Byl to teroristický útok v Berlíně veden v kontextu s Islámem, nebo byl darem představitelů NWO Evropě?

Byl to teroristický útok v Berlíně veden v kontextu s Islámem, nebo byl darem představitelů NWO Evropě?

Samozřejmě terorismus musíme jednoznačně odsoudit a to v jakékoliv podobě a z jakékoliv strany. Zůstává, však nadále otázkou kolik lidí ještě bude muset zemřít z důvodu Bruselské idiocie či otevřené náruče Frau Merkel vůči migrantům!!! Jak dlouho budou Evropské národy držet ústa a budou tolerovat vraždění svých bratrů a sester!!! O tom, kdo je vinen migrační krizí se už napsalo mnohé a nechci to tu už opakovat. Většina občanů Evropy si to uvědomuje a zná jména viníků, kteří mají ruce potřísněné krví vlastních spoluobčanů. Bohužel tento Chazarský židovský šmejd je nadále u moci – lid dosud nevzdal na ten šmejd klacky, hole, vide a lopaty. Jak dlouho ještě??

S jistým pobavením sleduji vcelku zábavné skutečnosti teroristických útoků vedených v Evropě – tedy krom obětí. Dle mediálních skazek vycházejících z tvrzení bezpečnostních orgánů a dokonce vládních představitelů musejí být údajní teroristé skutečně vymaštěná hovada. Oni nechávají všude možně své otisky prstů, hledají po internetu návody na výrobu náloží a bomb, komunikují přes telefony a počítače se svými kámoši a dokonce zanechávají na místech činu své občanské průkazy, či stopy DNA. O to divočeji pak působí zprávy od Policie, které pouštějí do éteru. Nejdříve byl atentátníkem Pákistánec, pak Afghánec a nakonec se z toho všeho vyklube Tunisan. Oni policajti neumí číst a psát?? Co dělají tajné služby?? Vždyť už to působí směšně. No aby toho nebylo málo, tak milý terorista zdrhne a zastřelí jej až náhodou za 3 dny v Italském Miláně. To my u nás v Čechách máme teda pány policajty. U nás Čech vykrade ráno banku a do večera už je lapen a sedí za katrem, aniž by zanechal jediný otisk prstu, vzorek DNA nebo dokonce občanský průkaz.

Nyní však vážně. Každý teroristický útok je dopředu plánovanou akcí. Málo kdy se jedná o počin osamělého střelce. Vyplívá to z jednoduchých příčin. Ten kdo chce vykonat úspěšný a hodně viditelný teroristický čin se musí dobře seznámit s prostředím a infrastrukturou předpokládaného místa útoku. Musí dopředu vědět, kde dochází ke zvýšené koncentraci lidí. Plánují se vstupové, ale i únikové cesty útoku – jako ve válce. Toto a mnoho dalšího nemůže dělat jeden člověk!!! Plánování a přípravy tudíž potřebují čas a hlavně komunikaci. Kde v této době byla policie?? Je mi s podivem, že v době, kdy je odposloucháván a sledován téměř každý občan, tak o těchto věcech policie neví. Nevěřím tomu!!! Spíše to pokládám za záměrnou nevědomost. Za produkt na Evropanech testovaných projektů sociálního inženýrství.

Domnívám se, že valná většina opatření proti terorismu a pro údajnou ochranu občanské společnosti právě vychází z oněch projektů sociálního inženýrství a ve své podstatě je namířena proti nám samotným. Proč si to myslím?? Bezpečnostní sloky po útoku v Berlíně totiž prokázaly svou neschopnost a neakceschopnost. Byla prokázána značná prostupnost Evropského území, když byl terorista zastřelen až po třech dnech v Itálii. Opatření, jež byla aplikována po útoku – tedy např. budování betonových zátarasů okolo míst se značnou koncentrací lidí může být také velmi kontraproduktivní a namířeno proti vlastním lidem. Můžete sice zabránit přímému průjezdu kamionu, ale je vytvořen kruh, kde se lidé mohou ocitnout v pasti. Psychologicky to může u lidí vyvolat pocit bezpečí uvnitř kruhu a budou se do něho stahovat. Při výbuchu nálože uvnitř kruhu bude proto značné množství obětí, přičemž únikové zóny ven z kruhu jsou omezeny instalovanými zátarasy, které vlastně vytváří překážku v pohybu ven z kruhu a z epicentra výbuchu, kde není vyloučen výbuch další. Tentýž scénář platí při aplikaci střelce uvnitř kruhu. Když vezmeme v úvahu větší počet střelců okolo kruhu, tak lidé uvnitř kruhu jsou jen bezbranným terčem. Proto považuji toto opatření za hloupé – viz obrázky. Ozbrojené složky se samopaly v ulicích můžeme brát taktéž různě. Já se spíše domnívám, že jde o proces zvykání lidí na tento stav, aby jej brali jako normální a legitimní, přičemž ani nevnímají, že se stahuje smyčka i na jejich krku.

