Británie: Policie ztratila stopu téměř 500 sexuálních delikventů, včetně pedofilů a násilníků

Británie: Policie ztratila stopu téměř 500 sexuálních delikventů, včetně pedofilů a násilníků

Britská policie ztratila stopu 485 sexuálních delikventů po celé zemi, včetně násilníků a pedofilů – což je nárůst o 20% za pouhé tři roky.            

Někteří z odsouzených sexuálních delikventů, údajně ztraceni 41 složkám, byly podle údajů získaných stanicí Sky News mimo radar po více než deset let.

Stanice podala žádost na základě zákona o svobodu informací 45 jednotkám Spojeného království, ale čtyři neodpověděly, včetně policejní služby Severního Irska (PSNI), která slouží celé irské provincii, což znamená, že tato čísla mohou být mnohem vyšší.

Velká metropolitní policie v Londýně měla největší počet ztracených sexuálních delikventů – 227, z toho 38, kteří jsou nezvěstní osm let.V Londýně dochází k prudkému nárůstu násilí a útokům za pomocí nožů, stejně jako ke zvýšení počtu znásilnění o 20 procent a ke zvýšení počtu dětských sexuálních trestných činů o 30 procent.

Přesto v dubnu 2016 starosta Londýna Sadiq Khan vyčlenil téměř dva milióny liber daňových poplatníků na nové „policejní online středisko“ a nadále se zaměřuje na tzv. trestné činy z nenávisti a on-line trolly. Khan minulý týden řekl davu na levicovém festivalu umění v Texasu, že by společnosti sociálních sítí měly dělat více, aby cenzurovaly projevy.

Policejní federace obvinila vládní škrty pro složky, které se nemohou vypořádat s rostoucí kriminalitou, ale zdá se, že síly mají zdroje na to, aby se zaměřovaly na trestné činy z nenávisti a „inkluzivní“ pózování, přičemž britské policejní síly zatkly v roce 2016 nejméně 3 395 lidí – devět lidí denně – za „ofenzivní“ on-line komentáře.

Policie v Gloucesteru, která podle šetření Sky News ztratila čtyři registrované sexuální delikventy, v loňském roce naléhala na veřejnost, aby hlásila „incidenty nesnášenlivosti“ a „každodenní“ nepřátelství.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*