Brexit: Britům spadnou srdce do kalhot…

Brexit: Britům spadnou srdce do kalhot…

Myslím si já. Před asi 40 lety jsem si vždy za pár franků koupil ojetý časopis Playboy, samozřejmě v jeho originální americké mutaci a dozvěděl se opravdu velké množství věcí, z nichž ty „holé baby“ byly nejméně zapamatovatelné

A není divu. Staré dobré přísloví praví, že v noci je každá kočka (the hole) černá a proto si z těch neoděných žen pamatuji snad jen tu jednu Češku z počátku 90. let, ale její jméno jsem u zapomněl. Ta byla kus a měla toho kus.

Ale konec lascivních narážek. Časopis Playboy byl v té době opravdu velmi kvalitní. Rozhovory s významnými lidmi, třeba s Fidelem Castrem, který ani zdaleka nebyl v kómatu. Nebo docela obsáhlé výňatky z knih, jako třeba Katova píseň, či Gold za všechny prachy.

A kromě tohoto časopis měl a možná ještě má (poté, co to je povoleno, mně to nezajímá) obsáhlou odpovědnu na dotazy. Tak třeba jeden mladík chtěl se svým děvčetem vyzkoušet nějakou sexuální praktiku a opisoval to mnoha rozvitými větami. Odpověď byla „Ask her“ neboli, zeptej se jí.

Jak jednoduché milý Watsone, že? A i odpověď na další dotaz si pamatuji doslova. Šlo o výhody dieselových motorů pro osobní automobily. Odpověď zněla: „You will exchange one set of troubles for another set of troubles“. Každý si jistě domyslí smysl sám.

A přesně to je situace v malém před rozvodem a ve velkém před Brexitem. Člověk může mít tlustou, ošklivou a hádavou ženskou, ale pokud neutrácí, stará se dobře o děti a je dobrá v posteli, je lepší neměnit, mohlo by to být ještě podstatně horší.

A myslím, že tento druh uvažování má, i díky masivní propagandě, čím dále tím více Britů. A sám nevím, jak bych hlasoval, kdyby přišlo na lámání chleba a v sázce by bylo naše členství v EU. Je to sice ještě podstatně horší, než ta tlustá hádavá ženská, ale co by bylo potom?

S EU také velmi úzce souvisí ideologie Multikulturalismu. Ke svému zděšení jsem zjistil, že se tato extraorbitální pitomost vyučuje za naše daně na našich vysokých školách. A asi nejen na MU v Brně, jak nedávno psal jeden tamní student.

Multikulturalismus není v podstatě nic jiného, než vítězství socialismu suchou cestou (bez prolití krve) a prožírá Evropu jako rakovina. Samozřejmě, že součástí multikulturalismu je také homosexualismus:

„Pokládám to za dobrý pokus o významové odstínění homosexuality jako vlastnosti a homosexualismu jako myšlenkového směru,“ hodnotí bohemistka Olga Martincová, vedoucí dvoudílného slovníku neologismů s názvem Nová slova v češtině.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/klaus-vnesl-do-cestiny-dalsi-ismus-na-slovnik-ma-sanci-za-10-let-p6n-/domaci.aspx?c=A110810_113312_domaci_hv

Multikulturalismus a homosexualismus jsou prostě dvě největší beranidla, kterými Neomarxisté v EU, na našich univerzitách a jinde chtějí rozbít tradiční společnost. A samozřejmě, podpora neřízené a ilegální imigrace je toho jasným důsledkem.

V této souvislosti, jakmile se objeví nějaký článek o ukrajinském konfliktu, tak tento konflikt je mylně vykládán jako konflikt UA-RF. Tak to samozřejmě není, je to konflikt USA-RF, kdy USA si usmyslely oslabit pozici Ruska v Evropě a napůl se jim to i zdařilo.

Proč napůl, je na dlouhé povídání, ale při všech diskuzích zde jsou zastánci racionálního názoru (že jde o konflikt USA-RF, nikoli UA-RF) častováni přívlastky jako „bolševici“, „rudí noci“ a podobně.

Zatímco Rusko je přesně tou zemí, která se se socialismem rozešla a bují tam, poměrně divoký a neřízený kapitalismus. Rudí noci (nebo nokové – ach ta čeština) jsou přesně na opačné straně barikády. V EU, na naší Masarykově univerzitě Brno a jistě i na dalších VŠ.

A od toho nás chraň Bůh. Ostatně si myslím, že prezident Zeman neměl tu profesuru rudého noka Putny podepsat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*