CDC přestává počítat úmrtí při očkování, aby všechny covidové případy svedlo na neočkované

CDC přestává počítat úmrtí při očkování, aby všechny covidové případy svedlo na neočkované

(Natural News) Aby pomohlo pohánět falešný výklad, že „vakcíny“ chrání lidi proti wuhanskému koronaviru (Covid-19), Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) kvůli němu oficiálně přestalo testovat „očkované“ lidi.

Podle zpráv se CDC rozhodlo od nynějška testovat neočkované lidi na Fauciovu chřipku jen proto, aby to vypadalo, že jediní lidé, kteří „chytají varianty“, jsou ti, kteří se rozhodli neměnit trvale svůj genom experimentálními léky od vlády.

Kvůli tomu se i mainstreamová média drbou na hlavě ve snaze přijít na to, jak bude „věda“ schopna držet krok s hrozbou takzvané „deltové varianty“, která se nyní mění v „lambda variantu“.„CDC přestalo v květnu monitorovat nezávažné případy COVID-19 mezi očkovanými lidmi,“ připustil Business Insider v nedávné zprávě. „Je těžké odhadnout riziko Delty, když nevíme, jak vypadají mírné průlomové případy – nebo jestli jsou stále častější.“

Proto vlády nyní tvrdí, že jediní lidé, kteří onemocní čínskými bakteriemi, jsou neočkovaní. Odmítnutím testovat nebo monitorovat kohokoliv, kdo se nechal očkovat, data samozřejmě naznačí, že vakcíny „fungují“, což je přesně ten účel.

Stále nám není řečeno, jak vláda vůbec testuje „varianty“, když vidíme, že původní čínský virus nebyl nikdy ani izolován, což znamená, že nesplňuje Kochovy postuláty.

„Výzkumníci stále nevědí, zda Delta činí průlomové případy běžnějšími, nebo jak vypadají typické příznaky průlomové infekce způsobené Deltou,“ trvají na svém média a snaží se překroutit nějaký způsob vyprávění, který by udržel „pandemii“ v popředí zájmu lidí.

„V důsledku toho mohou mít očkovaní lidé problém zvážit rizika návratu k běžným společenským aktivitám nebo vědět, co očekávat, pokud by se u nich objevil ojedinělý průlomový případ.“

CDC je soukromá společnost, která nedělá nic jiného, než že lže světu o všem.

Média také nadále popírají skutečnost, že očkování proti Covidu šíří další varianty prostřednictvím obsahu lahviček, které jsou stále velkou neznámou. Lidé, kteří si píchají tyto injekce, doslova přijímají do svého těla záhadné chemikálie s v současnosti neznámými dlouhodobými účinky.

Vlády také plní svůj díl práce na zahalení tajemstvím tím, že tiše posouvají branky uprostřed hry, aby si vynutily výklad, že masové očkování pandemii jaksi „léčí“.

„Tím, že budeme sledovat pouze případy vyžadující hospitalizaci nebo způsobující smrt, můžeme přijít o možnost dozvědět se, jak jsou lidé s „mírnější“ chorobou postiženi deltou nebo jinými variantními infekcemi, například jak dlouho trvají jejich příznaky a jak jim infekce může narušit život,“ bědoval Robert Shmerling, docent medicíny na lékařské fakultě Harvardovy univerzity.

Podle Shmerlinga nebude existovat způsob, jak skutečně zjistit, jak účinné nebo neúčinné vakcíny proti čínskému viru udržují v šachu varianty, pokud CDC odmítne udržovat přesné soubory dat v celém spektru očkovaných versus neočkovaných lidí.

Jeden informátor z CDC údajně řekl serveru Business Insider, že důvod, proč federální agentura, která je ve skutečnosti soukromou korporací, tají pravdu, souvisí s údaji o symptomech, které údajně „chybí“.

CDC se také údajně stále vrtá ve svém programu „Emerging Infections Program“, jehož cílem je shromáždit data z nejméně devíti států o takzvaných „průlomových“ případech Wuhanské choroby, které se objevují u lidí, kteří byli očkováni.

„Je možné, že sledování závažných případů by nám poskytlo dostatek informací o tom, které varianty jsou zodpovědné za většinu průlomových infekcí,“ dodal Shmerling.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

2 Komentáře “CDC přestává počítat úmrtí při očkování, aby všechny covidové případy svedlo na neočkované

  • V tomto šíleném světě má očkování jediný smysl. Chcete-li se ubytovat nebo cestovat, je to jediná ekonomická cesta, jak toho docílit. Proti nemoci očkování sice nefunguje, ale to propaganda nepřipustí.
    Nechutné šmírování ze strany státu je proti listině základních lidských práv. Jak si může dovolit stát šmírovat lidi prostřednictvím operátorů? Překročíte-li hranice, ihned dostanete zprávu od státu, že máte vyplnit „bumážku“.
    Evropský svaz už je dál, než kdysi ten Sovětský. Bez bumážky ani krok.
    Kdy ta nechutnost skončí? Kdy se bude zdravotnictví věnovat zdraví lidí a ne jenom kšeftu? Evropský svaz upevňuje své pozice a další fáze bude čipování lidí. Ti, kteří čipování odmítnou, dostanou náramky a bude jim zakázáno vycházet z domu. V další fázi budou zavřeni to lágrů.
    S Evropským svazem na věčné časy a nikdy jinak. Děkuji, nechci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*