Britští policisté zatkli muže za „urážlivý“ komentář o muslimských přistěhovalcích

Britští policisté zatkli muže za „urážlivý“ komentář o muslimských přistěhovalcích

Britské a evropské elity nesnesou žádný nesouhlasný názor s jejich katastrofální a sebevražednou migrační politikou. Svoboda projevu? O čem to mluvíte?

Britská policie slíbila, že nebude tolerovat žádné komentáře, které by se týkaly urážky syrských přistěhovalců na sociálních sítích, poté, co zatkla muže za připomínky na Facebooku o nově příchozích migrantech na malý skotský ostrov.

Malý ostrov Isle of Bute, který měl celkovou populaci jen 6489 v roce 2011, a ubytoval již od prosince 12 rodin, má přijmout ještě asi 1000 syrských migrantů.

Nicméně, komentáře na internetu k poměrně velkému a náhlému přílivu muslimských přistěhovalců se staly pro místní obyvatele velmi riskantní.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Policie potvrdila, že zatkla 41letého místního muže podle zákona Communications Act, po obdržení zprávy o údajném „ofenzivním“ komentáři na Facebooku ohledně migrantů.

Postoj mluvčího policie byl jednoznačný, jakákoli tvrdá kritika muslimské vlny „nemůže být tolerována“. Inspektor Ewan Wilson z police v Dunoonu sdělil deníku Guardian následující:

„Doufám, že zatčení této osoby vyšle jasný signál, že skotská policie nebude tolerovat žádnou formu činnosti, která by mohla vyvolat nenávist a provokovat urážlivé komentáře na sociálních sítích.“

Nizozemská policie zase letos v lednu podnikla četné návštěvy u lidí, kteří učinili protimigrační připomínky na sociálních sítích.

V prosinci loňského roku bylo oznámeno, že Facebook, Twitter a Google se spojili s německými donucovacími orgány, aby odstranily „nenávistné komentáře“ do 24 hodin, což bylo všeobecně vnímáno jako poslední snaha umlčet veřejný nesouhlas s další nekontrolovanou vlnou miliónů migrantů.

I v Dánsku policie přijala drsný postoj. Bývalý politik byl začátkem tohoto měsíce v zemi zatčen a pokutován za komentáře na Twitteru o evropské migrační krizi a muslimském antisemitismu.

To je ta svoboda projevu, za kterou jsme bojovali? To je ta deklarovaná demokracie? Všichni musíme jen tiše pozorovat, jak se z Evropy pomalu stane islámský kontinent? Jsou to jen přehnané obavy? Proč elitáři, jako je George Soros tuto vlnu podporují a financují? Jsou naše obavy přehnané? To časem uvidíme, ale to už může být opravdu pozdě!

 

 

Breitbart/ svobodnenoviny.eu

Loading...

Podobné články

Komentář “Britští policisté zatkli muže za „urážlivý“ komentář o muslimských přistěhovalcích

  • Já už k politice na FB nekomentuju dávno, bylo jen otázka času než se z těchto sítí stane manipulativní odpad a nástroj moci. Pokud tam chcete psát něco hodně politického, tak musíte mít anonymní profil a fiktivní IP jinak si koledujete o malér.
    Nejlepší řešení by bylo bojkot FB a další sítě a nahradit je lokálními komunitními sítěmi. Jde pak výrazně hůř trestat za názory, protože jak to jde udělat na FB ? Prostě vypíchnou commenty s největší sledovaností a smažou je a autory zavřou, můžou takto působit s malymi náklady na velkou masu lidí, u lokálních sítí by ten efekt byl výrazně menší a dělalo by se jim to hůř.
    Je to vpodstatě stejné jako s centralizací moci ve státech, je jistá optimální velikost centralizovaného subjektu a jak to moc přešvihnete, tak dostanete jen korupci monopol a manipulaci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*