Bývalý konzultant Pentagonu tvrdí, že prezident Eisenhower měl 3 tajné schůzky s mimozemšťany

Bývalý konzultant Pentagonu tvrdí, že prezident Eisenhower měl 3 tajné schůzky s mimozemšťany

V pozdních hodinách 20.-21. února 1954, když byl prezident Eisenhower oficiálně na dovolené v Kalifornii, se 34. prezident USA „ztratil“ a byl údajně převezen na Edwardsovu leteckou základnu na tajnou schůzku s mimozemskými návštěvníky.

Po léta se říká, že vlády po celém světě zakrývají existenci mimozemského života. Tisíce pozorování UFO byly po léta odmítány jako globální konspirační teorie.

Vše by se však mohlo změnit, až budou získány důkazy.

Bývalý konzultant Pentagonu (mimo jiné) tvrdí, že prezident Eisenhower měl TŘI tajná setkání se třemi různými mimozemskými druhy.Říká se, že bývalý americký prezident byl převezen na Edwardsovu leteckou základnu, zatímco byl veden jako oficiálně „nezvěstný“.

Přednášející a autor Timothy Good uvádí, že 34. prezident Spojených států amerických se v roce 1954 v Novém Mexiku setkal se třemi mimořádně vyspělými mimozemskými druhy.

Setkání mimozemšťanů se konalo na vzdálené letecké základně a komunikovali pomocí „telepatických zpráv“.

Podle Timothyho Gooda bylo u setkání s mimozemšťany mnoho svědků.

„Mimozemšťané navázali formální i neformální kontakt s tisícovkami lidí po celém světě ze všech oblastí života,“ řekl Timothy Good.

„Mohu vám říci, že v roce 1954 se prezident Eisenhower třikrát setkal, zorganizoval setkání s mimozemšťany, která se konala na některých základnách vojenského letectva včetně letecké základny Holloman v Novém Mexiku.“

„Mohu vám říci, že v roce 1954 se prezident Eisenhower třikrát setkal, zorganizoval setkání s mimozemšťany, která se konala na některých základnách vojenského letectva včetně letecké základny Holloman v Novém Mexiku.“

Je dobře známo, že prezident Eisenhower pevně věřil v existenci mimozemšťanů.

Jeho nadpozemské setkání se odehrálo, když „úředníkům“ bylo řečeno, že prezident byl v únoru 1954 na dovolené v Palm Springs v Kalifornii.

Prezident Eisenhower se údajně setkal s mimozemskými návštěvníky se „severským“ vzhledem, ale podepsal nadpozemskou dohodu s šedými mimozemšťany.

Dalším „informátorem“, který komentoval Eisenhowera a jeho setkání s mimozemšťany, byl Philip Schneider.

Philip Schneider byl geolog a konstrukční inženýr vlády Spojených států a podílel se na výstavbě hlubokých podzemních vojenských základen ve Spojených státech s Armádním sborem inženýrů.

Byl také jedním ze tří lidí, kteří přežili v roce 1979 přestřelku mezi velkými šedými mimozemšťany a americkými výzvědnými a vojenskými silami na podzemní základně v Dulce.

V Dulce Schneider udržoval „šedé“ humanoidní mimozemšťany pracující bok po boku s americkými techniky.

 

V roce 1954 uzavřel bývalý prezident Dwight Eisenhower pakt se třemi druhy mimozemšťanů; Schneider to řekl na konferenci v roce 1995.

Výměnou za mimozemskou technologii dal Eisenhower údajně mimozemšťanům povolení k únosu omezeného počtu lidských bytostí, aby mohli provádět četné experimenty na Zemi a ve vesmíru.

Podle Schneidera technologie, kterou nám mimozemšťané dali jako součást této výměny, zahrnuje typ kovu, který je téměř nezničitelný.

Říká se, že během tiskové konference v roce 1995 Schneider dokonce představil veřejnosti kousek tajemného „cizího kovu“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bývalý konzultant Pentagonu tvrdí, že prezident Eisenhower měl 3 tajné schůzky s mimozemšťany

  • · Edit

    Proč ne,už to ze hlavní úkazy a fotky se vyrojily právě z usa, po druhé svetove válce o mnohem svědčí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*