Bob Lazar: Opravoval jsem pro armádu loď mimozemšťanů!

Bob Lazar: Opravoval jsem pro armádu loď mimozemšťanů!

Robert Lazar je muž, který přišel s tvrzením, že léta pracoval na tajné vojenské základně, kde vyvíjel antigravitační motory a spatřil zde také mimozemské létající talíře a další technologie. Jeho podrobné popisy vzbudily velký rozruch, ale také nedůvěru.

Tajná vojenská základna Oblast 51 (Area 51) v Nevadské poušti u Groom  Lake je dodnes obestřena řadou záhad. Zjednodušeně by se dalo říct, že podle konspirátorů jsou zde uskladněny mimozemské technologie, které jsou zde také testovány a vyvíjeny. Přesně s tímto tvrzením předstoupil v roce 1989 před televizního reportéra George Kanappa jistý fyzik jménem Robert Lazar. Strhl se obrovský poprask.

Bob_Lazar

Lazar přímo ve vysílání místní televize tvrdil, že pracoval v přísně tajném zařízení označeném jako S4, velmi blízko tajné základny Area 51 poblíž Paproose Lake. Pracoval zde v letech 1988 a 1989 na vývoji mimozemské lodi a její pohonné jednotky. Na vlastní oči viděl v hangárech devět létajících talířů. Četl nejrůznější manuály o mimozemské přitomnosti na Zemi a jejím utajení. Na jednom z devíti talířů pracoval a byl několikrát uvnitř. Detailně popsal jeho pohon, který stál na bázi látky 115. Je to supertěžký prvek, který zatím lidstvo neumí vyrobit, nebo o tom alespoň neexistuje žádný důkaz. Podle Lazara tento prvek pochází z jiných galaxií a slouží mimozemským lodím jako palivo. Prvek vyvolává silné gravitační pole, které obklopuje celou loď. Lazar sice nikdy neviděl přímo žádného mimozemšťana, ale v dokumentech, které se mu dostaly do rukou,  se o nich mluvilo. Jednou prý na okamžik spatřil malou postavu, která rozhodně nebyla člověk, ale neměl čas si ji jakkoliv prohlédnout. Musel podepsat prohlášení, že o ničem z toho, co viděl, nebude nikdy mluvit. Svým vystoupením v televizi toto prohlášení samozřejmě porušil.

Hangár v Oblasti 51
Hangár v Oblasti 51

Následky na sebe nenechaly dlouho čekat. Lazara vyhodili ihned z práce. Začala se prošetřovat nejen jeho tvrzení, ale i jeho život. A ten měl četné mezery. Lazar podle svých slov pracoval předtím v mezinárodních laboratořích v Los Alamos, ale nikdo ho tam neznal.  Stejně tak neexistují žádné záznamy o jeho údajném studiu na MIT a CalTechu. Vlastně se nepodařilo o jeho profesním a odborném životě ověřit vůbec nic. Jenže Lazar tvrdí, že je to dílem vlády, která se ho po jeho odhaleních rozhodla zdiskreditovat a zlikvidovala jakékoliv důkazy o tom, co říká nebo čím byl.

Výzkumné centrum S-4 je velé ukryto ve skále
Výzkumné centrum S-4 je velé ukryto ve skále

Lazar dokonce šel na detektor lži, ale výsledky nebyly nijak průkazné. Do dnešních dnů se nepodařilo potvrdit nic z toho, co říkal. Na druhou stranu podrobnosti o fungování supertajných zařízení, které Lazar uvedl, si těžko mohl někde přečíst nebo vymyslet. Detailně například popsal proceduru, kdy odlétal neoznačeným letadlem společně s dalšími pracovníky přímo do výzkumného střediska, nebo bezpečnostní opatření i technické vybavení centra. Na svých slovech vždy trval, přestože byl částí veřejnosti i médií označován za blázna nebo lháře. I tábor jeho příznivců z řad ufologů a konspirátorů je velmi početný. Zůstává však jediná otázka, mluvil Lazar pravdu?

vyzkumne centrum s4 ze vzduchu

 

Převzato z http://extrastory.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Bob Lazar: Opravoval jsem pro armádu loď mimozemšťanů!

  • · Edit

    Ať předloží replikovatelné plány jak to máme vyrobit, pokud to bude fungovat mluví pravdu, pokud ne tak jen kecá. Jakýkoliv težký prvek dokážeme vyrobit, nebo nahradit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*