Blbá blondýna, aneb Horáček for Prezident…

Blbá blondýna, aneb Horáček for Prezident…

Ne nechci urážet, ale Ivu Pazderkovou (jmenuje se tak?) zviditelnil pořad HBO Na stojáka, kde dokonalým způsobem předváděla tupost blondýnek, což je často oblíbeným terčem vtipů mnohých Čechů, Moravanů a Slezanů.

Včera jsem pochopil, že ve skutečnosti míra její hlouposti je podstatně větší, než jak uváděla na obrazovce. Ne, že bych její klip chtěl vidět. Na to bych sílu neměl. Její tupost vyplývá z toho, že v něm zpívala písničky s textem pana Horáčka a světe zboř se, chtěla ukázal, jak Miloš Zeman je nekulturní, když nezná textaře skladeb jako Levandulová (a ty ostatní jsem zapomněl).

Mám rád paní Hegerovou, avšak zmíněná píseň Levandulová je to nejhorší, co kdy nazpívala. Po té, co jsem se dozvěděl jméno textaře, můj odpor k této slátanině se jen prohloubil.

Nikdy jsem se nezapojil do diskuzí o alternativním Anti – Zemanovi, který by mohl nahradit současného prezidenta v jeho funkci, ale musím učinit výjimku.

Ohlásit svou kandidaturu na prezidenta je nepochybně důvodem pro zviditelnění.

Horáček nemá co na práci, vidlemi přehazuje své milióny z jednoho pokoje do druhého a blbne…

Je to skvělý nápad, že chce kandidovat a je skvělé, že už dostává podporu, tu od Jurečka, tu od Pitharta.

Rozhodně musí jít do toho a neváhat.

I já jsem primitiv. I já jsem zaznamenal, že Horáček prodchnutě kdysi podpořil LES zeleno-proamerického Bursíka, který následně získal několik promile hlasů.

Tuším, že také někde putoval s demonstracemi ve prospěch dnešní Ukrajiny, která je skvělý příkladem paranoidního státu, kterému není pomoci a tento koncept Obamy a Merkelové by byl směšný, kdyby zároveň nebyl tragický.

Miloš Zeman osvěžuje Česko, jako bořič mýtů a narůstající bojovník proti mainstreamu Západu a institucím jako EU či NATO, které selhaly.

Michala Horáčka (jmenuje se Michal?) jsem zaznamenal v nějaké zábavné soutěži jako šéfa poroty. Nepoznal jsem od té doby nudnějšího moderátora.

Ať tedy proboha kandiduje proti Miloši Zemanovi.

A hlavně, ať se všichni havlisté na něm shodnou.

Dnes mu věnovali celou stránku v Hospodářských novinách.

Nečetl jsem to. Jen jsem se nad existencí celé stránky o Horáčkovi v novinách patřících největšímu tuneláři Česka rozesmál…

Jen tak dál…

Zeman téměř nebude muset dělat nic proto, aby zvítězil…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Blbá blondýna, aneb Horáček for Prezident…

  • Pokud bude pan Zeman zdravý, nemá v čechách na prezidenta konkurenci!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*