Bývalý ředitel CIA Michael Morell chce v Sýrii zabíjet Rusy

Bývalý ředitel CIA Michael Morell chce v Sýrii zabíjet Rusy

Bývalý ředitel CIA Michael Morell naléhal k zabíjení Rusů a Íránců během rozhovoru na CBS News. To by mohlo být cestou, jak vyřešit krizi v Sýrii, věří Morell.

„Když jsme byli v Iráku, Íránci dávali zbraně šíitským milicím, které zabíjely americké vojáky. Donutili nás zaplatit cenu. Musíme se ujistit, že Íránci zaplatí cenu v Sýrii, musíme se ujistit, že tu cenu zaplatí i Rusové.“ Hostitel TV zasáhl do rozhovoru ve snaze objasnit jeho prohlášení a řekl: „Ujistit se, že zaplatí cenu zabitím Rusů a zabitím Íránců?“ Morell odpověděl „ano“ oba národy a dodal „ale skrytě“. Prostě se nepostavíte v Pentagonu a neřeknete „my jsme to udělali,“ ale musíme se ujistit, že o tom budou vědět v Moskvě a Teheránu,“ dodal Morell.

Morell také uvedl, že by chtěl uprostřed noci bombardovat Asadovy vrtulníky, letadla a kanceláře. Podle něj by takové opatření pomohlo USA dosáhnout diplomatického řešení krize v Sýrii.

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu Bývalý ředitel CIA Michael Morell Foto: AFP)
Loading...

Podobné články

Komentář “Bývalý ředitel CIA Michael Morell chce v Sýrii zabíjet Rusy

  • USA vyhecovaly a pak podporovaly Sadama Husseina v 8 lete valce proti Iranu, ve ktere zahynul milion Irancu. Pak zlikvidovaly Sadama i Irak. Iranci vedi naprosto presne, co USA jsou a co zamysleji. Znic, rozdel a panuj! Oni nemaji pratele, maji jenom sve zajmy, kterym podrizuji vse. CIA v tom hraje dulezitou roli.
    Po zalozeni BRICS, jehoz clenem je i Brazilie se objevil Zika virus, ktery tam jako epidemie se nikdy nevyskytoval. Pak obvinili premierku z korupce a organizuji proti ni protesty. Budou usilovat o to, aby Brazilie BRICS opustila. To je uloha USA v dnesnim svete!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*