Bílý dům chce vyvolat třídní válku mezi očkovanými a neočkovanými

Bílý dům chce vyvolat třídní válku mezi očkovanými a neočkovanými

V exkluzivním rozhovoru pro média, rektorka Kat Cammacková řekla, že Bílý dům chce vytvořit třídní válku mezi očkovanými a neočkovanými Američany, aby vyvolal zmatek a udržel moc, ale že to „nebude fungovat“.

„Nemyslím si, že by to byla americká záležitost. Nemyslím si, že by dnešní Američané vídali dva páry lidí,“ řekla deníku Breitbart News na festivalu AmericaFest v americkém Turning Pointu ve Phoenixu v Arizoně.

„Nemyslím si, že mezi námi vidíme očkovanou a neočkovanou populaci, ale myslím si, že vedení Bílého domu se nás rozhodně snaží rozdělit,“ dodala kongresmanka.„A já si myslím, že to je součást jejich plánu, když se rozdělíte, jste schopni způsobit chaos a svár, a to vede ke kontrole.“

„A o tom je celá tahle administrativa: o závislosti a kontrole,“ řekla Cammacková. „Chtějí, abychom začali ukazovat prstem a svalovat vinu.“

Kongresmanka odpovídala na dotaz médií ohledně drsného a neblahého varování prezidenta Joea Bidena Američanům před Vánocemi, v němž Američany rozdělil do dvou kategorií: na ty, kteří byli očkováni, a na ty, kteří očkováni nebyli.

V tiskové zprávě vydané 17. prosince Bílý dům uvedl:

Máme v úmyslu nedopustit, aby omicron narušil práci a školu pro očkované. Udělali jste správnou věc a my se z toho dostaneme. Na neočkované čeká v zimě těžká nemoc a smrt pro vás, vaše rodiny a nemocnice, které možná brzy zavalíte.

„Ale myslím, že se lidé probouzejí,“ pokračovala Cammacková. „Program ,probuzení‘ v Americe probudil každého jednotlivého Američana k absurditě toho, co je liberální program.“

„A tak tenhle třídní boj mezi očkovanými a neočkovanými, do toho nikomu nic není a rozhodně do toho není nic vládě, ať se snaží sebevíc,“ dodala kongresmanka.

„Pokusí se to použít jako klín, který zatlačí lidi do třídního boje a rozdělí čtvrtě a obce,“ řekla. „To nebude fungovat, protože to neuděláme a prokoukneme to. To už jsme udělali.“

„A budou dělat víc takových věcí – tyhle taktiky – aby se ujistili, že si udrží tu sněmovnu, Senát a Bílý dům, ale nebude to fungovat,“ prohlásila Cammacková.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*