Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

Je Evropská unie obrazně řečeno Babylonskou věží v Evropě, kterou stihne stejný osud jako neblaze proslulou biblickou věž v Babylonu?

Mnohé nasvědčuje tomu, že tomu tak je a pokud nebude z gruntu přestavěna, i ona se nakonec zhroutí.

Podobně jako věž v Babylonu po potopě světa byla Evropská unie budována po Druhé světové válce, tj. rovněž po určité potopě, s přáním, aby lidé po prožité tragédii byli jednotní a mluvili společným jazykem. Obě věže měly být co největší, nejvyšší a vzbuzovat pýchu na vykonané dílo.Jenže v Babylonu pak podle bible zásahem vyšší moci došlo ke zmatení jazyků, nejednotě a věž se zhroutila. Také v Evropě monumentální věž, zvaná Evropská unie, zřejmě zásahem nového Boha (nebo ďábla?) globalizace, dostává vážné trhliny a i ona hrozí zhroucením.

Rovněž v Evropské unii dochází ke zmatení jazyků. Německo mluví jinak než Itálie či Polsko, Francie jinak než Maďarsko atd. Důležité – a mnohdy důležitější – je pak to co kdo říká a jak to říká. Zda to říká jako rovný rovnému, partner partnerovi, nebo z pozice silnějšího a snaží se mu diktovat. Vrcholem pýchy a arogance je pak nikým nevolená Evropská komise, která se topí ve zbytečnostech a mnohdy i nesmyslech a lidem často začíná být pro smích.

V Evropské unii se hovoří také v jinotajích. Například nyní německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron navrhli tzv. unijní záchranný program, který by měl disponovat 500 miliardami eur, ve prospěch států EU postižených krizí a koronavirem. Zní to velmi lidumilně a hezky, ale jinými slovy jde především o to, jak pomoci zejména zadlužené Itálii, aby z unie neodešla podobně jako Velká Británie. Je to tedy jen další pokus o látání prohlubujících se prasklin a děr v Evropské unii, které by měly zaplatit i mnohem chudší evropské státy a zřejmě především ony. Do líbivých slov se halí také příliv nelegálních imigrantů do unie aj.

Je jisté, že podobně jako USA se za každou cenu snaží zachránit a udržet svou dominantní roli ve světě, se v Evropě o totéž snaží a bude snažit Evropská unie, zejména pak Německo a Francie. Otázkou však je, zda se jim to dosavadními často velmi necitlivými výroky a kroky, podaří…

Zejména čelní političtí činitelé a zejména ti, kdo vyznávají boha globalismu, by si proto měli připomenout záhadný nápis na jedné z babylonských zdí: mené, mené, tekel u-parsín, „sečteno, sečteno, zváženo a rozděleno“. A včas rozebrat své již ve švech praskající babylonské věže a začít od základu měnit Evropu a svět.

 

Převzato z http://www.zvedavec.org
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Čeká Evropskou unii osud Babylonské věže?

  • Jde o velmi lukrativní systém přerozdělování peněz a koncentrace moci, kterého se papaláši dobrovolně nevzdají.
    Je nutné si uvědomit, že současná EU je NEREFORMOVATELNÁ. Stejně byl nereformovatelný socialismus, když např. Šik hovořil o jeho reformách. Ani tak rozsáhlá reforma jako byla Perestrojka socialismus nezachránila.
    Jedinou možnou záchranou Evropy je suverenita národních států, spolupráce mezi nimi a zrušení všech institucí, které přerozdělují peníze a koncentrují moc. To chce revoluční změny. Ty budou rychlé. Odchod jednotlivých členských států bude stále rychlejší a nebude se táhnout jako BREXIT. Pak nastane dominový efekt a voliči v jednotlivých suverénních zemích si sami rozhodnou, jak moc chtějí poslouchat příkazy zvenčí.
    To vše si papaláši uvědomují, proto hledají nepřátele tam, kde nejsou, aby obrátili pozornost lidí od vlastních problémů a mohli stále více pracovat na úplném ovládnutí každého jedince.
    Používejme zdravý selský rozum, čerpejme informace z různých zdrojů a nedovolme, aby z nás udělali nemyslící voliče. Važme si slušných lidí v politice a podporujme je.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*