Britský lstivý a manipulativní ideolog by měl být souzen za válečné zločiny v Iráku

Britský lstivý a manipulativní ideolog by měl být souzen za válečné zločiny v Iráku

Tony Blair je „lstivý a manipulativní“ ideolog, který by měl být souzen za válečné zločiny za jeho roli v irácké válce v roce 2003 a za klamání naivní britské veřejnosti, ale místo toho Blair diskutuje o hrozbě politického povstání na Západě, tvrdí mezinárodní právník a politolog.

V telefonickém rozhovoru s deníkem Press TV, Barry Grossman označil bývalého britského premiéra za „podvodného a zkorumpovaného pokrokáře“ stejně jako „klona Billa Clintona.“

Blair v pondělí varoval, že politické otřesy na Západě, včetně britského hlasování o upuštění Evropské unie a vítězství Donalda Trumpa v listopadových prezidentských volbách, stejně jako nedělní pád italské vlády, signalizují nejnebezpečnější dobu pro západní demokracii v posledních desetiletích.

„Jsou to ve skutečnosti, nebezpečné pocity, protože si myslím, že jsou to rozhodnutí, která jsou zneužita v případech, kdy jsou systémy křehké a to je znepokojivé,“ řekl Blair deníku USA Today během jeho výletu do Washingtonu.

„Blair pokročil v agendě Nového světového řádu“    

„Připadá mi zvláštní, že Tony Blair ještě veřejně vystupuje, vzhledem k tomu, že nikoho nezajímá nic, co řekne, co má na srdci, na rozdíl od insiderů zapojených do prosazování stejných zvláštních zájmů, které dlouze sloužily establishmentu, který byl do značné míry odmítnut rozzlobenými voliči,“ uvedl Grossman, který se nachází v Bali, Indonésii.

„Není nic zvláštního na nejnovějším komentáři Tonyho Blaira a jediné místo, kde by měl mít možnost veřejně hovořit je lavice pro obžalované před trestním soudem za jeho válečné zločiny proti Iráku a jeho klamání britské veřejnosti v době, kdy byl premiérem. Blair určitě nepřináší nic produktivního v obtížném procesu řešení problémů naší doby,“ uvedl právník.

„Na jeho vrcholu, Blair nebyl nic jiného než klon Billa Clintona, který zašel tak daleko, že použil klíčové členy Clintonova týmu, aby modeloval svou vlastní vítěznou volební kampaň na stejném základě,“ uvedl Grossman.

„Na jeho dně, byl lstivý a manipulativní ideolog, ochoten se zavázat ke každému trestnému činu k zásadnímu pokroku agendy Nového světového řádu. On a jemu podobní pracovali desítky let na přelstění neinformované, naivní a důvěřivé veřejnosti,“ poznamenal právník.

V březnu 2003, USA a Británie napadly Irák, což bylo v přímém rozporu s mezinárodním právem a pod záminkou hledání zbraní hromadného ničení, ale žádné takové zbraně se v Iráku nikdy nenašly. Více než jeden milión Iráčanů bylo v důsledku Amerikou vedené invaze a následné okupace země zavražděno, podle vyšetřovací organizace Project Censored se sídlem v kalifornii.

Blairovy spiklenecké diplomatické pozice“

Grossman uvedl, že „ironií v jeho lamentování nad rodícím se širokým spektrem veřejného vzteku v Atlantickém světě je, že jde zcela mimo něj, a jediný důvod, proč stále poskakuje po celém světě pod rouškou různých měnících se portfolií, je, že byl velkým klíčovým hráčem v protlačování mezinárodního systému nazývaného Nový světový řád.“

„Tak samozřejmě že dnešní světoví lídři jsou více než rádi, že je stále pod imunitou, která pochází z nepřirozených diplomatických pozic, které jsou mu propůjčeny, aby mohl zůstat izolován od všech pokusů jej právně stíhat a aby mohl zároveň pokračovat v práci za zavřenými dveřmi a v prosazení jejich agendy,“ vysvětlil mezinárodní právník.      

 

(PressTV/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Britský lstivý a manipulativní ideolog by měl být souzen za válečné zločiny v Iráku

  • Ne Milosevic, ne Mladic, ale G.W.Bush a T. Blair patri pred tribunal v Haagu za lhave obvineni Iraku, ze vlastni zbrane hromadneho niceni. Vymluvy na podvrhy CIA a MI jim nepomohou, oni byli za prepadeni a zniceni Iraku s milionem mrtvych ve 2 valkach odpopvedni!!!! Je to bohuzel stale stejne – dvoji metr na USA , GB a ostatni. Zlociny USA stale zadne zlociny nejsou, jejich bombardovani drony z Ramsteinu jsou blahodarne, bombardovani Rusu v Syrii je zlocinne a proto se musi uvalit na Rusko nove sankce. Kdo udela uz konecne tehle absurdite konec? Kdy budou tihle zlocinci zabijejici drony 80% civilistu a deti volani k odpovednosti?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*