Bojovnice za otevřené hranice Lily Allenová tvrdí, že nemá ve svém londýnském bejváku žádné místo pro migranty

Bojovnice za otevřené hranice Lily Allenová tvrdí, že nemá ve svém londýnském bejváku žádné místo pro migranty

Zpěvačka a aktivistka za masovou migraci Lily Allenová uvedla, že nemá dostatek prostoru ve svém luxusním londýnském bytě, aby navzdory svým předchozím slibům přijala jakéhokoli žadatele o azyl.  

Popová hvězda již dříve naznačila, že by se Britové měli stydět za to, že nepřijímají více migrantů a zároveň se v říjnu 2016 omluvila „za mou zemi“ kvůli migrační krizi.

V rozhovoru s BBC v migračním táboře, když byla tázána, jestli by ubytovala „dětského migranta“, Allen uplakaně odpověděla: „100 procentně. Kdo by to neudělal?“

„Tyto děti jsou vysídlovány – jestli bude v mém domě prostor pro tyto lidi, ubytuju je. Myslím, že by to udělal každý.“Nyní téměř o dva roky později byla Alennová tázána, zda splnila slib a kolik migrantů ubytovala. Když hovořila s deníkem Guardian, odpověděla:

„Žádného. Abych byla upřímná, nemyslím si, že by mi sociální služby dovolily, abych ubytovala nějakého uprchlíka s mou pověstí. Kdybych měla opravdu velký dům, tak ano, ale všechny mé pokoje jsou obsazené dětmi.“

Zatímco odsoudila kritiku muslimů a migrantů, Allenovou někteří obvinili ze zdánlivě podporujících antisemitských názorů.

V roce 2016 Allenová nazvala židovského muže „nacistou“, protože nepodporoval masovou migraci a řekla mu, že by se měl „dvakrát tak“ stydět, kvůli jeho židovské víře.

„Vaše vnoučata se budou v příštích letech za vás a vaši nenávist omlouvat, stejně jako Němci za nacisty,“ napsala mu na sociální síti Twitter.

V dubnu letošního roku úplně odmítla hádku o antisemitismu v labouristické straně a napsala na Twitteru, že by se měla ignorovat „dojemná“ debata o protižidovských předsudcích.

Zpěvačka také v lednu tohoto roku vyvolala kontroverzi tím, že uvedla, že rostoucí počet obětí hromadných znásilnění by mohly „být znásilněny a zneužívány někým jiným“, pokud by tyto gangy nebyly ve Velké Británii aktivní.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Lily Allen Foto: Wikipedia/Thesupermat)
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Komentář “Bojovnice za otevřené hranice Lily Allenová tvrdí, že nemá ve svém londýnském bejváku žádné místo pro migranty

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*