Britská premiérka Theresa Mayová „pomohla zorganizovat“ útok v Manchesteru s rozvědkou MI6

Britská premiérka Theresa Mayová „pomohla zorganizovat“ útok v Manchesteru s rozvědkou MI6

Britská premiérka Theresa Mayová, v tajnosti se špionážní agenturou MI6, údajně pomohla s přípravou manchesterského útoku, který měl na svědomí smrt 22 lidí.

Objevily se nové informace, které poukazují na úzké vazby mezi britskou špionážní agenturou MI6 a britskými Libyjci – téměř všichni pocházející z Manchesteru v Anglii.

Když Theresa Mayová byla v roce 2011 ministryní vnitra, ona urychlila program, který radikalizoval Libyjce z Manchesteru s plným vědomím, že to povede k teroristickým útokům na domácí půdě během několika let.

Koncem devadesátých let, agentura MI6 sponzorovala jejich cesty do zahraničí a pomáhala jim stát se „bojovníky za svobodu“ proti Kaddáfímu. Oni se stali známí jako Libyjská islámský bojová skupina (LIFG).

Jonathan Cook napsal: po 11. září se LIFG stala zakázanou organizací pro svůj extremní džihádistický program. Ale po roce 2011 po Arabském jaru se skupina opět vrátila ke spolupráci s MI6. Bojovníci byli povzbuzováni, aby znovu cestovali do zahraničí a pomohli odstranit Kaddáfího, neboť Libye se stala cílem Západem sponzorovaného „humanitárního zásahu“. Salman Abedi, mladý muž odpovědný za manchesterský útok a jeho otec byli údajně mezi nimi. Abedimu bylo tehdy 16 let.Takže, kde je pokrytí těchto informací v korporátních médiích? Proč novináři neinformují a nepronásledují tyto vůdce? Můžeme opravdu věřit britským bezpečnostním službám, že vyšetří jejich kroky? Nevyvolává to obavy co se týče národní bezpečnosti?

A kdo dal souhlas k takové politice, která nutně radikalizovala alespoň některé členy britské libyjské komunity a poskytla jim vojenský výcvik a zkušenosti, které si jistě přivezly zpět do Velké Británie?

A zde je ten problém. Protože když MI6 začala v roce 2011 posílat do Libye britsko-libyjské bojovníky, Theresa Mayová byla ministryní vnitra. Mayová musel vědět o politice MI6 a bezesporu ji schválila. A teď je uprostřed všeobecné volební kampaně. Pokud ona prohraje, Jeremy Corbyn se stane premiérem namísto ní. To však není vyhlídka, kterou by kterákoli korporátní média chtěla přijmout, dokonce i zdánlivě levicové prvky, jako je Guardian.

A tak příběh o MI6 a Mayové, jejich podpora islámského džihádismu a pravděpodobný „zpětný úder“, které spojené království právě prožilo v Manchesteru, je spící pes, kterého nikdo zatím nechce budit.

Corbyn je nyní pod útokem Mayové a korporátních médií za jeho snahu osvítit vazby mezi zahraniční politikou Spojeného království a terorismem.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Britská premiérka Theresa Mayová „pomohla zorganizovat“ útok v Manchesteru s rozvědkou MI6

  • Mayova po prohranych volbach asi odstoupi. Konec prvni vazalske babizny, rizene USA. Druha vazalska babizna v Nemecku ma pred volbami.

  • Tady opravdu něco nehraje. Teroristické útoky v západní Evropě jsou cíleny čistě proti obyčejným lidem. Mocenské složky režimu, banky, sídla korporací, cizí ambasády atd. nechávají teroristé bez povšimnutí. Proč třeba nezaútočí na sídlo EU v Bruselu? Přitom na blízkém východě a taky v Izraeli islámští teroristé útočí na všechno, co se hýbe a nezastaví se ani před útoky proti představitelům státní moci, bomby vybuchují u ambasád, vojenských posádek, na policejních stanicích. Třeba teď v Íránu si klidně troufli i na parlament, který musel být chráněn po zuby ozbrojenými policejními složkami. Mně to taky připadá, že tajné služby s pověřením vlád západní Evropy samy organizují terorismus v západoevropských městech a svádí to na muslimy. Mocným se velmi hodí, když ve společnosti panuje strach aby mohli vlastním občanům utahovat šrouby. Ustrašení lidé totiž nakonec sami budou volat po tvrdé ruce.

  • Co neuvadite je, ze T. Mayova byla po leta ministryni vnitra a je za tento stav spoluzodpovedna. Naridila take usporna opatreni ve vydajich UK redukci personalnich stavu policejnych slozek o tisice prislusniku. To umoznilo i snadnejsi pachani utoku.
    Jake je reseni? Odsun Muslimu z Evropy. Pomahat jim v jejich zemich, kde mohou svou viru zit, aniz by nekoho museli zabijet. Oni se tam stejne povrazdi mezi sebou jako katolici a protestanti v nedavne historii.

  • Dalsi dukaz, ze atentaty na obcanech jsou pachany s vedomim politiku za ucelem omezeni jejich svobod a podrizeni se NWO, ktery prosazuji USA. Cilem je skrze muslimskou migraci zavest chaos a teror vsude v Evrope vuci obyvatelstvu.
    Atentaty jsou organizovany tajnymi sluzbami za pomoc iislamskych radikalu a jinych uzitecnych pitomcu, vyuziva se jejich nesnasenlivost a nenavist k nam dana Islamem a Koranem. Skoro vsichni pachatele jsou pak hned zastreleni, aby se nezjistila stopa k jejich ukolarum. Nachazeji jejich prukazy na miste cinu, aby se tim prokazala jejich vina a totoznost, jak ubohe! Maji lidi za idioty. Idioti se snazi verejnost oklamat. Vysetrit se to neda, jako se nevysetril utok na WTC, vrazda Kennedyho, atd. Vysetrujici organy kryji samy sebe a pachatele a rozsiruji pomoci medii svou verzi o atentatech, ktera se neda overit, protoze zadny nezavisly organ neexistuje. Vsechny komise jsou ovlivnovany tajnymi sluzbami, zajmy statu, utajenim faktu na desitky let. Warrenovu komisi po atentatu na JFK ovlivnoval i reditel CIA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*