Britský muž, který označil migranty za „zvířata“, čelí sedmi letům vězení

Britský muž, který označil migranty za „zvířata“, čelí sedmi letům vězení

Britský muž, který uspořádal shromáždění proti muslimským násilnickým gangům v Sunderlandu, čelí sedmi letům vězení. William ‘Billy’ Charlton (53), byl policií obviněn z podněcování rasové nenávisti.“Charlton hovořil na shromáždění s Tommym Robinsonem a označil „přistěhovalce“ za „násilníky“, „zvířata“ a „zrůdy“, uvedl soud.

Obyvatel Sunderlandu byl naštvaný kvůli znásilňování, kterého se migranti ve městě dopouštěli.

Anonymní zdroj řekl deníku Politicalite: „Snaží se jej uvěznit za nenávistný projev, za což čelí až 7 letům vězení, ale to se ukázalo tento týden, když byl u soudu, další proces probíhal souběžně ve stejné budově.

Charlton údajně napsal na Twitteru o soudním procesu migrantů a nyní ho policie na dobu soudního procesu uvěznila ve vazbě.

Pan Charlton ze Seahamu v okrese Durham, řekl na jednom shromáždění, že „je to na nás bojovat“, abychom „ochránili lidi ze Sunderlandu.“

Místní babička Catherine byla zatčena spolu s ním za „nic víc než to, že natáčela jeho projevy“, podle zdroje obeznámeného s případem.

Catherine Haley, která bojuje s rakovinou střev a provozuje kanál na Youtube, poskytla exkluzivní rozhovor deníku Politicalitem.

Catherine uvedla: „Policie přišla k mým dveřím a řekla: „Catherine, zatýkáme vás za podněcování k rasové nenávisti.“

Catherine (60) byla policií vyslýchána a uvedla, že se jí ptali, zda je „rasistka“ a také se jí ptali na její spojení s aktivistou Tommym Robinsonem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Britský muž, který označil migranty za „zvířata“, čelí sedmi letům vězení

  • Původní občané Británie už jsou ztracení…. Demokracie tam skončila, nastoupila tvrdá totalita.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*