Caitling Johnstone: Jestliže Demokratům tato volební krádež projde, budeme mít válku

Caitling Johnstone: Jestliže Demokratům tato volební krádež projde, budeme mít válku

A vás bude hřát vědomí, že příští americký prezident a jeho tým břichomluvců už sestavuje kabinet masových vrahů, který bude stejně různorodý, jak různorodá je Amerika sama.

Už dlouho se totiž ví o tom, že Bidenův kabinet naplní lidé, jímž byla, coby bývalým oponentům bývalého prezidenta Obamy z časů primárek kariéra poněkud pozdržena, ale teď jím mábýt – a to právě na doporučení Obamy, jakožto médií pomazaného vítěze právě proběhlých voleb – toto pozdržení vynahrazeno. A to účastí v nové vládě Bidenově.

Časopis New Politico Report informuje, že horkou favoritkou na vedení USA do dalších amerických výbojů coby ministryně „obrany“, je řeznice krásného pohlaví Michele Flournoyová, která byla zástupkyni ministra obrany pro věci politické v Obamově vládě v letech 2009-2011.

Flournoyová zastávala též funkci asistentky ministra obrany pro strategické plánování za vlády prezidenta Clintona, a jak píše Quadrennial Defence Review, dláždila cestu nekonečným a nákladým válkám, kterážto politika pak zabránila vkládat potřebné prostředky do žádoucích programů, jakými byly např. Nový zelený úděl či Mediocare (Lékařská péče pro všechny). Tato politika umožnila nedbat už déle zásad Charty OSN o zákazu hrozby silou či o použití této síly v mezinárodních vztazích, a vyhlašovala, že „když jsou životní zájmy USA v sázce, musíme učinit všechno pro jejich obranu, a to včetně jednostranného použití vojenské síly“

Když pracovala.v Centru pro strategické plánování a mezinárodní studia, vyhrožovala jménem Bushovy vlády Iráku válkou a vyhlašovala, že USA „ musí na Irák udeřit preventivě ještě dřív, než tento dokáže vybudovat dostatečnou sílu na obranu svého jaderného arzenáluů“, (který, jak už dnes víme, nikdy neexistoval – pozn. LM)

Favoritkou pro vedení dalšího válečného ministerstva známého jako ministerstvo zahraničí, je dřívější poradkyně Národní bezpečnosti a velvyslankyně USA u OSN Susan Riceová, což pro vedoucí roli v Bidenově kabinetu bude představovat nejideálnější volbu. Protože tato osoba je za A ženou, za B černoškou a za C nejvášnivější zastánkyni invaze do Iráku, v níž ztratil život jeden milion lidských bytostí.

Inu je se na co těšit.

 

Překlad: Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*