Britský hotel ruší rezervace klientům, aby mohl ubytovat nelegální přistěhovalce

Britský hotel ruší rezervace klientům, aby mohl ubytovat nelegální přistěhovalce

Hostům, kteří si rezervovali pobyt v hotelu ve Spojeném království, se podle zpráv ruší rezervace v rámci plánů na přeměnu místa na „dočasné“ přijímací středisko pro nelegální přistěhovalce.

Scalford Country House Hotel v Meltonu v Anglii bude brzy vítat migranty místo platících hostů poté, co podepíše dohodu s britskou vládou.„Scalford Country House Hotel uzavřel s ministerstvem vnitra dohodu o poskytnutí dočasného uzavřeného karanténního ubytování žadatelům o azyl po dobu přibližně pěti dnů, než budou přemístěni do dlouhodobého ubytování,“ řekla listu Melton Times poslankyně Alicia Kearnsová.

 

Podle partnerství plánovaného na listopad zůstanou migranti v bývalé lovecké chatě, která zároveň slouží jako domov důchodců.

„MTC [bezpečnostní firma] nás ujistila, že zařízení bude pod pečlivým dohledem 24 hodin denně se zaměstnanci na místě,“ uvedl domov péče Scalford Court Care Home v prohlášení zaslaném rodinám s členy ubytovanými v zařízení pro asistované bydlení. „Naše obvyklá přísná bezpečnostní opatření také zůstanou v platnosti a místní policie v oblasti posílá hlídky.“

„Ti, kteří žádají o azyl, dorazí do hotelu v doprovodu a zůstanou tam pět dní, přičemž podstoupí testy na covid, a mají zůstat ve svých pokojích s výjimkou jídla, pokud nebudou mít negativní výsledek, nebudou smět využívat pozemky kolem hotelu.“

Rezervace pro hosty a události – včetně svateb – jsou údajně ukončovány.

„Azylový systém využívají zločinecké gangy, které usnadňují nebezpečné, zbytečné a nelegální přechody malých lodí,“ řekla mluvčí ministerstva vnitra deníku Times. „Náš zákon o národnosti a hranicích tento rozbitý systém opraví, aby tyto nebezpečné a nelegální přechody odradil.

„Mezitím, kvůli nebývalé poptávce, musíme využívat dočasná zařízení, jako jsou hotely, abychom zvládli požadavky na naše stávající ubytování a imigrační zadržovací místo.“

Vláda Velké Británie stěhuje ilegální cizince do hotelů po celé zemi uprostřed historické migrační vlny v Lamanšském průlivu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Britský hotel ruší rezervace klientům, aby mohl ubytovat nelegální přistěhovalce

  • V Evropě je jeden velký problém. Na migraci vydělávají elity. Z peněz daňových poplatníků se financuje blaho pro „hosty“ z muslimských zemí. Majitel hotelu dostane z peněz daňových poplatníků víc, než kdyby sháněl hosty.
    Celý proces s dovozem, ubytováním a následným odstraňováním škod po migrantech je výdělečný podnik pro pár elit, které takto tunelují veřejné rozpočty.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*