Buďme rádi za Domču Feriho. Bez něj by po nás neštěkl ani pes

Buďme rádi za Domču Feriho. Bez něj by po nás neštěkl ani pes

Úplně rozumím tomu, že bruselský server Politico zařadil Dominika Feriho mezi 28 osobností členských států EU, které je záhodno sledovat. Politico hlavně řeší, že je Feri prvním poslancem tmavé pleti v historii ČR. A já si myslel, že barvu pleti rozebírají jen rasisté. Tak asi to platí jen pro někoho…Každopádně s volbou Politico souhlasím. Kde by ČR byla bez kvalitního etiopského genofondu, prosím vás? Jak jsme to celá ta staletí mohli zvládat jen sami se sebou? Palacký, Borovský, Smetana, Dvořák, Čapek, Masaryk, Wichterle….je vůbec zázrak, že něco dokázali bez špetky etiopské krve v žilách.

A vlastně…dokázali něco tak zázračného? Co vlastně udělali v rámci boje za lidská práva menšin? Nic, že jo? Takže, ono to s nimi nebude tak slavný…

Feri je nicméně boží, páč skvěle opakuje „moudra“ mediálního a politického mainstreamu. Jeho originalita tkví v tom, že není vůbec originální. A takoví nadějní kádři jsou dnes zapotřebí. Manželství pro homosexuály, adopce dětí, EUropanství, evropské hodnoty, výsměch tradicím a vlastenectví…prostě bezvadnej kluk.

Mně osobně imponuje hlavně to, že šel Feri do politiky v těch svých asi 18 letech. K čemu nějaké životní či pracovní zkušenosti? To není v politice potřeba. Hlavní je mít dost sebedůvěry a ostatní se už naučíte. Myslím, že Kalousek, Pospíšil. Langšádlová či Štětina jsou ti nejlepší učitelé. A co nezvládnou oni, doučí se Domča u hulení trávy s Ivanem Bartošem, ne?

A pokud chcete nějak snižovat Domčovi schopnosti, tak se vás ptám, proč teda v tom elitním výběru bruselského serveru Politico není nějaký ten váš „bílý“ český (evropský) euroskeptik? Kde v tom seznamu jako jsou, když jsou to takoví machři? Nikde, co? Tak držte hubu a buďte rádi, že tady toho kluka s etiopskou krví máme. Bez něj bychom byli zase jen ti zap.dění Čecháčci, kteří nikoho nezajímají….

 

Převzato z https://www.eportal.cz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Buďme rádi za Domču Feriho. Bez něj by po nás neštěkl ani pes

  • · Edit

    Jojo! Už mu sepisuju chvalozpěvy! :-)) …strašný tohleto >-(

  • Ano, toho kluka je třeba si všímat. Je to mediální maskot, vytvořený PR agenturami pro TOP09. I když nic neumí a nemá žádné zkušenosti, lze na něj obrátit kdykoliv pozornost a odvrátit tím pozornost od toho, co dělá Kalusek.
    U nás žije mnoho potomků cizinců. Jsou tu Vietnamci, kteří nikdy ve Vietnamu nebyli a česky umí lépe, než naše děti, jsou tu potomci zahraničních studentů, kteří měli vysoké IQ. Ale to, co hrozí nyní je křížení negramotných nul, které znají jen násilí a nůž. Jejich potomci nebudou vzdělatelní, ale budou využitelní k jakémukoliv nátlaku – nepokoje, zapalování aut apod. jako to mají ve Francii.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*