Blíží se úplný zákaz zbraní pro občany EU?

Blíží se úplný zákaz zbraní pro občany EU?

Když jsem se dozvěděl o připravované kampani proti ozbrojenému násilí, která má zpřísnit legislativu držení zbraní v celé Evropské unii, tak jsem ani nebyl překvapený. Byla to jen otázka času, kdy se to stane a pod jakou záminkou. Už jsme si zvykli, že Brusel de-facto rozhoduje o našich životech ve větší míře, než jsme ochotni připustit. Eurobyrokrati to dělají velmi šikovně, salámovou metodou a vše je podepřené argumenty, které jsou na první pohled logické. Vše je pro naše blaho, naše dobro, naše zdraví atd. Pokud to nefunguje, tak jde o zdraví a dobro našich dětí. Pokud to neprojde, tak se lže, zavádí, případně se hlasuje pod nátlakem, tak dlouho, než se neodhlasuje podle přání Bruselu. Vzpomeňme si jak Irsko odmítlo Lisabonskou smlouvu v prvním referendu a museli hlasovat znovu.

 

Pro ty, kteří ještě neslyšeli co vymyslela švédská komisařka Cecilia Malmstromová, popíšu o co jde. Evropská komise připravila velký on-line průzkum, kde se občanů ptala, jestli má EU podniknout kroky k úpravě zbraňové legislativy na celoevropské úrovni. Více než 80.000 lidí se vyjádřilo proti této iniciativě. Takže co se stalo? Tento průzkum se vyhlásil jako nereprezentativní a přistoupilo se k dalšímu průzkumu, který již dopadl v prospěch této legislativy. Jak jsem již připomínal, hlasujeme tak dlouho, dokud to není ve prospěch Bruselu, lépe řečeno, zmanipulované ve prospěch Bruselu.

< Jeden člověk se zbraní je schopný ovládnout 100 neozbrojených….Dělejte plošné čistky a za nalezené zbraně popravujte(VI.Lenin)“ ; Všem zbraním musí vládnout Komunistická strana, aby žádné zbraně nemohly být použité proti straně(Mao Ce Tung); Největší chyba, kterou bychom mohli učinit je dovolit podřízeným rasám držet zbraně. Historie ukazuje, že všichni dobyvatelé, kteří dovolili podřízeným rasám držet zbraně, si tím připravili vlastní pád (Adolf Hitler) ; Němci, kteří chtějí používat zbraně by měli vstoupit do SA, nebo SS, obyčejní lidé zbraně nepotřebují, protože v jejich rukách jsou státu k ničemu( Heinrich Himmler) ; Nastal čas, aby se EU rázně postavila proti ozbrojenému násilí( Cecilia Malmstromová, komisařka pro vnitřní záležitosti v Evropské komisi) >

Celý návrh směrnice této aktivní komisařky je bohužel jen kupa nesmyslů, lží, polopravd resp. Zavádějících tvrzení. V České republice dokonce p. Marta Kryšová, členka občanského sdružení Lex. o.s., podala oficiální stížnost Evropské ombudsmance na komisařku Malmstromovou za úmyslnou manipulaci s daty, které se v připravované směrnici nacházejí, za porušení pracovních povinností a za zneužití pravomoci. Pod článkem je uveden odkaz, kde si můžete celou stížnost přečíst a udělat si obraz, jak celé EU mašinérie funguje. Celkově je u našich západních sousedů velká diskuze kvůli této směrnici a proč se proti tomuto nesmyslu neohradili jejich europoslanci.

 Jaké omezení zvažuje Komise již teď?

  • Harmonizace značení palných zbraní
  • Harmonizace procesu udělení licencí a povolení v rámci EU
  • Zamezení přístupu civilistů l „velmi nebezpečným modelům“ zbraní (poloautomatické zbraně)
  • Zavedení limitů(snížení) maximální kapacity zásobníků pro civilní použití.
  • Regulace prodeje a vlastnictví vzduchovek, replik a historických zbraní
  • Možnost zavedení biometrických senzorů, které uloží biometrická data a zabrání tak zneužití zbraně atd.

Ale to je jen začátek vážení přátelé. Válec se rozjel a už se jen tak nezastaví. Když víme, jakým stylem euroválec pracuje, tak je více než pravděpodobné, že se časem navrhne legislativa, která zakáže občanům držení zbraní na sebeobranu. Přesně to se stalo např. ve Velké Británii kde zakázali zbraně. Když zločinci zabíjeli stále více lidí noži, tak zakázali nože. Když se namísto nožů začaly používat šroubováky, tak zakázali i je. Opravdovým mafiánům ale zbraně zůstaly, drží je ilegálně.


Pokud si  lovci myslíte, že vás se to netýká, tak jste na omylu. Pokud vše půjde podle představ paní komisařky, tak za několik let bude získat loveckou zbraň tak drahé a komplikované, že nám reálně hrozí zánik lovu. Ohledně loveckých zbraní již existují návrhy, aby byly zbraně neustále uložené na policii. Takže, absolvujete kurzy, povolení na úřadech, lustraci na policii, psychotesty a celí šťastní si budete moci koupit drahou zbraň, když bude muset být opatřena biometrickou ochranou proti zneužití. A potom si ji pěkně krásně uložíte na policii s pozvánkou na lov a povolenkou, zbraň Vám vydají a po lovu ji pěkně zase vrátíte zpět na policii.Zdá se Vám to absurdní? Vzpomeňte si na zákaz žárovek, nebo velikost banánů, jakou jsme s toho měli legraci. Už nás to přešlo, že?

V prvé řadě bychom měli podpořit sdružení jako je Legis telum, které se snaží i a nadnárodní úrovni bojovat za práva držitelé zbraní. Za chvíli nás čekají eurovolby. Poslanci v europarlamentě patří mezi privilegované, když můžou bojovat proti takovým nesmyslným návrhům ještě v začátcích a jsou naší nejsilnější zbraní.

Na závěr citát.

Svobodní lidé by nejen měli být ozbrojeni a disciplinovaní, ale měli by mít dostatek zbraní a munice, aby obhájili svoji nezávislost před kýmkoliv, kdo by je chtěl utlačovat, včetně jejich vlády.(Georgie Washington)

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Blíží se úplný zákaz zbraní pro občany EU?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*