Bublina o ruském vměšování do voleb v USA má namále

Bublina o ruském vměšování do voleb v USA má namále

„New York Times a tisková agentura Associated Press přiznávají, že ve věci ruského vměšování do amerických voleb lhaly“, píše P.C. Roberts z Washingtonu a dodává. „Lhaly a byly při lži přichyceny. Ale co dobrého lze povědět o médiích, které se ze všech sil snaží zlikvidovat prezidenta Spojených států jen proto, aby mu zabránila uzavřít mír s Ruskem?“

Šířeji se k informaci vyjadřuje Jason Ditz na webu Anti War Com. Píše: „Mezi nejčastěji opakovaná tvrzení o ruském vměšování do amerických prezidentských voleb bylo to, že všech 17 amerických zpravodajských agentur se shoduje v názoru, že se Rusko pokusilo volby ovlivnit – a to tak, aby se prezidentem stal Trump. Což není pravda. Jak deník New York Times, tak tisková agentura Associated Press nyní přiznávají, že informace o totožném názoru 17 zpravodajských agentur na ruské vměšování není pravdivé.

A co že se tedy stalo? Ředitel agentury National Intelligence jako vůbec první vyslovil obvinění o vměšování na adresu Ruska, a to s tím, že je založeno na názoru tří zpravodajských agentur, a to CIA, FBI a NSA (National safety Agency). Ředitel agentury National Intelligence nominálně reprezentuje všech 17 zpravodajských agentur, z čehož americké presstituky záměrně, spěšně a falešně odvodily, že všech 17 zpravodajských agentur má ve věci ruského vměšování shodný názor.

Nyní se však ukázalo, že tomu tak není, a že větší část agentur se záležitostí ruského vměšování nikdy nezabývala a ani k ní nevydala žádné stanovisko.“

První a nejnosnější trám americké konstrukce o ruském vměšování (pro které má být Rusko potrestáno dalšími západními sankcemi), tak z umně budované stavby amerických neokonzevativců vypadl. Kdy přibudou další?

 

Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/07/02/new-york-times-associated-press-admit-lied/
Loading...

Podobné články

Komentář “Bublina o ruském vměšování do voleb v USA má namále

  • USA se vmesuji odjakziva do voleb v jinych zemich, povazuji to za samozrejmost, protoze lokajove nereklamuji a Rusku je to jedno, nemaji sanci. Ted hraji kvuli volbam v USA, ktere si sami vzdy manipuluji paranoidni roli fetaku. Ma to jiste duvod, chteji drzet Trumpa na uzde, aby s Ruskem nezacal spolupraci. Pak by nebylo uz zbrojeni a to mafiani nikdy nedovoli, aby prestali mit pohadkove zisky za srot, ktery vnucuji svym spojencum.
    Je to obludny, zacarovany kruh. Na stesti pro Rusko jsou jeho spojenci normalne uvazujici lide a ne imbecilove. S nimi se dostane Rusko rychle kupredu. Spoluprace v Eurazii ma velkou budoucnost pro Rusko. I pres sankce USA, ktere ho chteji sankcemi oslabit, destabilizovat, protoze ma potencial na to, aby vse prekonalo. Cas pracuje pro Rusko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*