Bruselští, odejděte, jinak to islámské násilí nebude mít konce

Bruselští, odejděte, jinak to islámské násilí nebude mít konce

Muslimští extrémisté to v Německu a Francii rozbalují ve velkém. Jak to, že je to možné? Jsou snad takoví lišáci, kteří mazaně přečůrávají ta sofistikovaná bezpečnostní opatření?

Ó nikoliv. Všechny útoky jsou veskrze primitivní. Tu mačeta, střelná zbraň, kudla, tu bomba zbastlená ze železného šrotu a samozřejmě také chtivé pracky.

O životy či zdraví přicházejí lidé, kteří s politikou vesměs nemají nic společného a většinou se jedná o lidi, kteří ani nic nenamítají proti té „pomoci potřebným“. V současnosti se politici a jejich lokajští žurnalisté orientují na omlouvání těchto zločinů frustrací či psychickými problémy pachatelů. Já to vidím tak, že lidé s tímto postojem jsou v jakési halucinaci, stejně jako jiné historické davy, které se nechaly omámit nějakou ideologií, a přesto, že škody, které z jejich postojů plynou, začínají být neúnosné, nebudou tito lidé schopni si uvědomit, co vlastně páchají. Pak jejich děti čeká stejná hanba a pokání, jakým museli projít mladí Němci po druhé světové válce.

Představa, že lze donekonečna vytěžovat policisty a armádu v nadstandardním bdělém stavu, je nesmysl. Představa, že policie a armáda obratem naberou další kvalitní příslušníky je směšná. Kdo chtěl k policii a do armády, ten už tam je a pak ještě některý chtěl, ale neměl předpoklady. Němci prý zařadí do armády i své muslimy. Asi jim nestačil příklad americkou armádou vycvičených Iráčanů, kteří se po výcviku a vyzbrojení houfně spolčili s IS.

Stav je přitom velmi přehledný a jednoduchý. Radikální muslimové vyhlásili, že dobudou Evropu dělohami, což pilně činí prostřednictvím především tzv. umírněných muslimů, tj. těch holubiček, kteří sice netasí, ale o své zločince se postarají. Nyní šéf Al-Kajdy Al-Zahravi nabádá k zajímání rukojmích a už je tu první vlaštovka z Francouzského kostela v Rouen. Prý takto vyřeší osvobozování islámských bojovníků. Tentokrát policie útočníky zlikvidovala za cenu kruté smrti místního faráře v roli rukojmího. Co bude příště?

Lidé, spojme své úsilí, aby stávající bruselská garnitura musela odkráčet a smrad po ní vyvětrejme. Muslimové musí dostat jasný signál, kdo je pánem Evropských zemí a že v nich mohou zůstat jen ti, kteří se pravidlům těchto zemí přizpůsobí. Musí se sžít s faktem, že pouze pílí a řádným úsilím se vyhrabou ze dna společnosti a marná sláva, musí také pocítit, že islám je hnus, který ničí jejich duše, zasévá do nich tupou závislost a nenávist vůči ostatnímu světu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*