Budou muset čeští žáci navštěvovat mešity?

Budou muset čeští žáci navštěvovat mešity?

Jeden velmi rozlobený a naštvaný učitel mne informoval, že školské úřady (už nevím zda ministerstvo školství) jim nařizují, že musí pořádat s žáky exkurze do mešity a že na to padne několik milionů, zatímco učitelům víc a víc ztěžují či nařízeními znemožňují jiné typy exkurzí a návštěvy koupališť.

(zajímalo by mne zda by muslimští žáci se nechali nutit k návštěvám kostelů?? – křesťanské žáky ale k takto chtějí nutit!!!)
V tisku jsem o tom nic nečetl ani v rádiu neslyšel, ale myslím, že by čeští politici i veřejnost měli okamžitě reagovat, obzvláště proto, že pokud už školské úřady považují za důležité informovat žáky o islámu, tak ale  zcela opomíjejí důležitost toho vědět co se v koránu píše o násilí v odstavcích níže uvedených i dalších. … “usekávejte jim hlavy a prsty (nevěřícím),  zabíjejte je kdekoliv je najdete (nevěřící) ,  prorok by neměl brát zajatce dokud neudělá veliké vraždění v zemi“…atd atd. žáci by měli vědět, že islám propaguje nadvládu muslimů nad nevěřícími, a právní výhody pro muslimy a to i v právu šaria které propagoval i representant a hlavní mluvčí muslimů v Čechách, kde je stanoveno, že vraždící muslim nebude potrestán tak přísně jako nemuslim.
Žáci by měli vědět, že sice existovali a existují umírnění fašisté, kteří by nechtěli používat násilí,  ale to na a podstatě a vhodnosti politického směru, či náboženství které násilí, diktaturu a nadvládu propaguje nic nemění a neomlouvá ho.
Měli by vědět, že i když v Barmě existovala  buddhistická armáda vedená mnichem která masakrovala vesničany, tak to ale nic nemění na faktu, že buddhistické náboženství ani v nejmenším nepropaguje násilí ale naopak lásku a soucit, (tak jako křesťanství) protože tito lidé jednají v přesném opaku k záměru Budhy (Ježíše) a budhistického učení a skutečný budhismus (křesťanství) tudíž není náboženství propagující násilí a je v tom velmi odlišné od islámu kde islámští teroristé jednají v souladu s koránem..
Určitě proto není na škodu mít znalosti o skutečných záměrech islámu nezávisle na tom co “umírnění“ muslimové kteří neberou korán a jeho příkazy  vážně, říkají.  Bylo by ale naivní očekávat, že by muslimové žákům na exkurzi v mešitě odhalovali skutečné záměry islámu a koránu!!!
O to by se měli naopak postarat právě sami učitelé ve školách, aby žáci věděli která ideologie či náboženství násilí hlásá a vyzývá k němu.
 
Kdyby majitelé velkých podniků kteří velmi podporovali Hitlera před válkou četli Mein Kampf a znali jeho skutečné záměry, možná by se chovali rozumněji a  dějiny by nebyly tak krvavé.
Proto znalosti těchto míst v koránu mohou být pro evropany velmi důležité.
Quran (9:123) – „O you who believe! fight those of the unbelievers who are near to you and let them find in you hardness.“
Quran (8:67) – „It is not for a Prophet that he should have prisoners of war until he had made a great slaughter in the land…
Quran (9:5) – „So when the sacred months have passed away, then slay the idolaters wherever you find them, and take them captive and besiege them and lie in wait for them in every ambush, 
 
Quran (9:14) – „Fight against them so that Allah will punish them by your hands and disgrace them and give you victory over them and heal the breasts of a believing people.“ Humiliating and hurting non-believers not only has the blessing of Allah, but it is ordered as a means of carrying out his punishment and even „healing“ the hearts of Muslims.
Quran (9:29) – „Fight those who believe not in Allah nor the Last Day, nor hold that forbidden which hath been forbidden by Allah and His Messenger, nor acknowledge the religion of Truth, (even if they are) of the People of the Book
 
Quran (9:30) – „And the Jews say: Ezra is the son of Allah; and the Christians say: The Messiah is the son of Allah; these are the words of their mouths; they imitate the saying of those who disbelieved before; may Allah destroy them; how they are turned away!“ 
 
Quran (25:52) – „Therefore listen not to the Unbelievers, but strive against them with the utmost strenuousness…“ „Strive against“ is Jihad – obviously not in the personal context. It’s also significant to point out that this is a Meccan verse.
Quran (2:191-193) – „And kill them wherever you find them,
 
Quran (3:151) – „Soon shall We cast terror into the hearts of the Unbelievers, for that they joined companions with Allah, for which He had sent no authority“. This speaks directly of polytheists, yet it also includes Christians, since they believe in the Trinity (ie. what Muhammad incorrectly believed to be ‚joining companions to Allah‘)……..
můžete tento dopis šířit a publikovat, zkracovat a upravovat dle libosti
Patrik

Blog Aktuálně.cz – „Těšte se na opravdový holocaust“ je již hezkou řádku let populárním heslem islámských demonstrací v západních velkoměstech, vedle podobných důmyslností jako „Svobodo, jdi do pekla“, „Islám ovládne svět“, „Usekávejte hlavy těm, kdo islám urážejí“ nebo „Zabíjejte židy pro mír“.

Dlouho se nad nimi svět shovívavě usmíval jako na fantazii rozzlobených puberťáků. Málokoho napadlo, že holocaust by se mohl nevztahovat na Židy, nýbrž tentokrát na křesťany. Perzekuce křesťanů v islámských zemích dosahuje šíře a intenzity hrozící odstartovat největší humanitární katastrofu naší doby.

Bruselská džihádistická organizce „Sharia4Belgium“ už Belgičanům radí, že když se jim islám nelíbí, ať se z Belgie vystěhují.

Z redakční pošty


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Budou muset čeští žáci navštěvovat mešity?

  • Proč si tohle necháme líbit a nezakážeme to. Asi by se to nelíbilo Pelikánovi mnozím bezpáteřním.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*