Bill Gates veleben jako muž, který má „zachránit svět“

Bill Gates veleben jako muž, který má „zachránit svět“

Bill Gates byl v nové zprávě časopisu Wired Magazine veleben jako muž, který má „zachránit svět“ a pomoci planetě dosáhnout nulových uhlíkových emisí, přestože se takové normy neodrážejí v životním stylu miliardáře a filantropa.

Článek zkoumá, jak Gates plánuje dosáhnout světa s „nulovými emisemi“ a propaguje jeho novou knihu, která tvrdí, že „je načase, abychom provedli skutečné společenské, ekonomické a logistické změny našeho způsobu života, abychom se vyhnuli katastrofě“.

Podle Gatese planeta potřebuje dosáhnout nulových uhlíkových emisí, aby se „vyhnula katastrofě“.Bill Gates má plán, jak zachránit svět.

Tváří v tvář jedné z největších výzev lidstva @BillGates předkládá v nejnovějším čísle WIRED svůj plán na dosažení čistých nulových uhlíkových emisí.

Snaha Gatese snížit emise CO2 může mít ekologický nádech, ale tento cíl zároveň hrozí snížením životní úrovně na západě, což je něco, co si Gates zřejmě sám pro sebe neoblíbí.

Jak jsme již dříve zdůraznili, zatímco se lidem říká, že sen vlastnit soukromý majetek je u konce pod budoucím „Velkým Resetem“, Gates a další miliardáři skupují obrovské množství zemědělské půdy.

Gates je nyní podle zprávy časopisu Forbes největším vlastníkem zemědělské půdy v Americe.

Zatímco mainstreamová média nadále prosazují Gatesův vliv, jinde sklidil ostrou kritiku.

Právník Robert F. Kennedy Jr., syn Roberta F. Kennedyho a synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, napsal obsáhlou zprávu obviňující Gatese ze zapojení do neofeudalismu.

Kennedy varuje, že „aby zakryl své dystopické plány s lidstvem vlídnými úmysly, Gates vyvlastnil rétoriku „udržitelnosti“, „biodiverzity“, „dobrého správcovství“ a „klimatu“.

Zároveň Gatese obvinil z pokusu o monopolizaci a ovládnutí globální produkce potravin a označil ji za „temnou formu filantropie založenou na biopirátství a korporátním biopirátství“.

Kennedy byl následně Instagramem zakázán poté, co byla jeho zpráva zveřejněna.

Jak dříve informoval Summit.news, pro-Gatesovy zprávy si také našly cestu do televizních programů pro děti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*