Čečenský migrant zavraždil a hodil do koše sedmiletou dívku, protože měl „špatný den“

Čečenský migrant zavraždil a hodil do koše sedmiletou dívku, protože měl „špatný den“

16letý migrant narozený v Čečensku přiznal tento týden vraždu sedmileté dívky ve Vídni, kterou přilákal do svého domova  a zabil ve vaně, protože měl „špatný den“.   

16letý mladík, identifikovaný jako Robert K., uvedl, že pozval v pátek sedmiletou Hadischatu, která žila ve stejném bytovém komplexu ve vídeňském okrese Döbling, do bytu své rodiny a bodal jí do krku, dokud nezemřela, informoval deník Kronen Zeitung.    

Hadishat si hrála s jinými dětmi na dvorku a vrah a jeho rodina jí velmi dobře znali, protože již dříve jejich byt navštívila, aby si hrála s jejich kočkou.Po vraždě mladík z Čečenska, který je již rakouským občanem a žil již několik let se svou rodinou v Rakousku, umístil tělo dívenky do velkého odpadkového pytle a hodil do odpadkového koše.

17letý bratr oběti zavolal policii několik hodin poté, co dívenka zmizela a její tělo následující den našel zaměstnanec popelářské služby, který zahlédl její nohy vyčnívající mezi odpadky.

Robert K. nebyl za vraždu zatčen až do úterý a podle zdrojů blízkých vyšetřování řekl vyšetřovatelům, že byl motivován skutečností, že měl v té době „špatný den“.

K vraždě došlo méně než týden poté, co jiný čečenský migrant ve Francii pobodal a zabil jednoho muže a zranil několik dalších v Paříži. Muž, identifikovaný jako 29letý Khamzat Azimov, byl také na sledovacím seznamu.

Útok přišel jen měsíce poté, co německý historik Christian Osthold prohlásil, že čečenští migranti rychle přebírají radikální islámskou extremistickou scénu v Německu.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: Krone.at)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*