Prezident Zeman má totiž ve věci důkazů o oficiálním zapojení ruských ozbrojených sil v ukrajinském konfliktu absolutní pravdu!

Ještě jsem nikde neviděl od žádné rozvědky důkaz, že by Putin jako vrchní velitel ruských vojsk nebo Šojgu jako ministr obrany vyslali ruské vojáky do války na Donbase.

Nikde jsem neviděl žádný rozkaz, příkaz, povolení.

Žádná světová rozvědka se doposud nezmohla na nic jiného než sledování ruských vojsk hlídajících své hranice se státem, kde se těsně za hranicemi válčí a kde jeho armády občas pošlou nějaký ten granát nebo raketu i na jejich vlastní území.

Pořád mluvíme o nějaké presumpci neviny, ale přitom USA, EU, NATO a v neposlední řadě i média stále vyrábějí reportáže z Ukrajiny s obrazovým doprovodem z Ruska.

Tak kde tedy vlastně jsme?

V demokracii nebo v mediokracii?

Já si dovoluji tvrdit, že úloha médií je v ukrajinské občanské válce velmi propagandistická a účelová. Myslím si, že média úmyslně jednostranně ovlivňují obyvatele západního světa a ti politici, kteří ta média neovládají jsou pak postaveni před „hněv lidu“ a musí se svými proklamacemi zařadit do správného směru.

Tím nechci tvrdit, že občané Ruska na Ukrajině neválčí. Válčí. Stejně jako občané desítek dalších států.

Co se týká techniky, tu modernější dodávají oligarchové. Opět z celého světa.

Takže posměch, který sklidil před celým světem český prezident od švédského diplomata, že netuší, zda vůbec má Česko rozvědku, když si není jisté oficiálním ruským povolením armádního zásahu na Ukrajině, je nepřípustný. A ještě se při své otázce jízlivě „ujišťuje“ u někoho, kdo stojí mimo kameru.


Ani se pak nedivím mladým Švédům, že v tisícovém množství válčí z policejními ozbrojenci proti multikulti politice…..

Nicméně podle mne bychom si toto neměli nechat líbit. Hlasitě se ozvat. Požadovat diplomatickou omluvu.

Jde totiž o čest českého národa.

A ne jen plkat o tom, že bychom tak moc chtěli vyvážet do Ruska obráběcí stroje. Když například Francouzi i o těch válečných lodích mlží a mlží.

Snad toho nechci zase tak moc.

Vždyť já jen nechci tu EU dnešního katastrofálního stavu a politiky slabochy…..

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://fojtik.blog.idnes.cz