Čeho jsme si ve Stuttgartu nevšimli a co v dějepise určitě nebude

Čeho jsme si ve Stuttgartu nevšimli a co v dějepise určitě nebude

Zpráva internetové stránky iDnes přináší hlášení o násilnostech ve Stuttgartu s otevřeným koncem – kdo je za tím? Vicepresident policejního ředitelství Berger říká, že „nic podobného nikdy ve Stuttgartu neměli.“ Pravda, ale taky tam nikdy neměli takové množství „emigrantů“ pochybného původu a s pochybnými záměry. Ve Stuttgartu a v okolních velkoměstech je těchto „vousatých sirotků,“ jak se kdosi na internetu vyjádřil, skutečně hojně. Článek ZDE.

Jak píše SLOVANKA, ze 24 těch, které se polici podařilo zatknout, se celá jedna polovina sestávala přesně z těchto lidí, kteří přišli z Iránu, Iráku, Somálska a Afghanistánu. Z toho zbytku bylo devět Němců a tři naturalizovaní Němci, jinými slovy, další přistěhovalci, kdoví odkud. Článek ZDE.

Popis celé události na stránce iDnes říká, že všecko začalo tím, že policie zkoušela „podpořit mladíka podezřelého z užívání drog.“ Asi jde o omyl, protože proč by ho podporovali? Spíš ho asi zkoušeli vyzpovídat a možná i zadržet. Ale článek je místy psán velice zvláštní češtinou.

Takže policie šla po tomto bílém mladíkovi, ten před nimi utíkal a „zastal se ho dav asi 200 lidí, kteří pořádali v blízkém parku večírek.“Jako kdyby nikdo neznal Němce! Ta pravděpodobnost, že by skuteční Němci někde venku pořádali nějakou slezinu a v takovém množství, je velice nepravděpodobná. Po skoro desetiletém pobytu v Německu mohu dosvědčit, že Němci jsou ukázněný národ, kolem desáté umlká provoz a když už se někdo vyskytuje na ulici později, což se ve městech stává, tak jsou to většinou ojedinělí opilci, nebo jejich skupiny, kteří často vykřikují své problémy do světa v jiných řečech, dokonce i v ruštině.

Je velice nepravděpodobné, že by se 200 lidí zdržovalo až do půlnoci v nějakém parku a tam se veselili, to by určitě neuniklo policii, která by je k jedenácté poslala domů. A ještě by o tom byl někde policejní záznam. Byl? Těžko říct, článek se o ničem takovém nezmiňuje.

Podle mého názoru, tito lidé s největší pravděpodobností v tom parku v tichosti čekali, skryti ve tmě a onen „nadrogovaný“ mladík měl za úkol vést policii jejich směrem.

Celá akce byla předem plánována a dobře organizována. Jak popisuji v jiném článku o Antifě, přesně podle toho se v davu vyskytovali vedoucí jednotlivých skupin, kteří občas naváděli krátkými pokyny všecky ničitele správným směrem. Už to, že po vykřiknutí „přestaň,“ útočící na policejní auto opravdu poslechli, je zjevné, že ten, kdo tento rozkaz vyslovil, byl jejich vedoucí. Jinak by při takové řeži, kdyby byla spontánní, nikdo na nějaký slovní příkaz nedal.

Důkaz, že šlo o organizovanou akci, který zároveň potvrzuje přítomnosti Amerického vedení, je ve videu, které má SLOVANKA u článku. Tam, asi v 1:37 a ještě jednou asi 2:29 je slyšet někoho, kdo je v blízkosti člověka s mobilem, který scénu nahrává, jak sprostě zaklel, přesně jak klejí američtí černoši. Toto není ve videu přeloženo a snad si toho ani nikdo nevšiml.

Další důkaz organizovanosti a o anglicky-mluvícím vedení nám dává stránka iDnes tím, že zveřejnili obrázek obchodu, který má na sobě napsáno „Create don’t destroy,“ což znamená „Tvořte, neničte.“ Viz obrázek níže.

