Byl Andrej Babiš agentem StB nebo je agentem CIA?

Byl Andrej Babiš agentem StB nebo je agentem CIA?

Přiznám se, že jsem v šoku, jak nehorázným způsobem Andrej Babiš vyzývá EU k vměšování se do vnitřních záležitostí Běloruska

Cožpak si Andrej Babiš neuvědomuje, jak by asi sám protestoval, kdyby Lukašenko vyzýval EU k jeho odstoupení na základě statisícových demonstrací Milionu chvilek v Praze na Letné?

Jsem totiž nejen v šoku, ale už vůbec Andreji Babišovi nerozumím, když plamenně vyzývá k odstoupení běloruského prezidenta Lukašenka na základě protestů některých běloruských občanů v jejich zemi a společně s polskými rusofobními jestřáby chce svolávat radu EU: https://www.lidovky.cz/domov/volby-v-belorusku-se-musi-opakovat-pise-babis-eu-zvazi-sankce-vuci-lukasenkovu-rezimu.A200814_074843_ln_domov_ele

Cituji slova Andreje Babiše: „Nelze čekat. Bělorusové potřebují naši rychlou pomoc. Volby v Bělorusku se musí opakovat, musí být transparentní a za přítomnosti zahraničních pozorovatelů.“ Uvedl, že v pátek ráno apeloval na Michela i von der Leyenovou, aby byl vyslán jasný signál ohledně sankcí vůči Bělorusku, které by trvaly, dokud se v Bělorusku neuskuteční transparentní volby.

V první řadě by mne zajímalo, od KOHO Andrej Babiš ví, že volby byly v Bělorusku zmanipulované?Připomeňme si, jak jsme byli v minulosti západní propagandou masírováni zbraněni ZHN v případě vojenského napadení Iráku, údajnými Asadovými chemickými útoky v Sýrii, otravou Sergeje Skripala ruskými agenty. Pravdivost těchto „informací“ však doposud NIKDO neprokázal, přesto na jejich základě byl vojensky napadený Irák se statisíci mrtvými, zavražděným prezidentem včetně většiny členů jeho vlády a zcela rozvrácenou zemí.

V případě údajného použití chemických zbraní Asadem v Sýrii ruská delegace do budovy mezinárodní Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) v Haagu přivedla 15 zdravých lidí, včetně nejméně tří dětí, ze syrské východní Ghúty, aby podpořila stanovisko Moskvy a Damašku, že nebyl v této oblasti spáchán chemický útok. https://www.info.cz/zpravodajstvi/svet/rusove-privezli-do-haagu-15-zdravych-syranu-z-ghuty-jako-dukaz-ze-se-neutocilo-chemii-divadlo-oponuji-britove Přesto Američané Asadovy jednotky v Sýrii vojensky napadli. O tomto zločinu USA a Velké Británie informoval náš i západní mainstream: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-privedlo-15-syranu-jako-dukaz-ze-chemicky-utok-byl-zin/r~ad2791d8497e11e883510cc47ab5f122/ Babišova vláda potvrdila správnost raketových útoků na Asadovy jednotky.

Hanba mne fackovala, když jsem četl, že „Spojené státy poděkovaly Česku za vyjádření podpory po útoku, který provedly americké, britské a francouzské síly v Sýrii a český premiér ANDREJ BABIŠ (ANO) v sobotu označil zásah v Sýrii za nevyhnutelný.“ Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-raketovy-utok-syrie-rusko-setkani-prezident-basar-asad-podpora-cesko.A180415_111524_zahranicni_dtt

Co se týká otravy Sergeje Skripala, tehdy Západ bez jakýkoliv důkazů přišil veškerou vinu Rusům a začal vyhošťovat ruské diplomaty. ANDREJ BABIŠ tehdy prohlásil: „Moskva překročila veškeré hranice. Když náš spojenec požádá o pomoc, máme mu vyjít vstříc.“ https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko-vyhosti-tri-ruske-diplomaty-shromazdovali-informace-a/r~4e417dd630f211e88560ac1f6b220ee8/ A jako poslušný lokaj Washingtonu dal Andrej Babiš vyhostit tři ruské diplomaty, které předtím ještě označil za špióny.

