Bude právo šaría zákonem v Paříži, Londýně a Berlíně?

Bude právo šaría zákonem v Paříži, Londýně a Berlíně?

Kap. Kap. Kap. Postupně, každý den, muslimský vliv v Evropě narušuje národní kulturu před našima očima.

Zákon šaría se pomalu plíží do měst jako Londýn, Paříž a Berlín. Je to sotva patrný přechod, občas nepostřehnutelný. Ale existuje a zhoršuje se.

Vliv je tak silný, že mění myšlení západních vůdců a společností způsoby, které by nikdy nezměnily dřívější liberální myšlenky.

Veřejné reklamy v Paříži, například, které byly kdysi označeny na podporu feminismu a svobody projevu pro ženy, se podvolily méně svůdným obrazům ve snaze bojovat proti sexismu.

V Berlíně se tento trend pohybuje podobným směrem, zatímco londýnský muslimský starosta Sadiq Khan zakázal reklamy, které propagují „nerealistické očekávání obrazu ženského těla a zdraví“.

Všude, kde se podíváte, je úsilí ze strany politiků v celé Evropě, poklonit se přání rostoucí muslimské populace. Feministky, které se jednou vzbouřily proti „statusu druhé třídy“, se nyní pokoušejí ukojit politikou šaría.

V Nizozemsku dávají firmy zaměstnancům doporučení, nenosit mini-sukně nebo jiné „sugestivní“ oděvy

Švédsko zavádí v některých svých veřejných bazénech hodiny pouze pro ženy.

V Německu rodiče dostávají ze škol dopisy, kde je jim doporučeno, aby děti nenosily „odhalující oblečení“.Během Ramadánu v Saúdské Arábii nesmí být nemuslimové viděni jíst, kouřit, nebo pít v přítomnosti věřících, protože je to považováno za přílišné pokušení, které by je mohlo rychle zlomit. Trest při přistižení je okamžitá deportace.

Současný trend v Evropě je podobný vyjádřením oddanosti přání muslimů v úsilí „spolu vycházet“.

Nebude to fungovat a každý, kdo věří, že bude, je neinformovaný a naivní.

Německý deník Die Welt píše: „Namísto bradavek a hýždí, měli bychom naléhat na používání burek nebo závojů, jak to dělá pan Erdogan?“

Tento trend se točí v kruhu. Mnoho německých úředníků a pozorovatelů nyní tvrdí, že to byla sexistická reklama na centrální železniční stanici v Kolíně nad Rýnem, která vedla k masovým silvestrovským útokům na ženy ze strany příliš povzbuzených mužů ze Středního východu.

Billboardy zobrazující příliš odhalenou kůži, svůdné rty, vnadné zadky, a smyslné prsa, byly pro islámské věřící příliš moc, než aby se s nimi dokázali vyrovnat.

A to všechno v náboženství, které slibuje 72 panen mučedníkům, kteří dorazí do velké mešity na obloze.

Slovo „islám“ znamená „podrobení se“ a „muslim“ je „ten kdo podrobuje“. Zdá se, že západní ženy se nyní musí „podrobit“ středovýchodním zvykům a mnoho Evropanů si není vědomo, že se to dokonce děje.

Když Hassan Rouhani, prezident Íránu, navštívil kapitolské muzeum v Římě, místní úředníci šli do neuvěřitelných délek, aby ušetřili prezidenta vidět nahé sochy.

Bez ohledu na důvod, nebo důvody, Evropané postupně přijímají intenzivní inhibici islámského práva. V Austrálii mají „burkini“, skromné vše-zakrývající plavky pro ženy, které vynalezl Aheda Zanetti z Libanonu, prodejnost 40 procent pro nemuslimské ženy.

Každý ví, že trendy se pohybují sem a tam jako kyvadlo. Proto by takzvaný „nový puritanismus“ mohl být nic jiného než módní přechod, který se dočasně šíří po celém kontinentu.

Nebezpečným aspektem tohoto trendu je však to, že historie ukazuje, že jakmile muslimové získají kontrolu na místem a ovládnou společnost, příležitost ke svobodnému projevu se rozplyne a právo šaría se stane zákonem země.

Zda západní obyvatelé jsou jen polapeni v nové vlně islámské kultury, která proniká do jejich společnosti, nebi zda jsou jen prostě příliš neinformovaní, aby pochopili, co se děje, zatímco vše sledují, má malý důsledek.

Konečný výsledek bude stejný a nakonec nebude právo šaría vítáno, jakmile se stane zákonem země. Ale co když je již pozdě a nedá se to změnit?

 

(Commdiginews/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bude právo šaría zákonem v Paříži, Londýně a Berlíně?

  • Jakmile je muslimů v zemi určité vyšší procento tak naděje země, že se jich zbaví je prakticky nulová. Myslím, že i František kope za muslimy.. Jediná naděje je ve vyšší moci, třeba se lidi probudí a začnou myslet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*