Jak asi by se mohl nápis tohoto druhu objevit v německém Stuttgartu? Jaká je pravděpodobnost? Celkem žádná. Poměrně málo Němců mluví dostatečně schopně anglicky, i když se to dnes učí ve školách. A i ti, co se touto řečí domluví, tak to často není spontánní mluva a když přikyvují, „ano, ano, rozumím,“ tak nikdy není jisté jak moc rozumí a jestli opravdu chápou obsah tak, jak je míněn. Takže – proč nápis v angličtině?

Odpověď se nabízí sama: jsou to instrukce pro ty, kteří celé povstání vedli, aby tento obchod nechali na pokoji. Doufám, že stuttgartská policie bude natolik prozíravá, aby prozkoumala, s kým má majitel obchodu, anebo majitel budovy styky.

Jak jinak by se tam mohl vyskytnout karton přes celý výklad a s takovým nápisem? Snad že by majitel hned při prvním křiku na ulici běžel ven, protože by tušil, že se bude ve městě rozbíjet, rabovat a loupit (což se tam nikdy předtím nestalo) a honem by tam ten karton s nápisem v angličtině přidělal? Anebo si ho tam vylepuje každou noc, jen tak pro jistotu? Nic z toho se nezdá pravděpodobné. Taky musíme uvážit, že na přidělání tak velkého kartonu jeden člověk nestačí.

Takže ten karton tam byl dán nejspíš už večer, asi po setmění, a ten, kdo ho tam dal, dobře věděl, že tudy potáhne ničící dav. Tento člověk věděl dopředu, co se bude dít. Kdoví kolik jiných obchodů nebo domů mělo na sobě podobné nápisy, ať už s kartony, nebo bez nich. Stálo by to za to vědět. A jestlipak si toho všimla policie?

Na konec videa přirovnává německý komentátor to, co se ve Stuttgartu dělo k „Einsatzkommandu.“ Ensatzkommando byla za druhé světové války podskupina tak zvaných „Einsatzgruppen,“ což byly mobilní válečné zásahové jednotky.

Video ovšem ukazuje celkem umírněnou stránku skutečnosti. Pokud chcete vidět záběry, které určitě v televizi a v mediích neukážou, podívejte se na skupinu velmi krátkých videí na stránce reitschuster.de, ZDE. I skrze tato videa jsou výkřiky hlavně v cizích řečech, ale i v angličtině. Samozřejmě, Allahu akbar nechybí.

Můžete vidět, jak ti nejagresivnější jsou všichni maskovaní, roušky jsou plně využívány. Asi byly na to zavedeny v prvním případě. Kopanec, kterým srazil útočník policistu v jednom videu není žádný amatérský trik, ten člověk je dobře vycvičený terorista.

Nejvýmluvnější ze všech 13 videí ne této stránce je to poslední, kde člověk s mobilem, anebo někdo kolem něho mluví ze začátku německy, pak je slyšet asi dvě slova v angličtině, načež je mluveno v jiné řeči, cizí, kterou nepoznávám. Ale většina zločinců jsou tmavší barvy pokožky, mnozí černoši a převážně maskovaní, i s kapucemi na hlavách.

Byla to plánovaná akce. A je zaměřena na rozšíření amerických bojů i do Evropy. Může se snadno stát, že bude snaha zavést toto i k nám. Buďme velmi opatrní a obezřetní!

 

ZDROJE:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-nepokoje-policie-stret-sttusgart-vytrznosti.A200622_140138_zahranicni_jhr

https://pravyprostor.cz/z-blogu-vox-populi-je-to-valka-rika-o-situaci-v-nemecku-policista-ktery-zasahoval-ve-stuttgartu-video/

https://www.reitschuster.de/post/12-videos-zu-stuttgart-die-sie-nicht-sehen-sollen

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*