Bývalý svobodný zednář odhaluje luciferianismus jako nejstarší tajné náboženství na světě a jejich plán na Nový světový řád

Bývalý svobodný zednář odhaluje luciferianismus jako nejstarší tajné náboženství na světě a jejich plán na Nový světový řád

Altiyan Childs je bývalý australský rockový hudebník a bývalý svobodný zednář. V roce 2010 získal ocenění The X Factor talent show, které pozvedlo jeho kariéru v hudbě na hvězdný status.

Ve videu, které zveřejnil minulý měsíc, oznámil, že nyní dal v sázku svůj život, aby se zřekl svých tajných slibů svobodných zednářů.

Jeho život se nedávno změnil poté, co se probudil v ujíždějícím autě, které mířilo přímo do cihlové zdi, protože řidič usnul.

Říká, že slyšel šepot v uchu, který ho probudil z hlubokého spánku, a že byl schopen chytit volant a vyhnout se nárazu.„Neměl bych tu dnes být,“ prohlašuje.

Trestem za zřeknutí se svých slibů ve svobodném zednářství je smrt, ale on cítí povinnost odhalit zednářství kvůli tomu, čím je: nejstarší náboženství na světě.

Podle Childse se téměř každý význačný člověk, který dnes řídí svět, od politiky přes obchod až po zábavu, tam dostal přes zednářství.

A jeho více než pětihodinové video bylo natočeno proto, aby vás přesvědčilo, že je to pravda, z pohledu zasvěcených, a aby varovalo před tím, co brzy přijde: před realizací Luciferského nového světového řádu, který zahrnuje významné snížení světové populace.

Trvalo mi pár dní, než jsem se podíval na celých 5 hodin, a když jsem dnes skončil, řekl jsem kamarádovi, který mi to video doporučil:

„Můj život už nikdy nebude stejný, když jsem se na to podívál. Dnes v noci neusnu, dokud to nezveřejním (v pořadu Health Impact News).“

I když jsem se v průběhu let dozvěděl mnohé z toho, co je v této prezentaci, bylo toho mnohem více, co jsem nevěděl a co jsem se naučil z tohoto videa.

Tohle video není pro každého.

Mnohé z toho, co jsme publikovali za poslední rok plus o pandemii a nadcházejícím Novém světovém řádu, bude nyní dávat mnohem větší smysl, jakmile dokončíte sledování tohoto videa.

Berte to jako duchovní perspektivu, hnací sílu plánu na dramatické snížení světové populace tím, že se zabije mnoho obyvatel světa.

Budete schopni lépe pochopit, proč mohou být lidé tak zlí, a vymyslet věci jako biologickou zbraň COVID-19, která má zabít značnou část světové populace.

Pro mě, když už přes 6 let pokrývám téma únosů ze zdravotních důvodů včetně obchodování s dětmi, toto video spojilo některé volné konce, abych lépe pochopil obchod s dětmi.

V Bibli jsou jisté verše, které mě po léta mátly a které se po tomto shlédnutí také vyjasnily, například zákony o stavbě oltářů k uctívání Boha, jako je tento:

Uděláš-li ze mne kamenný oltář, nebudeš jej stavět z otesaných kamenů, neboť třímáš-li na něm svůj nástroj, znesvěcuješ jej. (Exodus 20:25)

Za těch 5 hodin investovaných do vašeho času to stojí, to vám garantuji. Kdybych něco takového vytvořil, kdybych věděl, kde tyto zdroje najít a shromáždit informace, což nemám, řekl bych, že by mi to trvalo více než 1000 hodin, než bych něco takového představil.

A nepochybuji o tom, že konečný produkt, který má něco přes 5 hodin, byl pravděpodobně výrazně upraven Altiyanem Childsem, aby byl i takhle krátký.

Jen zasvěcený člověk ze světa zednářství mohl vytvořit něco takového a svět vděčí Altiyanu Childsovi za to, že si udělal čas a prezentoval to.

Může ho to stát život (fyzický) a on to ví.

Nepřeháním, když říkám, že váš život může dost dobře záviset na tom, abyste věděli, co je v tomto videu obsaženo pro to, co se stane v našem světě, a podle toho také jednali.

Každý na světě byl ovlivněn zednářstvím.

Každý, kdo čte tento článek, byl tak či onak ovlivněn svobodným zednářstvím, takže stojí za to investovat čas a strávit 5 hodin sledováním tohoto neuvěřitelného videa.

Ve svobodném zednářství existuje 33 zasvěcovacích úrovní a dokonce i mnozí ve svobodném zednářství, přestože přísahali mlčenlivost za cenu trestu smrti, skutečně nevědí o všem, o čem svobodné zednářství je, protože je to „tajná společnost“.

Ti, kdo dosáhnou 33. úrovně, tak činí a právě z této skupiny je vybrána řada světových lídrů.

Dozvíte se, kdo postavil Georgijské poradní kameny a co ta zpráva znamená.

 

Kolem čtvrté hodiny 35 minut ve videu přehrává upoutávku na film, který nikdy nebyl zveřejněn, protože filmový producent byl zavražděn, spolu se svou rodinou, ještě než mohl být dokončen.

Zkontroloval jsem fakta a zjistil, že je to pravda. Viz tento článek vydaný v roce 2015: „Gray State“ filmař a jeho rodina nalezeni mrtví ve „zjevné vraždě-sebevraždě“ v Minnesotě.

Trailer z roku 2012 je stále na YouTube a má přes 3,5 milionu zhlédnutí.

Zkuste najít údajnou „skrytou zprávu“ v traileru, která mohla způsobit jeho smrt a smrt jeho rodiny.

Pokud ne, přeskočte na cca 4 hodiny 35 minut videa Altiyana Childse a zjistěte:

 

Video Altiyana Childse je stále na YouTube, kde má zatím přes 800 tisíc zhlédnutí za pouhý měsíc. Překvapuje mě, že tam ještě je.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*