Britská Miss plavek napsala: „Na všech životech záleží“ a odebrali jí titul!

Britská Miss plavek napsala: „Na všech životech záleží“ a odebrali jí titul!

Třiadvacetiletá Jasmine Archer-Jonesová z Velké Británie byla vyřazena jako vítězka Miss plavek poté, co na Facebooku komentovala hnutí Black Lives Matter, píše britské Metro UK. „Na všech životech záleží“, zněl její komentář.

„Začíná to být směšné,“ tak začala její zpráva na Facebooku. „Na všech životech záleží, a když se podíváte hluboko do statistik, loni zemřelo více neozbrojené bělochů než černochů. Přemýšlejte o tom. Ano, to, co se stalo Georgovi Floydovi, bylo špatné a neodpustitelné. Ale to platí i pro mnoho dalších lidí různých ras v podobných situacích. „Napsala modelka.

Podle mladé ženy mnoho lidí zneužívá tragickou smrt George Floyda, aby rabovali a vyrazili do ulic. „Ale toto ho nevrátí a nepřinese to spravedlnost pro jeho rodinu.“

Brzy se Jasmine Archer-Jonesová dostala na sociálních sítích pod těžkou palbu. Mnoho kritiků se také obrátilo na organizaci Miss Swimsuit UK, jejíž vítězkou se loni stala tato mladá žena. Nyní reagovali tím, že jí odebrali titul.

„Cílem Miss Swimsuit UK je utvářet hvězdy krásy zítřka a splňovat standardy dnešní generace sociálních sítí, která vyžaduje okouzlující a přístupné vzory, které může sledovat,“ odůvodnila organizace své rozhodnutí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Komentář “Britská Miss plavek napsala: „Na všech životech záleží“ a odebrali jí titul!

  • Na životech mých koček a psa záleží. Je to tak a není nutné to psát na transparenty a jít rozbíjet výlohy obchodů.
    Policie má všechny lidi chránit, aby nebyly jejich životy ohrožené. Když to dělá, musí pak klečet a omlouvat se? V USA se budou slušní lidé bát vyjít do ulic a Policie bude přihlížet, jak zfetovaní zločinci páchají trestnou činnost. Až tak daleko to dojde. USA jsou ztracené, Evropa má dobře nakročeno. Nenechme se do toho vtáhnout prostřednictvím NATO či EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*