Bulharský zápas za svobodu a zločiny muslimských okupantů

Bulharský zápas za svobodu a zločiny muslimských okupantů

Stoupenci islámu a islamofilové se nás snaží přesvědčit, že křesťanům se pod nadvládou muslimů žílo dobře ne-li rovnou nádherně. O islámské toleranci nám mohou vyprávět Bulhaři

Bulhaři, kteří zažili jak se muslimové chovali k civilnímu obyvatelstvu, když se pokusili Bulhaři osvobodit.

Chování muslimské osmanské říše si tak nezadá s chováním Němců během okupace Čech a Moravy za nacistického režimu. Hodnověrné svědectví a historické záznamy nám popisují, jak muslimové vypálili a zničili 945 křesťanských svatyní a kostelů a povraždili 18 tisíc bulharských mužů, žen a dětí podezřelých ze sympatií s Ruskem a osvobozeneckým hnutím. Vrahy byli muslimové, protože nešlo jen o Turky a hlavně se vrahové neidentifikovali podle národnosti, ale podle náboženství – islámu.

Tak tito muslimové se chovali hůře, jak nacisté u nás! V údolí Marice například muslimové vraždili každého podezřelého ze spolupráce s osvobozenským hnutím a Rusy a ulice byly plné oběšených lidí. Muslimové vydrancovali a zničili, převážně vypálili, kolem 40 tisíc křesťanských domů. Město Stará Zagora bylo muslimy totálně zničeno a zůstala stát jediná stavba – mešita. Muslimové povraždili v okolí města kolem 14 tisíc křesťanů. Až po osvobození města a vyhnání muslimských okupantů bylo město znovuvybudováno dle návrhu českého architekta Ljubora Bayera.

Jak vidíme, tak nejen Arméni během Arménské genocidy, ale i Bulhaři si užili dostatek muslimské tolerance a respektu ke křesťanům, myslím to sarkasticky. Může se někdo divit tomu, že po staletích muslimského útlaku a teroru se rozhodli Bulhaři či Arméni, že nechtějí žít v otroctví pod muslimy a po osvobození svých domovů vyhnali muslimy? Možná se ne tak stará historie zápasu s Osmanskou okupací již brzy stane i motivací pro mnohé Evropany čelící islamizaci a masové imigraci muslimů do Evropy.

V reakci na muslimské násilí na civilním obyvatelstvu Bulharska nakreslil ruský malíř Konstantin Makovsky obraz bulharské ženy znásilněné muslimy

Konstantin Makovsky obraz bulharské ženy znásilněné muslimy (Konstantin Makovsky)
Konstantin Makovsky obraz bulharské ženy znásilněné muslimy (Konstantin Makovsky)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bulharský zápas za svobodu a zločiny muslimských okupantů

  • Kdo to ale vysvětlí Sobotkovy, Dienstbierovy, Pelikánovy a ostatním vládním Vítačům, jenž by jich tu chtěli 10tisíce!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*