Bílý dům přiznal falešný očkovácí program, sloužící jen ke sběru DNA od veřejnosti !

Bílý dům přiznal falešný očkovácí program, sloužící jen ke sběru DNA od veřejnosti !

Bílý dům oficiálně přiznal, že falešné očkovací programy, které byly použity ve Spojených státech, sloužily jako krytí pro tajnou krádež vzorků DNA od veřejnosti jako součást tzv. „války proti teroru“.Cílem programu, prováděném na Blízkém východě, bylo použití analýzy DNA pro identifikaci osob podezřelých z terorismu a následně přidané Spojenými státy na seznam smrti.

 New York Times již zveřejnil dříve v roce 2011: „ Měsíc předtím, než byl zabit Osama Bin Laden, Ústřední zpravodajská služba(CIA), vedla program falešné vakcinace v Abbottabadu, v Pakistánu, jako lest k získání DNA důkaz od členů bin Ladinovy rodiny, která se tam dle údajů měla zdržovat.

„Agenti CIA rekrutovali pákistánské lékaře, aby uspořádali vakcinační program v Abbottadabu a dokonce začali s „projektem“ v chudších částech města, aby to vypalo více autentické,“ uvádí deník Guardian

 

dna

Tento systém byl poprvé představen v roce 2011 a je to poprvé v historii, kdy byla americká vláda nucena přiznat, že pod záminkou „veřejného zdraví“ tajně a nelegálně sklízela DNA od veřejnosti, kvůli pokusu o atentát na jednoho jedince.

Jak přesně může tento vakcinační program zajistit sběr DNA od lidí? Velice jednoduše. Jak deník Guardian vysvětluje „ sestry byly zaškolené, aby odebraly část krve do jehly, po aplikaci léku.“

Bílý dům tvrdí, že zastaví falešné očkovací programy k získávání DNA a zabíjení lidí. (Jestli budou dále sbírat DNA např. kvůli „státní bezpečnosti“ už Bílý dům neuvedl. Pozn svobodnenoviny.eu)

Nyní Bílý dům tvrdí, že již nebude používat falešné očkovací kampaně, jako taktiku ve „válce proti teroru.“ A lidé po celém světě mají automaticky tomuto slibu uvěřit, když pochází ze stejného režimu, který organizoval tyto podvodné operace očkování na prvním místě.

Je to skoro, jako by Bílý dům říkal : „Jo, spustili jsme program falešného očkování, nasbírali jsme DNA vašich dětí, lhali jsme svému lidu pod záminkou veřejného zdraví, než nás chytili…., ale teď nám můžete věřit ! Slibujeme!“

Bílý dům se obává, že díky CIA a jejich používání falešných očkovacích programů v minulosti, zapříčiní ztrátu důvěry ve vakcíny u lidí na Středním východě. Téměř celý zdravotnický systém je vyděšený, že by někdo mohl vakcínám říci „NE!“ a tím „zničil celou lidskou civilizaci dětskou obrnou.“ Přečtěte si můj nedávný příběh o Světové zdravotnické organizaci WHO. Strach štvaní a hysterie obklopující obrnu.(eng)

Podle Yahoo News, protiteroristická poradkyně Bílého domu, Lisa Monaco nyní předala tento nový nárok děkanům 13 veřejných zdravotnických škol ve Spojených státech. Lisa údajně dodala: „ Agentura se nebude snažit využívat DNA, nebo jiný genetický materiál získaný prostřednictvím těchto programů,“ znovu upřesňuje, že CIA získávala vzorky DNA za pomocí falešných očkovacích programů, aby mohly vystopovat a zlikvidovat lidské cíle.


To vše potvrzuje, že vakcíny byly použité jako zbraně ve válce proti jednotlivcům ve Spojených státech, které považují za nepřátele.

Pamatuji si na zpravodajství, které o tomto před několika lety hovořilo a označilo tuto zprávu za „ konspirační teorii“. Přesto znovu, fakta vyšla najevo a dala za pravdu inteligentním konspiračním analytikům, kteří vyšetřují podvody na světě.

Jak jsem napsal, každý kdo se domnívá, že neexistuje žádná taková věc, jako je spiknutí, je mentálně retardovaný. Bílý dům ve skutečnosti otevřeně přiznal, že používal „ vakcinační konspiraci“ jako taktiku boje.( „ Konspirace, neboli spiknutí“ sestává pouze ze dvou, nebo více osob, za účelem oklamat ostatní. Tento falešný očkovací program byl samozřejmě propracované spiknutí.)

Je to stejné, jako když Bílý dům slíbil celostátní označování geneticky modifikovaných organizmů, uzavření vojenské věznice a vyrovnání státního rozpočtu. Mimochodem, do dnešního dne Bílý dům nedostál ani jednoho ze svých slibů. Uvedl naturalnews.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*