Bizarní video učí finské ženy použití „síly“ na obranu proti násilníkům.

Bizarní video učí finské ženy použití „síly“ na obranu proti násilníkům.

V důsledku masového zneužívání žen v Kolíně nad Rýnem skupinami migrantů, finská policie zveřejnila bizarní video, které učí ženy použití „síly“ proti násilníkům a zlodějům.

Vzhledem k zákazu nošení zbraní, paralyzérů a pepřových sprejů, klip jednoduše radí ženám, aby držely své ruce k zastavení rádoby sexuálního útočníka v přesvědčení, že nějaká neviditelná síly energie stačí, aby byl pachatel před útokem odrazen.

Je důležité zdůraznit, že se nejedná o satiru. Video je dokonce zveřejněno na oficiální Facebookové stránce předního finského zpravodajství Yle Oulu.

Video má vychovávat ženy, že mávání jejich kabelkou je také dostatečný způsob, aby odhodlaný sexuální dravec ztratil své nervy.

Příspěvek je doprovázen článkem, který vysvětluje, jak zájem o výuku sebeobrany explodoval u žen ve Finsku v důsledku násilnické epidemie, která vzrůstá v důsledku příchodu miliónů převážně muslimských přistěhovalců do Evropy.

Tento článek radí ženám, že „nejlepší způsob, jak se ubránit, není karate, ale útěk. Kdykoliv je to možné, snažte se situaci řešit tím, že opustíte scénu.“

Stejně jako ostatní skandinávské země, Finsko v současné době využívá výhod „kulturního obohacení“ v podobě kriminální vlny migrantů, která je tak endemická, že bylo finské policii nařízeno Státním policejním ředitelstvím země, aby veřejně neidentifikovala migranty jako podezřelé z trestných činů, v obavách podpory „rasistického“ odporu vůči žadatelům o azyl.

zena ve finsku

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Bizarní video učí finské ženy použití „síly“ na obranu proti násilníkům.

  • · Edit

    To sa mi sníva. Alebo to video nie je celé. V ďalšej časti z kabelky vytiahla devinu.

  • Možná by takto ta paní odehnala malé dítě. Ale nadrženého chlapa, který je zvyklý vidět zabíjení lidí a nic to s ním nedělá? To snad ne. Takový muslim pohrdá ženou a každý odpor bere jako oprávnění jí zabít.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*