Britské děti jsou programovány, aby milovaly islám, objektivní analýza je považována za rasistickou – Anne Marie Watersová

Britské děti jsou programovány, aby milovaly islám, objektivní analýza je považována za rasistickou – Anne Marie Watersová

Anne Marie Watersová, vůdkyně a zakladatelka strany Pro Velkou Británii tvrdí, že národní vzdělávací program země se musí drasticky změnit.

Je jim říkáno, že „Islám je mír“ a každý, kdo tvrdí opak, je rasista a úzkoprsý člověk. To je rozsah „učení“ o islámu.

Je jim říkáno, že „Islám je mír“ a každý, kdo tvrdí opak, je rasista a úzkoprsý člověk. To je rozsah „učení“ o islámu.

Podle Watersové, která byla zakázána na Twitteru kvůli kritice muslimských násilných gangů, britské školy prosazují islám stejně jako krajně levicovou politiku. Ona tvrdí, že objektivní analýza islámu je považována za rasistickou.„I když se dětí učí o islámu, otázka zní – učí co? Budou se učit, jak zabíjí odpadlíky, chtějí genocidu Židů, jak zachází se ženami a vedou společnost strachu, násilí a nenávisti?

Proč neučíme děti hodnotu svobody projevu, svobody, demokracie, kritického myšlení a objektivní pravdy?

Nesázejte na to. Bude jim řečeno, že „islám je mír“ a každý, kdo tvrdí opak, je rasista a úzkoprsý člověk. To je rozsah učení o islámu. Děti jsou prostě programovány. Objektivní analýza je zakázána. Objektivní analýza je „rasistická“, píše Watersová ve stanovisku pro Altnewsmedia.

„Národní osnovy se musí drasticky změnit. Namísto toho říkat dětem, jak nádherný je islám, proč jim neříkáme, jak skvělá je Británie?

Proč neučíme děti o hodnotě svobody projevu, svobody, demokracie, kritického myšlení a objektivní pravdy? Máme-li budovat společnost inteligence, spravedlnosti a svobody, to je přesně to, co musíme dělat,“ tvrdí vůdkyně strany Pro Británii.

Watersová dále tvrdí, že děti by měly mít možnost volby v tom, co si myslí a měly by se učit, jak myslet, a ne, co si myslet:

„Vzdělávací politika strany Pro Británii je jasná a stručná – chceme, aby se britské děti učily jak myslet, a ne, co si myslet. Školy by měly připravovat děti na život produktivní soběstačnosti a podnítit respekt k jejich společnosti, pro sebe a pro každého dalšího.

„Chceme myslící zemi, nikoliv zemi zombie. Pokud chcete, můžete pro to také volit.“

Podle Watersové jsme učeni, abychom se vzdali své země jako součást globalizační agendy:

„Země nemůže přežít, pokud ji lidé nechtějí zachránit, a nebudou ji chtít zachránit, pokud ji nebudou respektovat. To je přesně důvod, proč jsou britské děti povzbuzovány, aby milovaly všechny lidi tohoto světa, s výjimkou sebe samých.“

Je to oslabení smyslu pro národní identitu minulosti, neboť to představuje překážku globalizační agendy. Globalisté chtějí rozdělit svět na uniformitu a nevolnictví a oni to získají jen tehdy, pokud odstraní identifikaci s národním státem.

To je cíl a účel moderního „vzdělávání“ v západním světě. Jsme „učeni“, abychom se vzdali svých zemí“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*