Bruselská a Sobotkova imigrantská „bouda“ na voliče …

Bruselská a Sobotkova imigrantská „bouda“ na voliče …

Zatímco nám islamisté vesele vraždí lidi v Tunisu, Kuvajtu, ve Francii a bůhvíkde všude možně ve světě, pan premiér Sobotka nám hrdě oznamuje, že Evropa odmítla povinné kvóty pro převážně islámské arabské a africké imigranty!

Některým lidem se možná chce zvolat halelůja a poplácat pana Sobotku po zádech, jenže ona je to celé jen velká bouda pro poslední dobou již hodně naštvané občany naší země a celé EU!

Háček je totiž v tom, že Evropa ty imigranty stejně přijme (jen v první vlně jich bude 60 000 z toho 40 000 těch z Itálie a Španělska co tam už nyní rabují a ničí obchody a auta a zbytek přímo z nějaké Tramtárie), jen je jednotlivé země EU prý nebudou muset přijímat povinně, nýbrž „zcela dobrovolně“! Inu jak se říká, bruselský vlk se nažral a koza zůstala celá, aneb vynecháme slůvko povinné, imigranty stejně přijmeme a voličům tím snad zacpeme hubu!
uprchlici 20

Chtěl bych říci „nechte toho bruselští páprdové, lidi nejsou úplní idioti“, jenže oni jim to někteří lidé žerou a myslí si, jak jim to Sobotka a pár jiných premiérů v Bruselu natřelo! Jenže prdlajs dámy a pánové, svých islamistů, těch slušných, pouze trošku „nepřizpůsobivých“, ale bohužel i těch vraždících a řezajících hlavy bezvěrců ve jménu Alláha se nakonec dočkáte! Jediná šance jak z tohoto stále rychleji se točícího kolotoče smrti ven, je varianta vystoupení z Evropské unie a z NATO!

Hned potom, co tuto správnou a rozumnou věc uděláme, se musíme jako konečně zase svéprávný a suverénní národ omluvit všem státům, které naše země za posledních 25 let společně s NATO a USA vojensky napadla, poprosit je o odpuštění a poté již nikdy nevstoupit do jiného, než čistě hospodářského, nebo čistě obranného apolitického společenství a to pouze a jedině vždy na základě celostátního lidového referenda! Hned poté je třeba znovu vybudovat naše vlastní hospodářství, aby bylo pro všechny dost dobrého českého masa, chleba, ovoce, zeleniny a vůbec všeho zboží a nemuselo se dál kupovat to nezdravé a nekvalitní svinstvo ze západních zemí a z Polska, které je plné nekvalitních surovin, vražedných éček a jiných jedů, které z nás pomalu dělají fyzické i duševní trosky závislé na cukru a na hamburgerech!

Jedině pokud toto uděláme a zbavíme se ve volbách všech vlastizrádných politiků „lízajících nohy“ svým zahraničním pánům a vezmeme si zpět, co nám bylo nějakým způsobem podvodně ukradeno, nebo bylo získáno za pomocí spolupráce s organizovaným zločinem, se můžeme opět stát lidmi, kteří budou moci být hrdí na svou českou, moravskou a slezskou vlast a nebudou se muset bát vylézt na ulici ve strachu, že potkají nějakého náboženského fanatika se střelnou zbraní, nebo s mačetou!

 

Ladislav Kašuka

Blog autora http://kasuka.blog.idnes.cz/

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Grilování Jourové

Grilování Jourové

Agentuře Wild Duck [WD] se podařilo zajistit a přeložit přímý zápis „grilování“ naší EU občanky…

  • · Edit

    Podle mého by bylo nejlepší vystoupit z EU, protože od té doby co jsme v ní tak to stojí za ho…. . Také bych raději jedla české potraviny než ty sajrajty co nám sem dovážejí. A pořád si budeme do Čech brát samé přistěhovalce a další havěť co se nedokážou chovat a nejraději by měli všechno zadarmo a nikdo by z nich nepracoval. Nehodlám podporovat povaleče, zloděje a vrahy. Ať si také vezmou do USA přistěhovalce a nepřizpůsobivé, když nás osočují jak se k nim chováme. Nechci se bát vyjít ven, aby mě někdo neokradl nebo nemajznul něčím po hlavě. Říkám STOP tomuhle rozhodnutí. A politikům vzkazuji, aby mysleli nejprve na své děti v čem chtějí, aby vyrůstali. Takhle je nebudou moct pustit ani na dětské hřiště do parku.

  • Zamyslete se nad jedním. Jestliže si někdo zdemoluje 3 mrakodrapy a v nich obětuje 3000 svých občanů za účelem napadení nic netušícího muslimského státu, odstartuje tím muslimskou genocidu. Při pádu mrakodrapů nám zprávy ukazovali radující se muslimy. Jednalo se o několik let staré záběry, které ukazovaly radost obyvatel nad ukončením bojů. Oni oslavovali konec války. Z událostí 11. září byli otřeseni stejně jako my. Z mého pohledu není vše co se kolem muslimů dále děje důvěryhodné. Někdo je vyhnal z domovů a nasměroval na Evropu, abychom svou nenávist proti nim pocítili také. Vše v nás graduje při pohledu na maistreamové zprávy, kde jsou uprchlíci znázorněni jako vrazi a zločinci mířící na pokojnou mírumilovnou Evropu. Při vraždění turistů na pláži v Tunisu je tunisané (také muslimové) bránili vlastními těly. Není vše, co se v rámci teroristických útoků děje, jen další hra CIA? Někdo je vyhnal z domovů a nasměroval k nám. Možná jsme k tomu přispěli svými vojenskými misemi. Jisté je, že je potřeba ukončit veškeré vojenské operace v dotčených zemích. Zarazit úplatné transporty uprchlíků z jejich domovin. Oni jsou lákáni za vidinou blahobitu. Kým? Kdo má v tom prsty? Myslím, že bychom se divili.

  • Lékař Sobotkovi: „Budu Vám muset amputovat jeden článek na malíčku levé ruky“ Sobotka: „V žádném případě, rozhodnout se musím sám a dobrovolně. Uřízněte mi prosím obě ruce i nohy“. Tak nějak vnímám výsledek Sobotkova jednání v Bruselu.
    Sobotka je kus hadru, se kterým Babiš nebo Brusel vytřou každou špínu.

  • Všechno to dirigují spojený státy. A nejen tyjátr s imigranty…..pádem „dvojčat“ někdo něco spustil….a nepůjde to zastavit.

  • Jediná správná cesta je ven z EU. Přecentralizovaný systém lze snadněji korumpovat. Abyste ovládli Evropu s EU stačí vám koupit/vydírat EU parlament/komisi, abyste ovládli Evropu bez EU musíte koupit/vydírat parlamenty všech zemí, to je podstatně složitější. Z toho plyne, že EU je blbost. Větší efektivitu nepřinese, jen větší náchylnost potlačení skutečných zájmů Evropanů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*