Brzezinski: „Je jednodušší zabít milión lidí, než je všechny ovládat“

Brzezinski: „Je jednodušší zabít milión lidí, než je všechny ovládat“

Obamova pravá ruka Zbigniew Brzezinski, zasvěcenec a globalista NWO, neomaleně prohlásil, že je nyní obtížnější kontrolovat, než zabít milión lidí.

Brzezinski konkrétně uvedl, že „nové a staré síly čelí“ bezprecedentní situaci, letalita jejich síly je větší než kdy jindy,“ ale, bohužel pro globalisty NWO, jejich „schopnost zavádět kontrolu nad politicky probuzenými masami na světě je na historickém minimu.“

Vědomí lidstva se zvyšuje.

Lidé začínají chápat tento podvod. Masy se brání, nevychází jim vstříc a bojují, a to je přesně ten druh chování, které učiní pro regulátory obtížné, uplatnit svou agendu NWO, jednou světovou vládu, opírající se o jednu světovou měnu a armádu s kompletně očipovanou populací.

Brzezinski uvedl, že „ v dřívějších dobách bylo snadnější ovládat milión lidí, a to doslova, než fyzicky milión lidí zabít,“ zatímco „dnes je nesrovnatelně snazší zabít milión lidí, než je ovládat.“

Pro agenty NWO, kteří jsou těžce posedlí eugenikou a depopulací, není žádný velký problém zabít milión lidí.

Jejich plán, vytesán v Georgijských poradních kamenech, je snížit světovou populaci na 500 miliónů, což je mnohem „zvládnutelnější“ počet otroků.

Ve světě plném neuvěřitelné temnoty a korupce, jeho výrok je něco velice optimistického. My lidé si stále více uvědomujeme, že začínáme ukončovat naše otroctví a unikáme před ovládáním a kontrolou.

Cesta k plnějšímu uvědomění může pokračovat. Lidský duch síly a lásky nakonec zvítězí, ale do té doby je třeba udělat ještě spoustu práce.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

  • Brzezinski je polsky slechtic, paranoidne nenavidejici Rusko. Spolu s Wolfowitzem je autorem doktriny, kterou se ridi politika hegemona USA ve svete. Ve stari se jeho tvar ne nahodou promenuje v odporneho reptila. Uz ten jeho vyrok tady v clanku i cela jeho doktrina svedci o pohrdani s lidmi a o udrzeni role hegemona USA i za cenu nuklearni valky. USA chce ted rozpoutat valku s Ruskem za kazdou cenu a provokuje ho stale casteji, viz puc na Ukrajine s cilem zmocnit se ruske zakladny na Krymu, bombardovani syrske armady za primeri, ted odsouhlaseni dodavek a tedy vyzbrojovani Ukrajiny, ktera ma za USA provadet dalsi provokace Ruska. Obklicovani Ruska zakladnami NATO, ted na Baltu na miste byvale ruske zakladny. Doufejme, ze se Rusko nenecha vyprovokovat!

  • Brzezinski je jeden z řady mocných globalistů, kteří se považují za vyvolené vládnout nad osudy lidí celé planety a taky chtějí většinu lidí zabít aby si jejich potomci v budoucnu mohli bohatství planety užívat jen sami pro sebe. Je sice nutné pro udržení života na zemi snížit lidskou populaci na přijatelnou úroveň, jinak lidstvo sežere celou planetu jako kobylky, ale globalisté se nepochopitelně rozhodli vyhubit jako první bílou rasu, i přesto že bílá rasa samovolně vymírá, protože má nejnižší porodnost ze všech ras. Otázkou je proč chtějí globalisté všude zničit zrovna bílou rasu řízenou migrací z jiných kultur a míšením se čmoudy. Přitom ke kritickým mezím přelidnění se blíží Afrika nebo Asie, kde převládají tmavé až černé rasy, ale ty globalisté nechávají dál se množit..

  • Je potreba vsechny tyto zloduchy zdiskreditovat a vzhledem ke zradcovstvi (za penize) to jde tezce, ale musime hledat cesty, nejsme tak hloupi, jak oni jsou chytri :-))

  • Brzezinsky je nestvura v lidske podobe. Ztelesneni zla. Takhle nejak si predstavuji ksicht dabla. Tahle kreatura si nezaslouzi ani kriminal, ani ustav pro choromyslne, kdo by ho zivil a lecil, bestii. Brzezinsky zasluhuje konopny provaz!

  • Takovýto lidé jako je pan Brzezinski, by měli skončit bud v kriminále nebo přinejlepší v ústavu pro choromyslné na skotských střicích. Takto nemocných politiků je dnes všude dost/OBAMA, MERKELOVÁ, HOLLANDE, JUNKER, RASMUSEN,u nás SOBOTKA, DIENSTBIER aj/. Problém je ten, že se dostávají k moci a pak jde lidstvu o jeho přežití.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*