Bohůš Sobotků dostal na prdel víc, než se čekalo

Bohůš Sobotků dostal na prdel víc, než se čekalo

Že by ANO uspělo v Senátu, to se rozhodně říci nedá. Zato ČSSD dostala od voličů po zásluze pořádný výprask – ztratila deset senátorů. Tak už vidím kudrnáče Sobotku v TV, jak kýve hlavou a tvrdí, že za senátní volby není odpovědný stejně, jako za ty krajské.

Ten nikdy nepracující lhář a pokrytec se toho postu bude držet jako klíště. Kterýkoli jiný předseda partaje a premiér by po takovém debaklu okamžitě podal demisi ze všech funkcí. Tak jsem zvědav, když policie začala šetřit kauzu OKD, zda najde odvahu na to, aby šetřila odpuštění daní Sobotkou kámošům Jiřího Paroubka a hlavně, zda najde odvahu začít konečně šetřit kauzu OKD a bytů. Miloš Zeman prohlásil, že Bakalu je třeba zavřít. Pak ale tedy i Sobotku.

hledam 46 miliard

Bohůšu, máš to marné, stejně Tebe a tu Tvoji partaj za rok ve volbách vypráskáme!
Reklama

Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Bohůš Sobotků dostal na prdel víc, než se čekalo

  • Jeho úsměv mi připomíná básnickou sbírku pana Vodňanského „S úsměvem idiota“. Tato sbírka je pro zasmání, ale úsměv pana Sobotky nevěští v budoucnu nic dobrého. On je velice dobře vycvičen jako rétor a to je vše asi co umí. Neumí však přímo a věcně odpovědět na předložené otázky např. při interpelacích, ale vždy stočí hovor jinam a začne se chválit co dobrého vykonal. . V imigrační otázce je škůdcem číslo 1 a myslím, že pomýšlí, že za svou snaživost, dostane v Bruselu adekvátní post.

  • Zeman ma pravomoc, vladu odvolat. Urcite vi, ze narod se Sobotkovou vlastizradnou vladou neni spokojen. Proc to neudela, kdyz vi, ze je to vlada kazisvetu! Misto toho je chavalil v Novorocnim projevu, az se hory zelenaly! Divne.

  • Žíti v právní státě, už dávno by seděl s celou jeho pochybnou vládou napojenou na oligarchii a za vlastizradu národa / okd, ttip, pochybná smlouva s Tureckem, podpora islámské migrace, podpora nacismu na Ukrajině, jednání s Posseltem. aj/, minimálně ve vazební věznici! Ale už se to vládním Bafunářům pomalu vrací jako BUMERANG !

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*