Byl Epstein agend Mossadu?

Byl Epstein agend Mossadu?

„Epstein byl agentem Mosadu, který měl za úkol vydírat americké politiky,“ řekl bývalý izraelský špion. „Byli to agenti izraelské zpravodajské služby.“

Podle bývalého izraelského špiona byl Jeffrey Epstein agentem Mosadu, kterého izraelská zpravodajská služba používala na vydírání amerických politiků.

Ari Ben-Menashe, bývalý izraelský špion, který údajně „manipuloval“ s Robertem Maxwellem, řekl autorům nové knihy Epstein: Mrtví muži nevyprávějí příběhy, že Epstein prováděl „komplexní zpravodajskou činnost“ na příkaz Mosadu.

Maxwell věřil, že se chce Epstein oženit s jeho dcerou, a tak ho přivedl i s dcerou Ghislaine Maxwellovou do sekce Mosadu pod vedením Bena-Menasheho.

„Maxwell ho tak nějak začal mít rád, a moje teorie je, že Maxwell měl pocit, že se tenhle chlápek zajímá o jeho dceru,“ řekl Ben-Menashe. „Měl pocit, že by mu mohl obstarat nějakou práci a vypomoci mu otcovským způsobem.“

Šéfové izraelské zpravodajské služby mu dali zelenou a Epstein se tedy stal agentem Mosadu.

„Byli to agenti izraelské zpravodajské služby,“ řekl Ben-Menashe.

Když bylo jasné, že Epstein není příliš schopný toho moc udělat, ​​jeho hlavní úlohou se stalo „vydírání amerických a dalších politických osobností“.

„Pan Epstein byl naprostý idiot, který chodil a zajišťoval dívky pro všechny možné politiky ve Spojených státech,“ řekl Ben-Menashe. „Podívejte se, vyspat se s kdekým není zločin. Může to být trapné, ale není to zločin. Ale šoustat čtrnáctiletou holku je zločin. A on si fotil politiky se čtrnáctiletými dívkami – pokud to chcete slyšet na rovinu. Oni prostě vydírali lidi, jenom takhle vydírali lidi.“

Existuje také spojení mezi Mosadem a jiným druhem sexuálního delikventa – Harveyem Weinsteinem.

Weinstein údajně najal bývalé agenty Mosadu, aby zastavili obvinění proti němu. Tito agenti, pracující pro izraelskou firmu Black Cube, vyvíjeli nátlak na svědky a také se snažili zastrašit novináře Ronana Farrowa, aby „pohřbil pravdu“ o aktivitách Weinsteina.

 

zdroj: http://www.informationclearinghouse.info překlad: http://www.zvedavec.org/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*