Byzantský patriarchát: Vědmy a okultisté proti Trumpovi – Odpověď!

Byzantský patriarchát: Vědmy a okultisté proti Trumpovi – Odpověď!

Zpravodajský web WND oznámil, že vědmy, okultisté i představitelé jiných magických skupin se rozhodli spojit v boji proti prezidentovi USA D. Trumpovi. V rituálech chtějí pokračovat tak dlouho, dokud – jak se vyjádřili – prezidenta neodstraní z úřadu. V podstatě jde o výzvu k organizovanému zločinu! Tato psychologická kampaň a démonické duchovno je spojeno s černou magií, tedy se satanismem. Satanismus a černá magie používají zločinné prostředky, k nimž patří i travičství a manipulace svými klienty jako nástroji těžkých zlo inů. Tím, že se tito služebníci temnoty postavili proti prezidentovi, dali najevo, komu slouží oni a komu slouží prezident. Prezident prosazuje celospolečenské i morální dobro pro celý národ. Vědmy a mágové naopak celému národu škodí! Za své zločiny by měli být adekvátně trestáni státními zákony. Pokud jsou masmédia jejich hlásnými troubami, mají spoluúčast na zločinu a měla by být rovněž adekvátně trestána vysokými pokutami či zákazem činnosti. Jestli tyto spravedlivé zákony v USA doposud nejsou, je třeba, aby byly proti těmto zákulisním zločincům ustanoveny.

Jaké je ovoce činnosti věštkyň?

Vědma rozeštvává přátele, sousedy, rozbíjí rodinné vztahy. Sugestivně ovládne osobu, která za ní přijde, a oklame ji. Vsugeruje jí, že příčinou jejího neštěstí je někdo z nejbližších. Pokud dotyčný uvěří, na smrt bude nenávidět nevinného člověka a mstít se mu. Vědma iniciuje zločiny.

Příklad ze současnosti: Otec se synem šli k věštkyni. Ovocem bylo, že otec spáchal sebevraždu, jako oběť, aby syna uchránil od neštěstí, které mu vědma lživě navěštila. Syn dal následně vědmu k soudu, ale nic se jí nestalo.

Jiný příklad: Mladý lékař, otec tří dětí, potkal svého kolegu. Z rozhovoru vyšlo najevo, že byl před nedávnem u vědmy, a ta určila konkrétní den, kdy na jeho rodinu přijde velké neštěstí. Psychicky tlak nevydržel a šel se oběsit. Kolega mu vzal tašku s provazem, zločinnou lež vědmy mu vyvrátil, a tím mu zachránil život.

Připomínáme, že především představitelé katolické církve zanedbali nutnou osvětu v této oblasti. Jejich povinností bylo pravdivě varovat, že Boží zákon tuto věšteckou a magickou činnost kategoricky zakazuje a ukázat na zhoubné ovoce. Každý člověk by měl vědět, že setkáním s vědmou se dobrovolně dává pod vládu nejen psychologické manipulace, ale i démonických sil. Tím je disponován pro duchovní a mnohdy i fyzickou sebevraždu.

Na zločinnou výzvu věštkyň a mágů k útoku na prezidenta musí být dána adekvátní odpověď, a to státní zákaz činnosti těchto podvodnic a služebníků temnoty. Pokud není ještě v USA takový zákon, který by okultní činnost věštkyň a mágů zakazoval, je třeba, aby byl co nejdříve vyhlášen, a to k ochraně nejen poctivých občanů, ale i hlavy státu!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Byzantský patriarchát: Vědmy a okultisté proti Trumpovi – Odpověď!

  • Neverte pohadkam, Trump nebo Obama, je to jedno. Pro nas se nic nezmeni. V USA je Deep State tak zakoreneny, ze Trump nemuze moc udelat, i kdyby chtel. Copak to nevidite? Urcuji mu ministry, rusi jeho dekrety, FBI sef mu protireci bez dukazu. Misto aby vysetroval zlociny Clintonove a vrazdy jejich kritiku, vynaklada FBI vsechny sily na to, Trumpa znemoznit. Maji pomoc od CIA, NAS. Ti vedi vsechno, kdo koho odposlouchaval, ale mlci. Je to stat ve state. Prezidenti a administrativa uz davno v USA nevladnou, Je to Deep State a chazarska mafie, ktera ho ovlada. Jestli k nim patri i Pentagon, tj. armada je zatim tezke rict. Soucasna politika EU je v zajeti tohoto klamu, ktery je ziven jeste mediemi a jejich lhanim. Svet uz je ale davno jinak, vedouci silou se stala Cina, aniz by to idioti v koalici zpozorovali.

  • Blbost. Kazdy by si mel byt vedom, ze je smrtelny. Ze vse zleho, co jinym provede bude po zasluze potrestano. Ne u nejakeho Boziho soudu po smrti, ale jeste na teto zemi. Tenhle zakon neobelstite, je jenom otazka kdy se vam to vrati. Obvykle, kdyz to budete nejmene ocekavat. A kdyz tohle vite, prestanete se chovat k lidem jako sprosty dobytek a jim skodit. Dobro je silnejsi jak zlo, ale kazdy pro to musi neco sam udelat, jinak se nic nezmeni. Verit blabolum vestkyn a cirkvi je hloupost, na coz drive ci pozdeji prijdete sami. Budte dobri a laskavi ke svemu okoli. Mejte lidi radi, i sebe. Splacejte zlo dobrem. Jedine tak se da svet zmenit k lepsimu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*