Budapešť a Varšava pod útokem, protože „Maďarsko a Polsko se postavily do cesty Georgi Sorosovi“

Budapešť a Varšava pod útokem, protože „Maďarsko a Polsko se postavily do cesty Georgi Sorosovi“

Maďarská vláda tvrdí, že konzervativní středoevropské země – zejména jejich vlastní a blízké Polsko – jsou napadány Evropskou unií, protože „stojí v cestě Georgi Sorosovi,“ miliardářskému finančníkovi a aktivistovi otevřených hranic.  

Maďaři se domnívají, že úředníci EU – kteří se setkávají se Sorosem na nejvyšší úrovni – přijali takzvaný „Sorosův plán“ pro hromadné přistěhovalectví do Evropy, včetně doporučení přijmout přibližně milión migrantů ročně a přerozdělovat je v celém bloku prostřednictvím povinného režimu kvót.

„Maďarská vláda naprosto a rozhodně odmítá každý bod „Sorosova plánu“ a pokračuje v boji proti tomu každoročně přijmout milión přistěhovalců do Evropy, demolici bezpečnostního plotu, 9 miliónům forintů, které mají být poskytnuty každému migrantovi a proti povinnému přerozdělování v rámci kvót a navíc odmítá trestání zemí střední Evropy (ze strany Evropské unie),“ uvedl Bence Tuzsonm, státní ministr pro vládní komunikaci v Maďarsku.

Sorosův mluvčí Michael Vachon nedávno prohlásil, že „tvrzení, že Soros prosazuje program importu miliónu nelegálních přistěhovalců do Evropy, je fantazie Viktora Orbána“ – ale jak zdůraznil mluvčí premiéra Orbána Dr. Zoltán Kovács, sám Soros trval na tom, že „EU musí přijmout nejméně milión uchazečů o azyl ročně v dohledné budoucnosti“ v jeho manifestu ze září 2015 o migrační krizi.

Tuzsonm uvedl, že „musí být zahájeny politické útoky proti zemím, které jsou proti imigraci“ ve službách Sorosova plánu a to jak prostřednictvím médií hlavního proudu, tak i orgánů Evropské unie – které se zavázaly zahájit řízení proti těm zemím, které nespolupracují se systémem kvót.

Tuzsomn se rovněž domnívá, že se EU pokusí zasáhnout nepokojné členské státy „tvrdými pokutami“ a že Soros tlačí na blok, aby omezil zemědělské a soudržné financování do střední Evropy.

„Vzhledem k tomu, že v této bitvě zde v Maďarsku nemůžeme počítat s opozičními stranami, vláda se opět obrací k maďarskému lidu a žádá každého, koho zajímá nezávislost a svrchovanost země a pro něhož je důležitá maďarská bezpečnost a národní kultura, aby se zúčastnil Národní konzultace o Sorosově plánu,“ dodal.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Budapešť a Varšava pod útokem, protože „Maďarsko a Polsko se postavily do cesty Georgi Sorosovi“

  • EU podporuje Sorose, ztelesnene zlo! Vrana k vrane seda. Obe pracuji proti nam. A my drzime stale zobak! Zbrane nam taky chteji vzit. Vymlouvaji se na teroristy, kteri nevrazdi legalne ziskanymi zbranemi. Jsou to lhari v te komci a parlamentu. enEU parlament, pozustavajici z kyvalu a vyzirku uz ten zakon povolil!!! Vymetme tuhle bandu hajzlu, neschopnou vlastniho usudku a koupenou astronomickymi platy! Schvalujici mlaceni Katalancu!!! Tam vidite, jak nas budou tady mlatit, az budeme chtit CZEXIT!!! Hur jak studenty na Narodni tride!!
    Uplne zamlceli vyroci Mnichovske dohody, kde nas zapad prodal Hitlerovi!!!! Ani zminka v mediich, aby si lide neuvedomili, ze ze zapadu prichZELA VZDY ZRADA A OSVOBOZENI JENOM Z VYCHODU!!! Napoleon i Hitler si na Rusku vylamali zuby! To nam nezabranuje ve zlocinne NATO Rusko neustale provokovat na hranicich jako verny lokaj US Army!!!

  • Sory vyhlásil válku blízkému východu a projel to! Teď to zkouší v EU a zřejmě to projede podruhé? A za ty prohry můžou jak jinak než „rusové“! Tak to je na mrtvici a on už k tomu daleko nemá?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*