V případě Ondřeje Koláře z TOP 09, který stojí za zničením pomníku maršála Koněva se Andrej Babiš postavil na stranu hanobitelů našich osvoboditelů od německého nacismu a dal vyhostit další diplomaty. Česko tehdy vyhostilo dva ruské diplomaty kvůli případu údajného ohrožení českých komunálních politiků ze strany Ruska. Andrej Babiš uvedl, že z předložených důkazů od Bezpečnostní informační služby (BIS), jednoznačně vyplývá, že celá kauza vznikla v důsledku vnitřního boje mezi pracovníky zastupitelského úřadu Ruské federace v Praze, kdy jeden z nich zaslal cíleně naší BIS smyšlenou informaci o plánovaném útoku.“ https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesko-vyhostilo-dva-ruske-diplomaty-108605 . Tedy, místo, aby Andrej Babiš odsoudil ničení pomníků našich osvoboditelům od německého nacismu, plně se postavil za jejich hanobitele a věří šéfovi naší BIS, který mimo jiné dostal vyznamenání od americké CIA.

Tady bychom měli zpozornět, proč se Andrej Babiš VŽDY postavil na stranu zájmů USA a věří šéfovi BIS Koudelkovi, i když důkazy hovoři o opaku.

A dozvíme se, že náš šéf BIS Michal Koudelka dostal od CIA vyznamenání: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koudelka-cia-oceneni-bis.A190404_055535_zahranicni_bur A mimo jiné si připomeňme, že náš prezident Miloš Zeman už dvakrát odmítl Michala Koudelku povýšit do generálské funkce!

Proč asi? A co na to Andrej Babiš?

Andrej Babiš před návštěvou amerického prezidenta Donalda Trumpa navštívil americkou CIA: https://nazory.aktualne.cz/komentare/exagenta-stb-babise-pozvali-do-cia-americka-jeskyne-stinu-vy/r~3e274b563ffb11e98a200cc47ab5f122/ Cituji: „Hned na začátku nutno vědět, že česká tajná služba BIS pěstuje velmi kvalitní kontakty s více západními zpravodajskými agenturami a CIA je jednou z nich. Ředitel služby Michal Koudelka má tedy na pozvání Babiše lví podíl a není divu, že do centrály americké rozvědky premiéra doprovází. Dost možná si ho Američané vyžádali.“

Mohl bych toho jmenovat ještě více, kdy Andrej Babiš selhal v zájmu spravedlnosti a jednal v zájmu cizích státních služeb, konkrétně CIA. Jen namátkou ještě připomenu případ ruského hackera Jevgenije Nikulina, kterého v rozporu s naším právem (což později potvrdil náš Ústavní soud) vydal Andrej Babiš Američanům. (Úlohu mouřenína sehrál tehdejší ministr spravedlnosti Robert Pelikán a hned po této kauze odstoupil) https://www.ceska-justice.cz/2019/04/ustavni-soud-pelikan-porusil-pri-vydani-usa-prava-udajneho-hackera-nikulina/ .

A nyní zde máme běloruského prezidenta Lukašenka a Bělorusko, kdy Babiš plamenně volá po odstranění Lukašenka… Je toto, vážení čtenáři v našem zájmu, plést se do záležitostí Běloruska, zvláště když víme, jak to dopadlo na Ukrajině?

Jak může Andrej Babiš vědět, KDO má v Bělorusku PRAVDU, na čí straně je PRÁVO, když na mnou popsaných příkladech západní demokracie tolikrát fatálně selhala a zachovala se vyloženě zločinně?

Svoji úvahu ukončím slovy, kterými jsem začal, tedy, jak by se asi Andreji Babišovi líbilo, kdyby běloruský prezident Lukašenko volal po jeho odstoupení na základě statisícových demonstrací hnutí Milion chvilek a do čela naší vlády chtěl místo něj jmenovat Mikuláše Mináře?

Nevím co na to říct. Vím jen jedno. Tak, jak jsem Andreji Babišovi doposud fandil pro jeho odbornost a úspěšné vedení našeho státu po hospodářské stránce, těmito opakovanými činy v zájmu cizích tajných služeb, se pro mne stává nevolitelným. Nemohu jinak, bohužel…

Zda Andrej Babiš byl, nebo nebyl agentem StB je mi celkem jedno, protože s StB se zapletli i velmi slušní a morální lidé, ale není mi jedno, pokud Andrej Babiš byl, či je agentem CIA…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Byl Andrej Babiš agentem StB nebo je agentem CIA?

  • Tak co je na tom k diveni? Chazar Babis je skorumpovany mafiansky gauner nejhorsiho kalibru. K moci se dostal diky krupanskemu Zemanovi, ktery politice rozumi jak koza petrzeli. Na mezinarodnich setkanich dela akorat CR ostudu. Vzhledem k jeho polomenemu zdravi, mel uz davno odstoupit.
    Nenazrany Babis na druhou stranu slintal nad vyprodeji a privatizaci vseho mozneho v Belorusku, coz zatim neni v planu. Snad tu planovanou loupez Lukasenko ustoji, a ty estebacky vekslaku Babisaku jdi do hajzlu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*