitě nepatříte k lidem se sociálním smýšlením, ale myslím, že tato nadace vám pěkně vynáší. Zadarmo to určitě neděláte, vybíráte si specielně velmi bohaté rodiny. Proč nepomáháte třeba lidem válkou zmítaným na Ukrajině, kteří se bojí vytáhnout paty ze sklepa. To by asi pro vás nebyl ten pravý job. Oni jsou totiž chudáci a asi by vám nemohli zaplatit. Je směšný jak se snažíte pořád zviditelnit neboť největší obrana je útok. A když jste takový lidumil tak musíte vědět, že v naší republice nemá spousta lidí přístřeší a žijí v lesích, pod mostem a podobně. Ty Vás asi nezajímají – nemají peníze.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*