Bývalý představitel CIA: Útok pod falešnou vlajkou v Sýrii byl financován Saúdskou Arábií a Izraelci

Bývalý představitel CIA: Útok pod falešnou vlajkou v Sýrii byl financován Saúdskou Arábií a Izraelci

Robert Steele: „FBI neinformovala prezidenta, že tento útok pod falešnou vlajkou byl ve skutečnosti zločinem plánovaným ve Spojených státech a financován Saúdskou Arábií a Izraelem.

Bývalý představitel CIA Robert Steele vytáhl politickou kočku z pytle tím, že řekl politicky nekorektní věci. Steele uvedl během rozhovoru, že Saúdové a Izraelci s pomocí agentů NWO, jako je John McCain a jiní, zinscenovali útok pod falešnou vlajkou v Sýrii a obvinili z toho vládu Bašára Asada.

„Dozvěděl jsem se to od vnitřního zdroje, a naprosto důvěřuji tomu, že tento útok pod falešnou vlajkou byl plánován senátorem McCainem, bývalým ředitelem CIA Johnem Brennanem a poradcem pro národní bezpečnost Spojených států Herbertem McMasterem, kteří by měli být souzeni za velezradu před prezidentem USA.

„Ale jak dobře vím, FBI prezidenta neinformovala, že tento útok pod falešnou vlajkou je ve skutečnosti zrada plánovaná ve Spojených státech a financovaná Saúdskou Arábií a Izraelem. Obě země si rozdělily náklady.“

Není to nic nového, neboť víme, že Saúdové byli několikrát přistiženi, když dávali chemické zbraně rebelům. (1) Mějte také na paměti, že tzv. rebelové, nikoli Asad, byli přistiženi při použití sarinu. (2) Jak zdůraznil bývalý žalobce pro válečné zločiny Del Ponte v roce 2013:„Podle svědectví, které jsme shromáždili, rebelové používali chemické zbraně včetně sarinu.“ (3)

Přestaly politické děvky jako McCain podporovat své teroristy? Přestaly vinit Asadovu vládu, i když McCain věděl, že manipuluje s Washingtonem? Řekly médiím, že McCainův institut dostal od Saúdů nejméně milión dolarů?

Samozřejmě, že ne.

Ale smutnou součástí tohoto politického hnusu je to, že Donald Trump, který byl svědkem toho, co se stalo v Iráku v roce 2003, uvěřil lži o sarinu a napadl Sýrii! On vůbec nepřemýšlel. On jen následoval izraelský a saúdský skript. To z něj činí člověka mentálně nestabilního. Jak nedávno řekl můj drahý přítel Mark Dankof během rozhovoru s deníkem Press TV, „Trump je nebezpečný člověk a já vidím možnost globální katastrofy.“

[1] See for example “Saudi Arabia’s ‘Chemical Bandar’ behind the Syrian chemical attacks?,” Russia Today, September 5, 2013; Dale Gavlak and Yahya Ababneh, “EXCLUSIVE: Syrians In Ghouta Claim Saudi-Supplied Rebels Behind Chemical Attack,” MintPress News, August 29, 2013.

[2] See for example Adam Clark Estes, “UN Sources Say Syrian Rebels — Not Assad — Used Sarin Gas,” Atlantic, May 5, 2013; Shaun Waterman, “Syrian rebels used Sarin nerve gas, not Assad’s regime: U.N. official,” Washington Times, May 6, 2013; “U.N. has testimony that Syrian rebels used sarin gas: investigator,” Reuters, May 5, 2013; “Syrian Rebels May Have Used Sarin,” NY Times, May 5, 2013; “UN’s Del Ponte says evidence Syria rebels ‘used sarin,’” BBC, May 6, 2013.

[3] Damien McElroy, “UN accuses Syrian rebels of chemical weapons use,” Telegraph, May 6, 2013

 

(VeteransToday/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*