Byl jsem na prvomájové veselici, ale vesel jsem nebyl. Smutno je mi babičko, líto je mi dědečku-to by jeden blil,

Byl jsem na prvomájové veselici, ale vesel jsem nebyl. Smutno je mi babičko, líto je mi dědečku-to by jeden blil,

aneb KSČM jako síla pokroku.

Síla pokroku bude asi v rozkroku a nebo snad o dírku níže??? Já už ani nevím jak si to přebrat. Pravděpodobně jsem zaspal dobu nebo jsem úplnej debil, který nevnímá!!! Co se to stalo vážení, že svět se v prdel obrací a z lidí se stalo nemyslící stádo?? Ta dírka pod rozkrokem je s největší pravděpodobností realita sama. Co na tom, že to jaksi smrdí, když je za to dobře zaplaceno. S tímto stavem se já smířit nemohu a nikdy s ním nebudu ani souhlasit.

Oč vlastně jde??? Víte-byl jsem na prvomájové veselici pořádané KSČM. Nebudu pitvat kterou organizací, ale jistí lidé se v tomto článku jistě najdou. Na akci byl pozván i předseda OV s paní chotí. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřišel jako vesnický buran, který si kecl jak buchteles na židli a čučel jako vejr. Na akci se sešlo cca 50 straníků. Od předsedy OV ani slůvko k lidem, ani slůvko na přivítanou, ani slůvko k tomu proč jsme se tam všichni sešli, přičemž předseda OV je věku okolo 40 let a obecenstvo mělo věkový průměr okolo 70 let. Toto považuji za deklarovanou neúctu a pohrdání!! Cožpak ti členové strany jsou dobří jen na to, aby při hlasování zvedli ruku a odevzdali svůj hlas??? Zlobte se na mě nebo ne, ale to je hnusný přístup.Já vím, že svátek 1 MÁJ-tedy svátek práce není co býval. Ale už právě proto bychom o tom měli mluvit. Vždyť práce je de-facto základní lidskou potřebou, bez které nelze čestně a slušně žít. To jen zloději, podvodníci a politici mohou žít bez práce. Těm čest, slušnost, poctivost či morálka nic neříkají. Ovšem na straně druhé jsou to právě oni, kdož by nás ji chtěli pokrytecky vyučovat. Mladí lidé si práce moc neváží a bohužel se jim ani nechce pracovat. Oni nepoznali bídu a trápení, kterým naši předci byli nuceni projít. Oni nepoznali, co je to žrát suchej chleba a ždibec masa jen v neděli. Oni dnes spoléhají na mama hotel a vůbec si neuvědomují, co se za tím vším skrývá. A právě svátek práce by měl být svátkem, který to vše připomene. Proč o tom nikdo nechce mluvit??? Víte-nyní je nezaměstnanost minimální, ekonomice se daří, ale to nepotrvá věčně, neb kapitalismus se pohybuje v sinusoidách-tedy v obdobích růstu, ale také krizí. Až budete stát za železnými branami závodů a budete žebrat o práci, budete žebrat o kousek žvance pro své děti tak budete brečet. Socialismus ony sinusoidní výkyvy dokázal eliminovat, ale ten už není!!! Ono nic netrvá věčně. Znát však podstatu pojmu práce a k čemu slouží se vždy vyplatí, neb člověk si pak práce trochu váží, ale váží si i práce toho druhého.

Dále jsem vedl debatu s jedním členem výboru na téma-spolupráce KSČM s ANO a ČSSD na parlamentní úrovni. Dozvěděl jsem se toliko to, že se nejedná o kolaboraci jak tvrdím já, ale o to prosadit cosi ze svého programu. Samozřejmě z jistého úhlu pohledu se toto dá chápat, avšak cena za to může být vysoká a jde o riskantní podnik s velmi nejistým koncem. To říkám proto, že prioritním bodem programu KSČM je údajně cesta k socialismu. Přijde mi úsměvné, že tato cesta má vést přes Babiše a ANO. To je tak naivní až to mlátí dveřma. Navíc prosazovat svůj program za cenu ztráty vlastní identity /stranické a ideologické/ je hazard, neb to mnohé voliče a sympatizanty musí odradit. Politika strany se stane a stává chaotická a stále více neprůhledná a nevypočitatelná. Dalším velmi zásadním bodem je ztráta komunistické cti a plivání sobě samým do ksichtu. Dále jsem se dozvěděl, že dělnická třída neexistuje-to vážení říká komunista!!! Vůbec si neuvědomuje, že dělnická třída nezanikla a zaniknout nemůže, protože beztřídní společnost může fungovat jen v komunismu. V současnosti si jen dělnická třída neuvědomuje sama sebe, je rozštěpená a postrádá sjednocující prvek. Ani odbory v tomto směru neplní svou prioritní funkci. No a KSČM se k dělnické třídě otáčí zády, neb se komercionalizovala. Dle tvrzení představitelů KSČM i do strany přišla tržní ekonomika, což v překladu znamená, že i v ní vládnou peníze a nikoliv ideologie a zájmy prostých občanů.

SOUDRUZI-VŮBEC VÁS TO NESERE??? MĚ JO!!!!
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*