Hlavním problém je v tom, že řešíme následky problému nikoliv jeho podstatu.

Jsem toho názoru, že i vražděný útok na velvyslance Ruské federace v Turecku byl také trochu jinak, než bylo veřejnosti prezentováno. Nesdílím názor, že střelcem byl Islámský radikál. Spíše se domnívám, že šlo o útok Chazarského žida. Proč?? Muslim v drtivé většině případů nestřílí svou oběť zbaběle do zad. Muslim útočí se zdviženým hledím a klidně se dívá své oběti do očí. Muslim se nebojí smrti a nelpí na svém životě. Své činy spojuje s vůlí a přáním Alláha – nikoliv s věcmi pozemskými. Muslim svou oběť klidně před svědky podřízne jako ovci. Chazarský žid je naopak nevyzpytatelný a nepředvídatelný. Útočí právě zezadu, protože se bojí pravdy a neumí jí pohlédnout do očí. Pro Chazarského žida je nepřítelem křesťan stejně jako muslim a to by přesně odpovídalo motivu zavraždění velvyslance Karlova. Jde o to, aby se na základě rozdílného náboženství dosáhlo konfliktu Ruska s islámským Tureckem. Zde mám neblahý pocit, že jde o cílenou akci CIA. Kdyby jen Turek pochopil, jak je USA zneužíván a proč. Mnohé by se vyvíjelo určitě jinak

NWO začíná přitahovat šrouby v Evropě. Ze kdysi trochu svobodných Evropských zemí se začínají stávat policejní sáty. Předpokládám, že do 10-ti let budeme čipováni pod kůži jako psi. To vše pod záštitou proti terorismu. Budeme však otroky a robůtky. Vnímáte to??
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Pisete zde o nabozenskych fanaticich. Je otresne, ze jeste v dnesni dobe lide ucel cirkvi stale jeste nechapou. Ze byly vytvoreny na jejich ovladani a vykoristovani. A ze zde se ted konaji valky ruznych nabozenstvi, ktera se zmenila na ideologie, ospravedlnujici vrazdeni nevinnych. Lidstvo se musi nejak odprostit z tohoto silenstvi bludu, jinak neprezije.

  • Proc za utoky stoji tajne sluzby? Jejich jednani je tajne, neprokazatelne. Mohou ovlivnovat obcany atentaty pod falesnou vlajkou, aniz by byly volany k odpovednosti. Naopak, politici jsou informovani a hraji tuto hru s nimi.
    Zatim byli vsichni atentatnici policii zastreleni bez milosti. Vysetrovatele pachaji sebevrazdy. Nedozvime se, kdo je poveril, kdo jim pomahal. Atentatnik z Berlina se malem dostal zpatky do bezpeci, kdyz projel celou Evropu a byl zadrzen mozna nahodou v Milane. Opet zastrelen, zneskodneni neexistuje!!

  • Nenechte se mylit kecanim politiku, ze uprchlici nejsou dzihadisti. Je to ucelova lez, ktera nas ma oklamat. Proc? Koran na asi 100 mistech vyzyva Muslimy k nasili na vsech, kteri nevyznavaji islam. Vyzyva je nejenom k nenavisti, ale i k nasili a zabijeni nas, nevericich psu v Evrope.Nemuzeme ocekavat vdecnost za to, ze jim nabidneme bezpeci, ze jim davame penize. Tyto utoky budou pokracovat i radikalizaci Muslimu, nejenom prichazejicich, ale i usedlych treba i v 2. generaci. Pri vrazdeni jim imamove slibuji, ze to prorok tak chce, ze nevrazdi oni, ale ze jsou jenom prostredniky vule proroka. Budou za to odmeneni 70 pannami v raji a blazenstvim. Ti primitivni idioti tomu vsemu veri a tak nemaji problem nas zabijet, kde jenom maji prilezitost. A budou v tom pokracovat stale vice jak jich budev Evrope pribyvat. Uz sem mohou tahat i jejich pocetne rodiny, ktere vyplundruji nas socialni system. Politicke elity proti tomu nic nedelaji, ochrana obcanu a Schengenu neni prioritou. Neni to dano jejich neschopnosti, ale vazalskou povinnosti vuci ukolari v USA. USA zasevaji cilene zmar a chaos ve svete. V islamskych zemich organizuji rizenou migraci Muslimu do Evropy. Stale usiluji o nastoleni New World Order, svetovladu USA, zniceni narodnich stat a, zotroceni obyvatelstva.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*