Británie: Muslimský migrant znásilnil těhotnou ženu v jejím bytě v posteli, právník tvrdí, že má „traumatickou minulost“

Británie: Muslimský migrant znásilnil těhotnou ženu v jejím bytě v posteli, právník tvrdí, že má „traumatickou minulost“

„Dravý“ sexuální útočník znásilnil s nožem v ruce těhotnou ženu v její vlastní posteli poté, co se vyšplhal skrze okno v koupelně.                 

Aryan Rashidi byl odsouzen na doživotí, když se soud dozvěděl, že se také pokoušel sexuálně napadnout další oběť, když spala v posteli se svým manželem a jejich dítě bylo v dětské postýlce ve stejné místnosti.

Soud se dozvěděl, že ženy byly hluboce traumatizované a musely se přestěhovat, protože už se ve svých domovech necítily bezpečně.

Soud Leeds Crown řekl Rashidovi, afghánskému žadateli o azyl, který vstoupil do Spojeného království nelegálně, že byl vyhodnocen jako „vysoce dravý“ a že byl připraven riskovat, aby naplnil své sexuální potřeby.

Prokurátor David Hall uvedl, že Rashidi napadl těhotnou ženu, když spala v posteli ve svém domě poblíž města Wakefield dne 5. října 2016.

Pan Hall uvedl, že partner oběti spal v době útoku v jiné místnosti.

Žena se probudila ve 2:30 a objevila Rashidiho, který byl na ní a držel ji nůž u hrdla.

Žena řekla útočníkovi, aby si vzal peníze nebo notebook, ale on přesto pokračoval v sexuálním útoku, než odešel.

Rodina poté zavolala policii, která jej zatkla poblíž ubytovny, kde pobýval.Prokurátor řekl, že Rashidi také chtěl napadnout ženu, která spala ve svém rodinném domě v Bradfordu dne 14. června 2016.

Rashidi použil žebřík, aby se dostal do okna koupelny, než vešel do domu.

Žena, která byla v posteli se svým manželem, se probudila, když objevila Rashidiho, který jí stahoval kalhoty od pyžama.

Pan Hall řekl, že žena předstírala, že spala, protože se bála, že má Rashidi zbraň.

Její dítě spalo v dětské postýlce vedle ní a další dítě spalo v jiné místnosti.

Ženě se podařilo probudit svého manžela a Rashidi utekl a nechal na místě svou botu.

Rashidiho otisky prstů byly nalezeny i na nábytku, ale policie nemohla incident objasnit dříve, než byl zatčen, jelikož dosud neměl ve Velké Británii záznam v trestním rejstříku.

Rashidi, který nelegálně vstoupil do země v nákladním automobilu, uvedl, že nezná svůj datum narození a pokusil se tvrdit, že má 15 nebo 16 let.

Zubní vyšetření ukázalo, že má Rashidi 22 let.

Násilník přiznal u soudu svou vinu za znásilnění a za úmysl spáchat sexuální delikt.

Obhájce Robert Stevenson uvedl, že Rashidi nyní přiznává, že má více než 18 let.

Pan Stevenson řekl, že Rashidi zažil před příchodem do Velké Británie traumatický život v Afghánistánu.

Obhájce uvedl: „Neznal nic než válkou roztrhanou a bezprávní zemi.

„Zdá se, že v průběhu tohoto řízení nebyl velmi ochoten hovořit o své minulosti a o věcech, které viděl.“

„Spíše než zla, je produktem poněkud traumatické minulosti.“

Soudce Neil Clark řekl, že mu ukládá doživotní trest, protože si myslí, že Rashidi představuje vážné nebezpečí pro veřejnost.

Soudce uvedl: „Váš trestný čin je nejzávažnějšího a nejděsivějšího druhu.“

Rashidi teď musí ve vězení strávit pět let a osm měsíců, než si může požádat o předčasné prominutí trestu.

Soudce Clark řekl Rashidimu, že bude propuštěn, pokud už nebude považován za nebezpečí pro veřejnost.

Varoval ho však, že je možné, že zůstane ve vězení po celý svůj život.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Británie: Muslimský migrant znásilnil těhotnou ženu v jejím bytě v posteli, právník tvrdí, že má „traumatickou minulost“

  • Dokavaď budou policajti, vládní činitelé, soudci okecávat zločiny imigrantů tak migranti budou řádit jak černá iuka. Chce to okamžité razantní řešení a žádné okecávání a držení ochranné ruky nad jejich skutky. Kdo to dělá tak je silně proti svému národu a proti Evropě neboť je nástrojem k zaplevelení Evropy těmito migranty a my snad budeme pak z Evropy utíkat. Ti co slouží migrantům by měli býti potrestáni a veřejně představeni jako zrádci národa. U nás těch zrádců máme také pěkný počet hlavně ty neziskovky, kteří se živí importem migrantů a právníci, kteří okecávají jejich přečiny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*