Bývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přísahala, že „Trump zemře ve vězení“

Bývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přísahala, že „Trump zemře ve vězení“

Podle bývalého analytika NSA Johna Schindlera, prvky ve zpravodajské komunitě jdou „jaderně“ proti prezidentu Donaldu Trumpovi a teď přísahají, že „zemře ve vězení“.                                                         

Schindler, bývalý profesor na škole Naval War College, je znám díky jeho provokativním poznámkám na Twitteru, ale to, co teď uvedl, pozvedává obočí.

Jednalo se o reakci na Trumpův příspěvek na Twitteru, že informace byly nezákonně vyneseny členy CIA a NSA pro deníky Washington Post a New York Times.

Schindler odpověděl: „Teď půjdeme jaderně. Válka IC (zpravodajské komunity) jde na novou úroveň. Právě jsem dostal EM (email) od vysoce postaveného přítele IC, už to začalo. „On (Trump) zemře ve vězení.“

 

Schindler se jasně staví na stranu s tím, kdo je jeho kontakt ve zpravodajském společenství, vzhledem k tomu, že také napsal: „Americká rozvědka zde není problém. Problém je prezidentova tajná dohoda s ruskou rozvědkou. Mnoho detailů, ale podstata je jednoduchá.“

Bývalý analytik NSA poté spekuloval, že se Trumpoví příznivci ukážou ve zpravodajském centru ozbrojeni a pokusí se provést teroristický útok, jako odplatu předtím, než budou zastřeleni.

Trumpova válka proti zpolitizovaným prvkům zpravodajské komunity vystupňovala poté, co demokrat Charles Schumer obvinil prezidenta, že „je opravdu hloupý“, že je vzal zpět na začátku ledna.

„Řeknu vám, jdete po zpravodajské komunitě, oni mají šest způsobů, jak vám to vrátit,“ řekl Schumer moderátorovi MSNBC Rachelu Maddowovi.

Jak jsme včera upozornili, hluboký stát je již zapojen do zoufalé snahy sabotovat Trumpa, s rezignací generála Flynna v důsledku úniků soukromých telefonních hovorů, za kterými stojí proti-Trumpoví fanatici uvnitř zpravodajské komunity.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Bývalý analytik NSA: Zpravodajská komunita přísahala, že „Trump zemře ve vězení“

  • Americka luza si tam zrejme muze delat co chce. Trump ten ksindl nevymete, je slaby. Spise on podlehne.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*