Britský parlament přiznal, že USA o Kaddáfím lhaly

Britský parlament přiznal, že USA o Kaddáfím lhaly

Jak sděluje P.C.Roberts, potvrzuje tato parlamentní zpráva to, co alternativní média prohlašují už léta. Že totiž celá protilibyjská válka byla založena na lžích a enormní měrou se zasloužila o rozšíření terorizmu.

Zpráva, kterou vydal zahraniční výbor dolní sněmovny 22. září, je založena na výpovědích hlavních tvůrců tehdejší britské politiky, na studiu dokumentů, které se věci týkají, i na šetření předmětné události na místě – to je v Africe. Výsledkem všech těchto šetření je závěrečné zjištění, že válka proti Libyi byla založena na lžích, že Libyi destruovala a rozšířila terorizmus far and wide (to je do daleka a do široka).

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/09/26/british-parliament-concludes-us-vassals-lied-about-gaddafi-libya/

(Muammar Kaddáfí Foto: AP)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Britský parlament přiznal, že USA o Kaddáfím lhaly

  • Nejdrive byla prokazana lez, ktera umoznila 2 agrese v Iraku s milionem mrtvych, spustosenou zemi, zanechanou v chaosu, ktery umoznil vznik ISILu. Ted i Libye. Byly to lzi, ktere vedly k agresivnim valkam proti slabsim zemim. Duvodem bylo jejich zniceni,protze se nechtely podvolit diktatu USA. Pak instalace loutkove vlady, polatne USA. Obcane Lybie a Iraku by meli vznest kompenzacni zaloby na zlocinne USA za napachane skody, jako to delaji Americane na Saudskou Arabii kvuli 11. zari. Budou nasledovat zeme jako Laos bezduvodne bombardovane USA, Vietnam, (potopeni USA lodi v Tonkinskem zalivu byl taky podvrh USA, nikdy se nekonal!!!) a dalsi. Je treba jit do toho!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*